1

Temat: gladka skora pod pachami

Witam, co zrobić zeby miec gladka skore pod pachami? Zawsze gdy golilam sie zwykla maszynka mialam czarne kropki i gesia skore, potem kupilam pianke do golenia, ale nadal bylo tak samo. W koncu kupilam depilator i jedynie zniknely czarne kropki, niestety gesia skorka nie To nie są typowe, czerwone krostki tylko gesia skorka, taka jak wychodzi gdy jest zimno. Ja niestety mam to ciagle. Dodam ze nie szczypie i nie boli. Pomozcie ;((

2

Odp: gladka skora pod pachami

Może jakiś dobry antyperspirant  w kulce ?

3

Odp: gladka skora pod pachami

Oj, nieciekawie. Ja dostaję gęsiej skórki i mam krostki i jedyna rada, jaką udało mi się znaleźć na ten temat to używanie do pielęgnacji tych miejsc toniku do twarzy.

4

Odp: gladka skora pod pachami

Spróbuj na tą gęsią skórkę antyperspirantu  w kulce. Ja używam Dove problemów żadnych,  nie wiem jak będzie u ciebie, ale próbować trzeba.

5

Odp: gladka skora pod pachami

Mi bardzo pomaga antyperspirant z Vichy... Łagodzi podrażnienia i pielęgnuje skórę

6

Odp: gladka skora pod pachami

Podobno dobrze jest robić czasem pod pachami delikany peeling, wtedy skóra jest gładsza.

7

Odp: gladka skora pod pachami

Ja polecam coś naturalnego czyli ałun. Byłam sceptycznie nastawiona ale teraz nie zamieniłabym na nic innego. Twoje pachy mogą byc podrażnione nie tyle samym goleniem co chemią którą od lat stosujesz w kosmetykach. Normalne antyperspiranty blokują gruczoły łojowe i to może być problemem. Ja mam stąd [url]http://www.mydlarnia.info/[/url]

8

Odp: gladka skora pod pachami

Dove jest nieuczulającym kosmetykiem.

9

Odp: gladka skora pod pachami

Wiesz co ja też mam dość mocne i ciemne włoski. Dlatego zaczęłam je po prostu depilować. Na początku boli, ale zaraz po nakładałam sobie dość grubą warstwę kremu bambino i teraz (po 3 latach) rewelacja. Także powodzenia  życzę

10

Odp: gladka skora pod pachami

[quote=marthy]Wiesz co ja też mam dość mocne i ciemne włoski. Dlatego zaczęłam je po prostu depilować. Na początku boli, ale zaraz po nakładałam sobie dość grubą warstwę kremu bambino i teraz (po 3 latach) rewelacja. Także powodzenia i życzę takich efektów: [url]http://toster.pl/tost/247848[/url] ;-)[/quote]

Ja też depiluję pachy. Nie jest to może zbyt przyjemne, ale można się do tego przyzwyczaić. Włoski odrastają wtedy naprawdę cienkie i różnica jest kolosalna.

11

Odp: gladka skora pod pachami

Polecam dezodoranty "apteczne" (Iwostin szczególnie) . Od tych supermarketowych piekła mnie skóra, a od kiedy ich nie używam jest spoko;)

12

Odp: gladka skora pod pachami

Ja depiluję pachy nie z pianką, ale z odżywką do włosów tongue Maszynka śmiga i nie ma śladów.

13

Odp: gladka skora pod pachami

Ooo popatrz, co za pomysł ?
[quote=Naturalna]Ja depiluję pachy nie z pianką, ale z odżywką do włosów tongue Maszynka śmiga i nie ma śladów.[/quote]

14

Odp: gladka skora pod pachami

Od jakiegoś czasu używam na noc talku, bardzo polecam smile

15

Odp: gladka skora pod pachami

O, patrz i tak można, co inna osoba, to inne daje rady.

16

Odp: gladka skora pod pachami

[quote=gusia1000]Ooo popatrz, co za pomysł ?
[quote=Naturalna]Ja depiluję pachy nie z pianką, ale z odżywką do włosów tongue Maszynka śmiga i nie ma śladów.[/quote][/quote]
Też tak kiedyś próbowałam, bo stwierdziłam, że odżywka da dobry poślizg. Niestety w moim przypadku było bez różnicy.

17

Odp: gladka skora pod pachami

[quote=MauaMe]Ja polecam coś naturalnego czyli ałun. Byłam sceptycznie nastawiona ale teraz nie zamieniłabym na nic innego. Twoje pachy mogą byc podrażnione nie tyle samym goleniem co chemią którą od lat stosujesz w kosmetykach. Normalne antyperspiranty blokują gruczoły łojowe i to może być problemem. Ja mam stąd [url]http://www.mydlarnia.info/[/url][/quote]
stosował ktoś to jeszcze ?

18

Odp: gladka skora pod pachami

Nie próbowałam big_smile Za to raz spróbowałam użyć oleju kokosowego, bo gdzieś na blogu polecała gorąco pani jedna do depilacji. Nie był to dobry pomysł, bo strasznie zapycha maszynkę.

19

Odp: gladka skora pod pachami

[quote=niechcemisie][quote=gusia1000]Ooo popatrz, co za pomysł ?
[quote=Naturalna]Ja depiluję pachy nie z pianką, ale z odżywką do włosów tongue Maszynka śmiga i nie ma śladów.[/quote][/quote]
Też tak kiedyś próbowałam, bo stwierdziłam, że odżywka da dobry poślizg. Niestety w moim przypadku było bez różnicy.[/quote]


Zależy od konsystencji, jeśli jest rzadka to daje dobry efekt

20

Odp: gladka skora pod pachami

Niektóre są takie... takie nieśliskie, np. miałam kiedyś odżywkę Joanna Naturia hmmm... z pokrzywa... i zieloną herbatą? Coś takiego. Ona nie dawała żadnego poślizgu na włosach, na palcach nawet nie i do tego też by się nie nadła.

21

Odp: gladka skora pod pachami

Ja miałam problem ze skórą po goleniu pach, aż skorzystałam z depilacji laserowej w Laser Glamour [url]http://www.laserglamour.pl/[/url] . Po niej kiedy już skóra się wygoiła, zrobiła się gładka i bez włosków. Mam tak już od 3 miesięcy:)

22

Odp: gladka skora pod pachami

Zwykła maszynka niestety podrażnia i daje taki efekt kłucia, twardości włosków, może spróbuj depilacji laserowej w profesjonalnym salonie kosmetycznym np. [url]http://www.laserglamour.pl/[/url]  ?

23

Odp: gladka skora pod pachami

U mnie tylko krem do depilacji się sprawdził i to z tych delikatniejszych...

24

Odp: gladka skora pod pachami

Ja robie sobie woskowanie pach smile

25

Odp: gladka skora pod pachami

> KaMK napisał/a:

> Ja robie sobie woskowanie pach smile


Bardzo boli? Mnie zabolało od samego przeczytania!