26

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Nie brzydzę się pająków, ale świadomość że to jadowite bestie nie pozwoliłaby mi zasnąć nawet w innym pomieszczeniu...
A ten kolega o którym pisałam, miał kiedyś jakieś nadzieje na bliższą znajomość ze mną i wypytywał ciągle czy nie brzydzę się pająków... W końcu przyznał się jakich to ma wychowanków... i wtedy zwątpiłam...  Ale 40 sztuk - to jeszcze lepiej zakręcony musi być ten Twój przyjaciel... Są ludzie co lubią adrenalinę...

27

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

A mnie obrzydzają pająki.............są takie brzydkie.........

28

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Nie... znam brzydsze stworzenia... nie lubię tylko że robią pajęczynę, poza tym mi nie przeszkadzają. A znacie kogoś kto brzydzi się motyli? Bo ja od niedawna tak...

29

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Właśnie tak szczerze, to te ptaszniki w swoim obrzydlistwie, są piękne. Skonstruowani przez naturę jako maszynki do zabijania, niektóre mają piękne kolory i wzorki na odwłokach. Jak oglądałem, jak poluje na świerszcza, to niesamowity widok. Ledwo dało się coś zauważyć, tak szybko się poruszają. Z jednej strony straszne, z drugiej fascynujące smile

30

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Chyba bym nie chciała ich oglądać w akcji... A w domu nie chciałabym mieć bo lubię mieć kontrolę nad otoczeniem, a jak takie coś jadowite by tu było to nie zasnęłabym...

31

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Summerlove, ja też nie.

32

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Uwielbiam zwierzęta(egzotyczne też),miałem kiedyś w domu rozmaite pupile,żółwiki fajne,papużki, ale węża bym nie zniósł...to zwierzę ocieka fałszem i sączy jad!!!Fuj!!!!!

33

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Ja upatruję w zamiłowaniu do węży jakąś dysfunkcję psychiczną - bo jak wytłumaczyć zamiłowanie do czegoś co budzi wstręt, lęk...?

Ostatnio edytowany przez Ksymena (2010-12-07 12:58:57)

34

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Nie w każdym budzi. Nie chciałabym węża, ale podobają mi się. Najdziwaczniejszymi  moimi pupilami były patyczaki.

35

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Najgorsze, najwstrętniejsze dla mnie zwierzęta, których się panicznie boję to nietoperze. Kiedyś 3 nietoperze wpadły wieczorem właściwie w środku nocy do mojego pokoju na poddaszu, to było straszne! Tak więc jak tylko widzę nietoperze to od razu zakrywam włosy bo mam wrażenie, że mi się wkręcą we włosy

36

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Ja się brzydzę i boję pająków. Im tłustszy tym bardziej.

37

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

[quote=pastuszek444]Najgorsze, najwstrętniejsze dla mnie zwierzęta, których się panicznie boję to nietoperze. Kiedyś 3 nietoperze wpadły wieczorem właściwie w środku nocy do mojego pokoju na poddaszu, to było straszne! Tak więc jak tylko widzę nietoperze to od razu zakrywam włosy bo mam wrażenie, że mi się wkręcą we włosy[/quote]
A nie uważasz że mogłyby być fajną ozdobą do włosów a'la Lady GaGa?

38

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Niedawno wchodzę do klatki, ciemno oczywiście, idę w stronę włącznika światła, a tu coś lata. Jak się okazało nietoperz właśnie.Biedny wpadł do klatki i latał. Co to za klatka? Ciągle jakieś zbłąkane zwierzęta. jak nie jaskółki wchodzące drzwiami do domu, koty śpiące na wężu gaśniczym to nietoperze.

39

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Mnie pająki nie przerażają. Nawet czasem mi się marzy taka tarantulka w terrarium...

40

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Ja jestem przeciw, męczarnia dla zwierzęcia i tyle

41

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Nie chciałabym mieć zwierząt egzotycznych w bloku.

42

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Ja mam Egzotyczne Akwarium Morskie, z tropikalnymi Rybami, miałem też Papugi ale za bardzo roznosiły pióra w koło zbiornika, jako że nie jestem zwolennikiem trzymania Ptaków w zamkniętej klatce to miały ją otwartą, jednak poszły do kogo innego smile

43

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

I nie zmartwiłeś się tym, jak widzę...:) Jednak wolisz rybki?

44

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Miałem kiedyś węża pytona w domu w akwarium przez parę miesięcy na czas wyjazdu znajomego - właściciela. Na początku było ciężko, bo czułem strach, ale później przyzwyczaiłem się, a wąż groźny nie był.

45

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Węża w domu bym nie zniosła, nawet niegroźnego... Okropny widok!

46

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Raczej pogłaskać się go nie da... Jednak wolę te bardziej tradycyjne, pies, kot, chomik , rybki, albo np. świnka morska

47

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Nie jestem zwolenniczką trzymania egzotycznych zwierząt w domu. Uważam, że się męczą, a niektóre z nich mogą być niebezpieczne dla otoczenia.

48

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Tak na trochę to mogłabym mieć, ale na dłuższą metę to nie. Poza tym nigdy nie wiadomo czy nie mają w sobie jakiś zarazków, chorób egzotycznych

49

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

A Ludzie to zarazków nie mają ,więcej niż te zwierzęta smile Kwestia przyzwyczajenia smile  u mnie miejsce psa i kota jest na podwórku do domu wstępu nie mają, Podobnie jest na Działce smile

50

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

U mnie pies jest na podwórku, ale kot w domu:) Inaczej by się nie dogadały...