1

Temat: Suknia ślubna - Warszawa

Gdzie kupić, uszyć w Warszawie?
Możecie coś polecić?

2

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

moja siostra kupowała na Koprzywiańskiej, była zadowolona

3

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Ja jestem za wypożyczaniem, to przecież kreacja na 1 raz, szkoda kasy

4

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Ale w używanej trudno czuć sie wyjątkowo. ja bym wolała nową  potem można sprzedać

5

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Kto by nie wolał, tylko potem trudno na nią znaleźć chętną  i odpowiednią wzrostem osobę...

6

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Teraz wszystko można sprzedać w sieci, zawsze kogoś znajdziesz, a nietypowe rozmiary cieszą się największym powodzeniem...

7

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Najgorzej mają bardzo szczupłe osoby, na nie po prostu nie ma odpowiednich ubrań.
Mojej koleżance wszystko mama musi przeszywać z tęższych rozmiarów

8

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Teraz wiele firm szyje na rozmiar, tylko oczywiście to koszt extra...

9

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Mam ciotkę która prowadzi od lat salon z sukniami i nieraz narzeka na klientki że nie wiedzą czego chcą, noszą np. rozmiar 40 a chcą wyglądać jak w 36 - rekordzistce przeszywała suknię 5 razy!

10

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

W końcu to najważniejszy dzień dla nich, więc czemu miałyby płacić ciężkie pieniądze i nie być zadowolone z efektów?

11

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Poza tym jak brzuszek rośnie to i rozmiar się zwiększa...

12

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Tu polecałabym suknię z elastyczną wstawką w talii, wtedy nie będzie poprawek. Moja siostra taką miała

13

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Ostatnio stwierdziłam, że w białym kolorze nie jest mi jednak do twarzy, zwłaszcza w tych połyskliwych atłasach

14

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

zawsze można zneutralizować połysk tiulem...

15

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Mnie tam się bardzo podobają te połyskliwe, np. z atłasu

16

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Kilka dni temu byłam z moją przyszłą szwagierką w sklepach na Kijowskiej. Są cztery obok siebie (w tym długim bloku naprzeciwko dworca). Polecam. Mają duży wybór. W tej chwili wyprzedają modele z 2012 i suknię, która kosztowała 3000 zł można kupić za 1800-2000. Generalnie podobno na Pradze jest taniej niż w innych częściach miasta.

17

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

ja szyłam suknie na Belwederskiej w Warszawie, zapłaciłam w 2010 roku 1500 zł i wiecie co?? później dostałam kilka telefonów od koleżanek z pytaniem o namiary... okazało się, że jakiś miesiąc po moim ślubie salon się zawinął sad

nawet nie mogę go nikomu polecić, pomimo, że bardzo bym chciała, bo standard i cena były powalające jak na centrum Warszawy!! smile

18

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Nie pomogę bo nie jestem z Warszawy ani z okolic, tylko z woj. opolskiego.

19

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

trochę pojeździłam ostatnio z przyjaciółką ale rzeczywiście suknie takie ładniejsze są rzeczywiscie drogie, finalnie zdecydowałam się na zeszłoroczną kolekcje Mon Cheri Nowa cena: 1700 PLN
a taką smile jak wam się podoba?

20

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Za tę cenę to można znaleźć z obecnych kolekcji a nie  taką "przeterminowaną"...

21

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Szczerze, to sporo przepłaciłaś - dużo ładniejsze widziałam za pół tej ceny

22

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Są niektóre ładne, zwłaszcza te ecru

23

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

jeśli płacić za suknię, to do 1000 zł. już wolałabym używaną niż coś, co mi się nie podoba, ale ma "metkę"...

24

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

a najlepiej wypożyczyć, a nie potem pół szafy zajmuje i się kurzy

25

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Na jeden dzień w życiu warto mieć nową