76

Odp: mężczyźni w kuchni

Mój owszem, jajecznicę zrobi, kanapki też, więc jakby co to beze mnie z głodu nie umrze wink

77

Odp: mężczyźni w kuchni

U mnie jest tak samo:) herbatę zrobi, a do reszty ma dwie lewe ręce:)

78

Odp: mężczyźni w kuchni

Widocznie jest wygodny lub tak przyzwyczajony. Osobiście lubię gotować, lubię testować smaki  akcesoria kuchenne i fajne przepisy. Najbardziej lubię piec mięsa i ryby - ale niestety nie mam podejścia do gotowania zup i pieczenia ciast. Jedyne ciasta a raczej ciasteczka jakie lubię to muffinki

79

Odp: mężczyźni w kuchni

Zupy są najprostsze dla mnie - wrzucam co tam mam pod ręką do garnka i zawsze się udaje:)

80

Odp: mężczyźni w kuchni

to nie jest najlepszy pomysł... Mój już spalił dwa garnki i patelnię...

81

Odp: mężczyźni w kuchni

To trzeba go izolować od kuchni;) Zakaz wjazdu ustawić przed wejściem

82

Odp: mężczyźni w kuchni

Może i kucharze są najlepsi,ale mój mąż umie tylko jajka usmażyć i lane kluski ugotować smile

83

Odp: mężczyźni w kuchni

Gotuje gotuje wink mam to szczęscie że potrafi przyrządzić tak potrawy że sam potrafi mnie zadziwić wink co się rzadko zdarza ;P

84

Odp: mężczyźni w kuchni

Wody nie przypali ,ale najlepiej to na suchym prowiancie by mu się żyło:)

85

Odp: mężczyźni w kuchni

Mój mąż w kuchni to nieszczęście, nawet wodę przypali.  Ale na stronie   [url]http://www.hoover.pl/[/url] Znalazłam mikrofalówkę. Więc mam nadzieję, że chociaż nie będzie chodził głodny.  Włożyć do mikrofali i podgrzać to już chyba będzie umiał.

86

Odp: mężczyźni w kuchni

To ja się muszę wyłamać - mój mężczyzna gotuje lepiej ode mnie. Trudno mi to przyznać, bo od kilku lat to ja zajmowałam się kuchnią. Ale odkąd M dowiedział się o ciąży zwariował i bez przerwy działa w kuchni. Powiedział, że chce się wdrożyć, żeby po urodzeniu malucha mnie trochę odciążyć. Teraz testuje swoje dzieła na mnie i musze powiedzieć, że żałuję, ze tak późno wpuściłam go do kuchni big_smile

87

Odp: mężczyźni w kuchni

Najlepsi kucharze to mężczyźni, ale w domu mało który chce się udzielać, bo to bardziej kobiece zajęcie - gotować dla rodziny

88

Odp: mężczyźni w kuchni

Mój się na gotowaniu nie zna, ma dwie lewe ręce kulinarne,  ale nie brakuje mu odwagi. Na dzień matki z córką zrobili dla mnie prosty deser na bazie jogurtu i… Nutelli (a jakże by inaczej, ulubiony składnik dużych chłopców i małych dziewczynek). Zaczerpnęli chyba pomysł z tej inspiracji [url]http://www.nutella.com/pl/pl/yogurt-muesli-parfaits-with-nutella[/url] . Ale przyznam, że mnie zaskoczyli i bardzo wzruszyli. Tak to jest kiedy dostajesz coś czego się zupełnie nie spodziewasz.

89

Odp: mężczyźni w kuchni

Mój luby jakiś czas temu częstował mnie prawie codziennie inną zupą. Ja w szoku, nie mam pojęcia skąd ma przepis, skąd wie jak się obchodzić z przyprawami i jakim cudem robi ją w pół godziny (pracuje do 15-tej, ja do 16-tej). I się okazało, że skubaniec kupuje gotowe [url=http://profi.com.pl/zupy]zupy[/url], podgrzewa w garnku i tyle.
No nie pomyślałam, że kupne zupy mogą smakować jak domowe. Od razu wyszukałam opakowanie, patrzę na etykietę, a tam zonk - same naturalne składniki. No i teraz ja też ją kupuję i biorę nawet do pracy smile

90

Odp: mężczyźni w kuchni

Mężczyźni przy gotowaniu wyglądają bardzo sexownie, nie uważacie? ... smile

91

Odp: mężczyźni w kuchni

Mój uwielbia wędkować, a potem przyrządza pyszne dania rybne smile Chyba kupię mu na naszą rocznicę [url=http://wedkarskikrakow.pl/kamizelki-wedkarskie/]taką kamizelkę[/url], żeby biedak nie marzł na tych rybach, bo zimno się robi.

92

Odp: mężczyźni w kuchni

Mężczyźni w kuchni świetnie się sprawdzają. U mnie w domu to właśnie facet przeważnie gotuje, a nie wink

93

Odp: mężczyźni w kuchni

U nas ja gotuję ale mojemu też się zdarzają kuchenne przygody ale raczej takie dania gdzie można użyć półprodukty. Za to bez gadania zmywa naczynia wink Pomaga mi też gdy robię obiad.

94

Odp: mężczyźni w kuchni

A ja jestem facetem, który urządza żonie kuchnię, tak aby była w pełni uradowana, gotując w niej dla naszej całej rodziny.
Ostatnio kupiłem jej komplet garnków Silit: [url]https://www.bellodecor.com.pl/kuchnia/garnki-ceramiczne-1/garnki-silit-1[/url] za prawie 2 tysiące. Jest zachwycona, garnki mają 30 letnią gwarancję wiec na emeryturze chyba też nam posłużą smile Pamiętajcie faceci to najlepsi kucharze smile

95

Odp: mężczyźni w kuchni

Nie wiem czy bym chciała używać tych samych baniaków przez 30 lat wink

96

Odp: mężczyźni w kuchni

Facet w kuchni niestety rzadko sobie dobrze radzi. Tzn. na pewno gotuje tak jak lubi, ale przyprawia zwykle zbyt ostro...

97

Odp: mężczyźni w kuchni

Mój to gotowców używa- do wszystkiego inna gotowa przyprawa wink No i kebab gyros i złocista rządzą tongue

98

Odp: mężczyźni w kuchni

Faceci super gotują, mają fantazję a potrawy są smaczne. Mój ostatnio przygotowała cukinię faszerowaną mięskiem, pomidorkami cherry i mozarellą no i szkoli się w sushi

99

Odp: mężczyźni w kuchni

JA bardzo lubię, gdy mój mąż gotuje wink Np naleśników nie smażę w domu wink

100

Odp: mężczyźni w kuchni

Zdecydowanie gotujący facet to najlepszy facet;) To miłe gdy czasem ktoś ugotuje coś za Ciebie a nie czeka aż wrócisz z pracy. Ja uważam, że mój facet gotuje lepiej ode mnie, z resztą bardzo to lubi. Więc wilk jest syty i owca cała:)