1

Temat: Rozdwajające się paznokcie

Dziewczyny ostatnio strasznie zaczely mi sie rozdwajac paznokcie. Ledwo co je zapuszcze to strasznie sie rozdwajaja i zodwajaja sie nawet na normalniej ltce pazknokcia. Nigdy wczeniej nie mialam takich problemow i nei wiem jak sobie z tym poradzic. Od 2 lat uzwalam zawsze odzywki do paznokci inglota ale  jakos odkad kupilam ostatnia mam wrazenie ze ona powoduje ze jest jeszcze gorzej. Jak wy sobie radzicie z takimi problemi? Przez jakis czas bralam tabletki ze skrzypem polnym ale za bardzo nie pomoglo.

2

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Ja teraz gorąco polecam manicure japoński! Mi bardzo pomógł!

3

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Na rozdwajające się paznokcie mogę polecić odżywkę  z diamentami smile Przy regularnym stosowaniu widać efekty smile Sprawdziłam na sobie smile Na pewno zagości ona u mnie na stałe.

4

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Ja polecam Eveline 8w1 lub trochę droższy Nail Tek Foundation II działają cuda.
No i moczenie w wodzie z oliwą z oliwek i cytryną smile

5

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Fajnie poczytać te Wasze rady, co do tego tematu.

6

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Wypróbuj Eveline 8w1.

7

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Ja teraz gorąco polecam manicure japoński! Mi bardzo pomógł!
Mnie również smile Zresztą możecie zerknąć, potwierdzają się nasze opinie smile

8

Odp: Rozdwajające się paznokcie

też się podpisuję pod manicure japońskim smile

9

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Ja miałam duży problem z paznokciami - po hybrydach były bardzo cienkie i zniszczone... (ściąganie acetonem i piłowanie zrobiło swoje sad) Na szczęścia teraz z dnia na dzień jest o wiele lepiej, sporo pomogły mi tabletki z doppelhertz - pamiętam, że w nazwie mają "na włosy i paznokcie".

10

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Ja też po paznokciach hybrydowych, zresztą  i po akrylach, a nawet jeszcze gorzej, miałam słabe i cienkie paznokcie. Zaczęły się rozdwajać i działo się to nawet przy bardzo krótkich. Od lat używam produktów z wyższej półki i mimo, że mało nie kosztują, to jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Na rozdwajające paznokcie najlepiej sprawdziła mi się odżywka Complete . Problem słabych i rozdwajających się paznokci rozwiązany. Teraz już nie nakładam żadnej hybrydy, chyba że na jakieś specjalne okazje. A jak tylko zdejmę, to od razu sięgam po tą odżywkę :-)

11

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Widze, ze nie tylko ja mialam problem z paznokciami po hybrydzie... Straszne... Ciezko bylo mi odbudowac paznokcie, szukalam odzywek bez formaldehydu i w koncu zaczely rosnac rowno i zdrowo. Teraz unikam hybrydy jakk ognia i stawiam na klasyczne lakiery, ktore maja dobra trwalosc i nie odpryskuja juz nastpnego dnia. Super sa lakiery golden rose, calkiem trwale i niedrogie. Moja ulubiona seria jest ice chic, piekny efekt tafli lodu, uwielbiam pastelowe kolorki, delikatne i w sam raz na lato.

12

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Zastanawiałam się od jakiegos czasu nad hybrydami ale po tym co piszecie chyba zostanę przy naturalnych lakierach... sad

13

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Też mam ostatnio ten problem i nie za bardzo wiem, z jakiego powodu. Do tej pory nie używałam żadnych odżywek do paznokci, ale pewnie będę musiała zacząć. Możecie polecić jakieś naprawdę dobre? Zastanawiam się nad tą

14

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Ostatnio słyszałam,że bardzo pomaga wcieranie oliwy z oliwek

15

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Olejek rycynowy spróbuj smile

16

Odp: Rozdwajające się paznokcie

rozdwajające się paznokcie to zazwyczaj wina braku witamin w organizmie, czyli złej diety. poza tym czeste ich malowanie i zmywanie później lakieru bardzo je osłabia. najlepiej dać im odpoczać od stylizacji, wsmarowywać jakiś olejek, chociażby kokosowy i zacząć suplementację

17

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Moja mama widzi poprawę jak wciera w paznokcie ciepłą parafinę

18

Odp: Rozdwajające się paznokcie

obcinaj na krótko i wcieraj w płytkę olejek rycynowy. Powinno pomóc wink

19

Odp: Rozdwajające się paznokcie

musisz spożywać więcej żywności która zamiera witaminę B, A oraz E smile ja osobiście polecam pestki dyni, słonecznika, ryby

20

Odp: Rozdwajające się paznokcie

pilnuj diety, bierz tabletki z cynkiem, podziała też na  cerę i włosy. nie maluj paznokci lakierami kolorowymi, a tylko jakąś dobrą odżywką, raz na tydzień, żeby za często nie używać zmywacza.

21

Odp: Rozdwajające się paznokcie

No ja w 100% mogę polecić diamentową odżywkę. Działa cuda na paznokciach ;D krótko przed weselem przyjaciółki, na którym byłam świadkową zaczęłam kurację i byłam zdziwiona, że w tak krótkim czasie udalo mi się odżywić paznokcie i przywrócić im fajny look.

22

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Jestem wierna odżywkom. Obecnie stosuję je ciągle i jestem zadowolona. Paznokcie nabrały blasku, są mocniejsze, nie łamią się i szybciej rosną.

23

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Może spróbuj total action? Mi ta odżywka bardzo pomogła na zniszczone paznokcie, przestały się łamać i rozdwajać.

24

Odp: Rozdwajające się paznokcie

Mi pomogła oliwka dla dzieci, wcierana w paznokcie co wieczór.