1

Temat: Problemy z trądzikiem

Czy ktoś z Was leczył trądzik za pomocą zabiegów medycyny estetycznej?;)
Co to było dokładnie i czy jesteście zadowolone z efektów?

2

Odp: Problemy z trądzikiem

Moja koleżanka robiła chyba fotooczyszczanie trądziku laserem IPL, dość droga sprawa ale całkiem dobrze podziałało

3

Odp: Problemy z trądzikiem

na mnie niestety takie zabiegi nie działały, tylko farmakologicznie się leczyłam

4

Odp: Problemy z trądzikiem

Na każdego działa coś innego, więc nie ma gwarancji że każdemu pomoże laser albo tabletki

5

Odp: Problemy z trądzikiem

]Na każdego działa coś innego, więc nie ma gwarancji że każdemu pomoże laser albo tabletki


Trudno się z tą opinią nie zgodzić. Zdecydowanie jednak pomaga konsultacja z dobrym lekarzem, który na podstawie wywiadu oraz badania powinien doradzić odpowiednie leczenie.

A więcej o sposobach leczenia trądziku możecie poczytać również tutaj:


Pozdrawiam!

6

Odp: Problemy z trądzikiem

Zamiast leczenia farmakologicznego czy zabiegów warto wypróbować łagodniejsze srodki typu zioła, witaminy czy minerały. Mnie pomógły tabletki z cynkiem i aloes w żelu (Aloe Vera zel 150g-cena ok, wydajny)

7

Odp: Problemy z trądzikiem

Aloes łagodzi zmiany skórne, sama smarowałam krostki wyciskając miąższ z liścia

8

Odp: Problemy z trądzikiem

Podobnie działa na trądzik cebula lub czosnek, pociera się przekrojonym krostki i tym samym dezynfekuje i wysusza:)

9

Odp: Problemy z trądzikiem

zastanawiam sie czy wrocic do antykoncepcji, wtedy nie mam tradziku.

10

Odp: Problemy z trądzikiem

Tak, ale to działa źle na inne sprawy, możesz np. przytyć

11

Odp: Problemy z trądzikiem

Trzeba uważać na szkodliwe składniki, ostatnio dużo o tym się mówi, że tabletki trują..

12

Odp: Problemy z trądzikiem

dla mnie najlepsze były zabiegi laserem i to nie tylko na trądzik, wcześniej jednak konsultacja z dermatologiem, który zna się na rzeczy. Kiedyś korzystałam z bardzo fajnego gabinetu w Żorach, ale niestety przyjmująca tam Pani doktor wyjechała za granicę, a szkoda bo była na prawdę świetna. Teraz umówiłam się na wizytę . Koleżanka poleciła mi to miejsce i lekarza, który tam przyjmuje. Mają również fajne zabiegi na całe ciało - przed plażą rewelka smile

13

Odp: Problemy z trądzikiem

Sposobów na leczenie trądziku jest wiele. Wszystko tutaj zależy od indywidualnego przypadku.
Kogo interesuje bliżej ten temat to można przeczytać tutaj:

14

Odp: Problemy z trądzikiem

Na problemy z trądzikiem działa Wygładza i regeneruje skórę.

15

Odp: Problemy z trądzikiem

IQface rzeczywiście pomaga - u mnie kuracja trwała 3 miesiące, nie tylko udało się wyeliminować wszystkie ślady, plusem jest również diametralna zmiana cery, w końcu skóra wygląda naturalnie, ładnie i zdrowo. Tak jak nie wyglądała... od ponad roku. Pomoże wam, tylko systematycznie starajcie się z tego korzystać. Niektórzy widząc mnie nie wierzyli, że zrobiłam to kosmetykami.

16

Odp: Problemy z trądzikiem

Peeling kawitacyjny podobno jest dobry

17

Odp: Problemy z trądzikiem

Ja miałam zabieg mezoterapii. Polecam tą metodę pozbycia się kłopotliwych krostek. Oczywiście stosowałam różnego rodzaju kosmetyki dopasowane do mojej cery, ale efekty były żadne. Teraz jestem zadowolona, warto zainwestować w taki zabieg.

18

Odp: Problemy z trądzikiem

A jaki preparat przeciwtrądzikowy polecacie?

19

Odp: Problemy z trądzikiem

Ja od siebie polecić mogę żel który jest naprawdę skuteczny , wydajny i w moim przypadku się sprawdził. Jest on przeznaczony do skóry suchej i wrażliwej także nie trzeba się martwić uczuleniami czy czerwonymi plamkami które czasem się pojawiają po różnego rodzaju preparatach.

20

Odp: Problemy z trądzikiem

Sasetka, ale nie zapominaj o oczyszczaniu bo przy trądziku to jest chyba najważniejsze. Trzeba by dodać emulsję micelarną, dkoładnie myć twarz, bo wszystkie zabrudzenia, kurz zatykają pory i powstają diody tongue Także ja bym zaczęła od oczyszczania a potem nawilżanie.

21

Odp: Problemy z trądzikiem

magaTA no tak masz racje smile w sumie z tego co się orientuje to najlepiej by było zakupić emulsję micelarną oraz dermoprotektor ja akurat wzięłam tylko jedno dlatego bo w aptece nie było emulsji ale jakoś niedługo zamierzam ją dokupić. Jakby nie było one spisują się doskonale nie tylko na problemy z trądzikiem ale do ogólnej pielęgnacji zwłaszcza teraz podczas zimy.

22

Odp: Problemy z trądzikiem

Wiesz ogólnie to warto mieć tę emulsję micelarną, zmywa nawet makijaż i nie trzeba używać wody. Ja ogólnie używam jej jak mydła bo dobrze zmywa kurz z buzi.

23

Odp: Problemy z trądzikiem

Systematyczność i powinno być ok, ale po tych kilku tygodniach. U mnie efekty było widać dosyć szybko i obyło się nawet bez zaczerwienień, tak więc samą metodę zdecydowanie polecam.

24

Odp: Problemy z trądzikiem

[quote=magaTA]Wiesz ogólnie to warto mieć tę emulsję micelarną, zmywa nawet makijaż i nie trzeba używać wody. Ja ogólnie używam jej jak mydła bo dobrze zmywa kurz z buzi.[/quote]
również ją bardzo lubię, stosuję ją nawet na całe ciało, nie tylko na twarz smile

25

Odp: Problemy z trądzikiem

Poprawa spora, u mnie zmiana diametralna przyszła dopiero po czasie, ale przynajmniej skóra sie zmieniła, wygląda ładnie, estetycznie, tak jak powinna. Nic już nie wróciło, teraz jest pozytywnie.