51

Odp: Buty

Ja mam wysokie podbicie. Prawie nigdy kozaka nie wsunę na nogę. Takie głupie buty robią...

52

Odp: Buty

a ja dziś założyłam kozaki i się okazało że przemakają.... no i muszę się zakręcić za nowymi sad
nie znoszę kupować butów!!

53

Odp: Buty

Jeśli chodzi o zakupy to ja muszę i to już kupić buty dla syna. Stare za małe - a tu zima w październiku...

54

Odp: Buty

a moje łydki są za bardzo grubaśne i się nie dopinam ... wolałabym chyba, zeby mi odstawały , bo w niedopiętych to dopiero masakra

55

Odp: Buty

Też ma problem z zimówkami sad a tu zima już nas zaskoczyła smile

56

Odp: Buty

[quote=asiula83]a moje łydki są za bardzo grubaśne i się nie dopinam ... wolałabym chyba, zeby mi odstawały , bo w niedopiętych to dopiero masakra[/quote]

ja za to wyglądam w większości kozaków jak w kaloszach tongue
no nie wiem co lepsze wink

57

Odp: Buty

[quote=asiula83]a moje łydki są za bardzo grubaśne i się nie dopinam ... wolałabym chyba, zeby mi odstawały , bo w niedopiętych to dopiero masakra[/quote]


Ja mam ten sam problem - muszę zawsze szukać kozaków, które są bardzo rozciągliwe albo takich żeby miały takie rozcięcie na górze, które się rozciąga, sad

58

Odp: Buty

Przeźroczyste buty będą hitem na sezon wiosna – lato 2010. Przeźroczyste szpilki można znaleźć od Dsquared2, Prada po Fendi. Bracia z Dsquared2 stworzyli je w stylu rockowym ozdabiając je rożnymi dodatkami. Buty Prada charakteryzują się metalicznymi, delikatnymi akcentem.

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images44.fotosik.pl/215/4457f579a7a5513f.jpg[/img][/url]

Co wy o nich sądzicie?

59

Odp: Buty

fajnie wyglądają tylko trzeba by mieć strasznie dłuuuugie nogi i chodzić po suchym i niezakurzonym podłożu wink

60

Odp: Buty

fajne butki, ale ja nie chodzę w obcasach... ale .. na pewno robiłyby wrażenie na ulicy

61

Odp: Buty

takie do rury tongue

62

Odp: Buty

Jak dla mnie to za wysokie...

63

Odp: Buty

no... wysokie to są, ale... wrażenie jest wink

64

Odp: Buty

Piękne, tam gdzie trzeba być eleganckim. To nie tandeta...

65

Odp: Buty

ja bym na pewno w nich zęby wybiła tongue

66

Odp: Buty

ja na obcasach nie lubię chodzić bo ... jestem wysoka , a dwa - nie umiem

67

Odp: Buty

Ja jestem malutka i kocham obcasy.
Chociaż teraz coraz mi trudiej biegać na długich dystansach.

68

Odp: Buty

ja lubię obcasy, ale obawiam się, że w tych to bym ewentualnie ładnie wyglądała jakbym stała

69

Odp: Buty

Ja nawet na stojąco dziwacznie.

70

Odp: Buty

a dzisiaj w sklepie widziałam piękne botki sznurowane, czarne lakierowane jedyny minu obcas 9 cm ;( kurcze a tak chciałam je sobie sprawić

71

Odp: Buty

uciachnij obcas tongue co to za problem tongue?

72

Odp: Buty

no no albo spiłuję wink

73

Odp: Buty

zawsze to jakieś rozwiązanie big_smile

74

Odp: Buty

zobaczcie jakie ślicznie ... tylko te mają odkryte palce wink
[url=http://www.fotosik.pl][img]//images46.fotosik.pl/217/04da83ddda7c0921.jpg[/img][/url]
[url=http://www.fotosik.pl][img]//images41.fotosik.pl/214/09c7f1ac2d76bb66.jpg[/img][/url]

75

Odp: Buty

te fioletowe są boskie! właśnie takich szukałam big_smile