1

Temat: Pasante - słyszałyście/słyszeliście coś?

Siema! Szukałem ostatnio jakiś ciekawszych gumek, a nie tylko te na "D." i znalazłem informację o prezerwatywach marki Pasante. Czytałem, że są popularne na wyspach, ale u nas ich nie widziałem. Tylko w internecie. Nie chcę kupować w ciemno, więc zapytam Was o zdanie. Wiecie coś o tych Pasante?

2

Odp: Pasante - słyszałyście/słyszeliście coś?

Mogę polecić Dotted z wypustkami, niedrogie a świetnie się sprawdzają

3

Odp: Pasante - słyszałyście/słyszeliście coś?

Słyszałam o tych bez lateksu i o świecących w ciemności - tych ostatnich zwłaszcza jestem ciekawa wink

4

Odp: Pasante - słyszałyście/słyszeliście coś?

[quote=Cynthia]Mogę polecić Dotted z wypustkami, niedrogie a świetnie się sprawdzają[/quote]
My odkryliśmy Unimil z wypustkami. Paczuszka też kosztuje tylko parę złotych, a gwarantują fajne doznania wink

5

Odp: Pasante - słyszałyście/słyszeliście coś?

Mnie zaistersowały Pasante Black Velvet, bo ostatnio jestem po obejrzeniu "Blue Velvet" Lyncha:D to są chyba te nie-lateksowe, ale nie jestem pewien:P

6

Odp: Pasante - słyszałyście/słyszeliście coś?

"Grały" tam?!?

7

Odp: Pasante - słyszałyście/słyszeliście coś?

Teraz tyle tego, że hej.

8

Odp: Pasante - słyszałyście/słyszeliście coś?

Ja używałam nielateksowych. Jak dla mnie ok

9

Odp: Pasante - słyszałyście/słyszeliście coś?

Zawsze warto spróbować, może akurat okażą się idealne?

10

Odp: Pasante - słyszałyście/słyszeliście coś?

był czas, że stosowaliśmy z mężem prezerwatywy ale ja do końca to tak nie byłam ich pewna. Trochę mnie taka gumka stresowała, a to żeby nie pękła, nie zsunęła się...; dlatego przeszłam na tabletki, czuję się zdecydowanie pewniej, libido też jest ok więc tego się trzymam smile

11

Odp: Pasante - słyszałyście/słyszeliście coś?

Moja koleżanka używała, ja osobiście zainteresowałam się wkładką, równie skuteczna, niewyczuwalna  no i bardziej wygodna w użyciu- moim zdaniem wink

12

Odp: Pasante - słyszałyście/słyszeliście coś?

Nie wyobrażam sobie mieć jakieś ciało obce w środku...

13

Odp: Pasante - słyszałyście/słyszeliście coś?

Musiałabym dowiedzieć się więcej o tym produkcie zanim bym podjęła decyzję. ..

14

Odp: Pasante - słyszałyście/słyszeliście coś?

Warto zapytać lekarza o opinię.