1

Temat: Epilacja laserowa

Tak jak w temacie - słyszałyście o tym sposobie trwałego usuwania owłosienie? A może macie już jakieś doświadczenie? Gdzie można wykonać taki zabieg? I czy jesteście zadowolone z efektów? Zbierzmy informacje w jednym miejscu, aby wszystkie zainteresowane osoby mogły tu znaleźć potrzebne info i szereg opinii. :-)

2

Odp: Epilacja laserowa

Owszem, koleżanka jest po 2 zabiegach na nogi i ma podrażnioną skórę, mówi że zabieg też jest dość bolesny. Ja jednak zostanę przy zwykłej  maszynce....

3

Odp: Epilacja laserowa

a jaką karnację ma ta koleżanka?
Podobno osoby o ciemnej skórze np w ogóle nie powinny sobie robić depilacji laserowej. Tak wyczytałam (akurat siedzę w temacie).

4

Odp: Epilacja laserowa

No to ja mogę sobie darować, bo mam ciemną karnację...:/ A myślałam właśnie żeby spróbować...

5

Odp: Epilacja laserowa

a dlaczego nie tez mam ciemna karnacje...dlaczego nie można...a tak na to liczyłam już nawet uzbierałam kasę

6

Odp: Epilacja laserowa

W sumie nie wiem dlaczego, ale czytałam o przeciwwskazaniach do takiej depilacji ([url]tu[/url] cały tekst) i napisali że przeciwwskazaniem jest m.in:
"Świeża opalenizna bądź mocno opalona skóra - opalona skóra zawiera większą ilość melaniny."
i jeszcze, że skóra ciemnobrązowa i w ogóle czarna w ogóle nie może być poddawana depilacji.
A to info od producenta depilatorów laserowych, więc przypuszczam, że wiedzą co piszą, żeby się klientki nie pouszkadzały:)

7

Odp: Epilacja laserowa

no tak niby tak, ale to wszystko dobrze ustalić na miejscu z kosmetyczką. Epilację robią w Łodzi na Piotrkowskiej w Bio Salonie bardzo dobrze, ogólnie chyba jeden z lepszych salonów kosmetycznych w łodzi.

8

Odp: Epilacja laserowa

W salonach ogólnie fajnie robią takie zabiegi, chociaż ja np mieszkam na wsi , do miasta daleeeko i pewnie wolałabym jednak mieć normalny depilator laserowy - z takich co to można sobie w domu samodzielnie używać.

9

Odp: Epilacja laserowa

Depilacja laserowa to idealne rozwiązanie, oferuje ją coraz więcej gabinetów np. gabinet depilacji laserowej , byłam i polecam szybko i bezboleśnie, cena adekwatna do korzyści smile

10

Odp: Epilacja laserowa

ja bardzo jestem za epilacją laserową

jedynym minusem moga byc zabiegi u osób które mają problemy hormonalne bo często włoski np na brodzie są wynikiem jakis chorób i zaburzen np pcos

11

Odp: Epilacja laserowa

Depilacje laserowe są dobre, niekoniecznie bolesne mam znajomą która nie narzeka nic ją nie boli nie ma żadnych podrażnień była na takich depilacjach wiec chyba nie jest najgorzej.

12

Odp: Epilacja laserowa

Mi się marzy takie całkowite pozbycie owłosienia. Tylko nie wiem czy to daje jakieś efekty na dłużej fajne. Bo chyba trzeba często chodzić na zabieg i dopiero po jakimś tam czasie to włoski znikają. Trochę długo by to trwało i kosztowne. Niestety ;/ Póki co zostaje mi maszynka.

13

Odp: Epilacja laserowa

To że późno znikają to ok, ale bywa że i odrastają np. po pół roku i znów trzeba chodzić, a sam zbieg też nie jest przyjemny...

14

Odp: Epilacja laserowa

U mnie mało co odrosło po roku, tak że warto iść  na taki zabieg.