1

Temat: Lakierowe trendy

Witajcie smile

Po pękających lakierach, które były prawdziwą rewelacją w ubiegłym roku, przyszedł czas na produkty, które nie tylko zdobią paznokcie, ale również przyjemnie pachną. Znajdziecie je w ofercie takich firm jak Revlon czy Eveline.

Od niedawna można również kupić lakiery magnetyczne. Dzięki swym właściwościom sprawią, że Wasze paznokcie będą przyciągały uwagę koleżanek, ale i mężczyzn. Taka kosmetyczna nowość może być doskonałym pretekstem do nawiązania ciekawej konwersacji.

Jestem ciekawa, które z najnowszych lakierowych trendów najbardziej przypadły Wam do gustu, a jakie traktujecie jak makijażową fanaberię?

2

Odp: Lakierowe trendy

Wg mnie fajnie, że ktoś wymyśla takie różne dziwadła, każdy znajdzie coś dla siebie. Chociaż ja np dopiwro od kilku dni posiadam swój pierwszy pękacz. Na magnetyczny się czaiłam, ale nic z tego nie wyszło. Pachnących też nie miałam.
Jeżeli chodzi o paznokcie to wolę minimalizm. Chociaż czasem walnę sobie jakiś wzorek big_smile

3

Odp: Lakierowe trendy

Kupiłam ostatnio lakier magnetyczny! I ogólnie bardzo fajna sprawa, ale z umiarem trzeba tongue

4

Odp: Lakierowe trendy

Mam lub miałam każdy rodzaj lakierów, które wymieniłaś. Najlepszą alternatywą jest chyba lakier pękający. Sami decydujemy, jak wzorki mają pękać (rzadziej, gęstniej, większe lub mniejsze pęknięcia). Możemy go nałożyć na każdy kolor lakieru bazowego. Lakier magnetyczny, dzięki coraz to różniejszym magnesom pozwala nam utworzyć różne wzorki, ale dalej mamy ograniczenie co do koloru (używany tu jest jeden lakier w jednym kolorze, nie to co przy lakierze pękającym). Z kolei lakiery zapachowe często mają duszące, przesłodzone i chemiczne zapachy.

5

Odp: Lakierowe trendy

To jest nawet ciekawe, choć tak szczerze powiedziawszy, jakoś te magnetyczne mnie za specjalnie nie kręcą.
[img]//www.forum.motokobiety.pl/files/glownemagnetgw_139.jpg[/img]

6

Odp: Lakierowe trendy

Też się już wyleczyłam tongue

7

Odp: Lakierowe trendy

No to Ninek czekamy, aż trend przebrzmi i wymyślą coś nowego smile

8

Odp: Lakierowe trendy

Magnetyczne nie podobają mi się. Może jeśli byłyby różne te rozbłyski.

9

Odp: Lakierowe trendy

Ja uwielbiam ostatnio metodę stemplowania gąbeczka! co myślicie?
[url]http://mynameisodetteswan.blogspot.com/2012/07/15-egzotyczny-manicure.html[/url]

10

Odp: Lakierowe trendy

Ja jednak preferuje matowe odcienie.

11

Odp: Lakierowe trendy

Ja nie kupuje tych bajerów, szkoda mi kasy.
W ogóle wole paznokcie pomalowane na jeden kolor, bez zdobień itd. big_smile

12

Odp: Lakierowe trendy

jednokolorowe mogą byc fajne pod warunkiem ciekawego koloru inaczej sa po prostu nudne!
Na moim blogu ostatnio dodałam post o ciekawej metodzie ombre:
[url]http://szybkoilatwo.blogspot.gr/2012/07/ombre-nails.html[/url]
Bardzo mi sie ona podoba i jak będę miała trochę więcej czasu to ją sobie na pewno wypróbuje osobiście i pokażę moje próby i błędy smile

13

Odp: Lakierowe trendy

A u mnie z tymi wszystkimi wynalazkami lakierowymi jest tak: bardzo mi się podobają ale u kogoś:P  Magnetyczne są ok-u mnie za pstrokato, ombre ujdzie  w tłumie-u mnie totalna beznadzieja,hybryda super-u mnie-nie mogłabym nosić jednego koloru przez 2 tygodnie:) Zdecydowanie wybieram jednokolorowe pazurki z ewentualnymi zdobieniami na jednym palcu.

14

Odp: Lakierowe trendy

U mnie też sprawdzają się wyłącznie jednokolorowe. Chyba jestem zbyt krytyczna.

15

Odp: Lakierowe trendy

Jestem tradycjonalistką - dla mnie juz zielony lakier jest ekstrawagancją smile

16

Odp: Lakierowe trendy

Ja uwielbiam ostatnio metodę stemplowania gąbeczka! co myślicie?

Ciekawe i fajne:)

17

Odp: Lakierowe trendy

A ja róznie maluję paznokcie, czasem codziennie zmieniam kolorek czasem mam 2 a czasem więcej smile To zalezy gdzie idę, co zakładam itd...jestem normalnie niepoprawna hahaha

18

Odp: Lakierowe trendy

Fajne lakierowe trendy. Skorzystam.

19

Odp: Lakierowe trendy

Ja najbardziej lubię klasyczne kolory które są zawsze modne.Ostatnio wpadł mi w oko cieniowany manicure.

20

Odp: Lakierowe trendy

A ja co drugi paznokieć maluję innym odcieniem tego samego koloru... Tak dla urozmaicenia tego szarego przedwiośnia:)

21

Odp: Lakierowe trendy

No to szalejesz na całego.

22

Odp: Lakierowe trendy

Pekajace uwielbiam szczegolnie czarny ktory  wyglada mega na czerwonym. Z niedawno testowanych przeze mnie sa te zmieniajace kolor. Zapachowych jeszcze nie probowalam

23

Odp: Lakierowe trendy

Dziewczyny, a czy spotkałyście się z hitem tego lata - lakierami teksturowymi, np. cukrowa posypka lub piórka? Co o nich sądzicie?

24

Odp: Lakierowe trendy

Nie lubię lakierów które nie dają gładkiego efektu, dla mnie  wyglądają jak uszkodzone przed wyschnięciem...

25

Odp: Lakierowe trendy

co sezon to nowy trend, a moim zdaniem i tak klasyczna czerwień na paznokciach wygląda zawsze dobrze:) mam ulubiony kolor z hybryd makear (522) i szczerze mówiąc jak nie wiem co zrobić na paznokciach to postawienie na czerwień zawsze się sprawdzi smile