1

Temat: Koncerty

Pochwalcie sie na jakich koncertach kto był, może wielkich gwiazd?  Ja byłam na Celine Dion, bardzo mi sie podobało , tym bardziej że bilet był wygrany na stronie internetowej, byłam z córką i wtedy ta podróż pociągiem i sam koncert bardzo nas zbliżył do siebie, wspominamy to bardzo mile!

2

Odp: Koncerty

my w zeszłym roku byliśmy na Deep Purple

3

Odp: Koncerty

Aby pozazdrościć! Też pięknie!

4

Odp: Koncerty

ja raczej chodziłam na małe koncerciki - Strachy na Lachy czy Akurat

5

Odp: Koncerty

Myślę że twierdzenie że ktoś woli przy telewizorze oglądać i jeszcze pić piwko jak dla mnie już nie istnieje, bo obejrzeć koncert na żywo to mocne przeżycie , cała ta atmosfera i wspólna zabawa dodaje nam chęci do życia! A po koncercie ja myślałam że dla takich chwil warto żyć!

6

Odp: Koncerty

Ja chodzę na bezpłatne koncerty, bo warto.
Byłam na : ich troje, ivan i delfin, maryli rodowicz, zakopower, piersi, muńku staszczyku, justynie steczkowskiej, braciach, wandzie i bandzie, czerwonych gitarach, szymonie wydrze.

7

Odp: Koncerty

To się nachodziłaś. Ale chodzisz bo lubisz ich muzykę (bardzo zróżnicowaną) czy chodzisz bo lubisz towarzystwo i imprezy

8

Odp: Koncerty

Chodzę, dla muzyki, a imprez nie lubię.

9

Odp: Koncerty

Imprezy plenerowe nie są takie złe - tylko na nich w sumie można się zjednoczyć w pewnym stopniu z mieszkańcami własnego miasta, którzy w każdy inny dzień są anonimowymi przechodniami.

10

Odp: Koncerty

Ja lubię imprezy plenerowe smile Nawet zimą mają swój urok. Może ktoś jedzie na Planeta FM razem z FeelTheFlow i przy okazji pośmiga ze mną na nartach?

11

Odp: Koncerty

Kto jest z woj. opolskiego to zapraszam na 50 K.F.P.P. w Opolu.

12

Odp: Koncerty

Jestem w czerwcu na Scooterze w Wawie, są wejściówki jeszcze. Jadę sama, więc może ktoś chce się podpiąć? Nie mogę się doczekać - jeden z moich ulubionych zespołów w młodości ;-)

13

Odp: Koncerty

Pff... ja miałam być dzisiaj na Zakopower i... spóźniłam się na ostatniego busa. Ta dam! Pech mi nie odpuszcza.

14

Odp: Koncerty

> niechcemisie napisał/a:

> Pff... ja miałam być dzisiaj na Zakopower i... spóźniłam się na ostatniego busa. Ta dam! Pech mi nie odpuszcza.

O nieeeee.... sad

15

Odp: Koncerty

Ostatnio byłam na koncertach w studiu radiowym i stwierdziłam, że bardzo mi brakowało właśnie tej atmosfery, muzyki na żywo, kontaktu z artystami... Słuchanie płyt to jednak nie to samo!

16

Odp: Koncerty

W moim mieście są koncerty, ale bilety na nie to ok 100 zł, artyści chcą się odkuć po pandemii i darmowych koncertów brak...