1

Temat: Utwardzacz

Utwardzacza można używać jako odżywki ?
Mam utwardzacz taki 3 w 1. smile

2

Odp: Utwardzacz

Wszystkie utwardzacze, z którymi się do tej pory spotkałam utwardzały lakier, a nie poprawiały stan paznokci... Więc dla mnie to nie jest odżywka, ale nie wiem jaki Ty masz i co on zastępuje? Zobacz na opakowaniu...

3

Odp: Utwardzacz

Zobaczymy jak to będzie na moich paznokciach. ;d

4

Odp: Utwardzacz

Słuchaj utwardzacz masz na lakier a jak w poprzednim poście pisałaś że nie malujesz paznokci to na ci Ci utwardzacz?
Utwardzacz to jak lakier do włosow , albo jak spray utrwalający makijaż. Po co Ci ten spray jak nie masz makijażu ? .. Dokładnie to samo

5

Odp: Utwardzacz

A czy ktoś powiedział, że trzeba utwardzacza używać na lakier ?
Nie jest nigdzie napisane. Używam go jako lakieru bezbarwnego.
Coś w tym złego?

6

Odp: Utwardzacz

ja nie używam utwardzacz, nacieram paznokcie olejkiem rycynowym i sa twarde, ładne, odżywione, lsniace i nie łamią sie:)

7

Odp: Utwardzacz

Możliwe że utwardzać zawiera substancje niezbyt przyjazne dla paznokcia, ja bym się bała go użyć na płytkę bezpośrednio, od tego są odżywki...

8

Odp: Utwardzacz

Ja używam świetnej odżywki Eveline, niepotrzebne mi utwardzacze

9

Odp: Utwardzacz

Utwardzacz jest do stosowania na lakier, żeby za szybko nie odpadł

10

Odp: Utwardzacz

Mam taki z diamentem, świetnie się sprawdza, nawet do 5 dni

11

Odp: Utwardzacz

Ja używam takiego nabłyszczacza, świetny! Daje niesamowity połysk

12

Odp: Utwardzacz

A mnie ostatnio podoba się lakier matowy, ciekawie wygląda na paznokciach

13

Odp: Utwardzacz

Nie nakładamy utwardzacza na paznokcie, nigdy! Nie wiem jaki Ty masz, ja swój kupuję już od dawna, sprawdzony, w drogerii online, ale naprawdę nie sądzę by to 3 w 1 dotyczyło tego, że to odżywka też jest! Uważaj, żeby nie zrobić sobie krzywy...

14

Odp: Utwardzacz

Ja pod lakier stosuję odżywkę a na zewnątrz utwardzacz... Nie wpadłabym na to żeby coś zmieniać:)

15

Odp: Utwardzacz

Fajne rady.

16

Odp: Utwardzacz

ja stosuję UTWARDZACZ 5W1 kupuję za ok. 8 zł w sieci w sklepie firmowym deni carte. Wzmacnia nie tylko lakier ale nakładany bezpośrednio na płytkę i ją!

17

Odp: Utwardzacz

To co ona robi - 5 rzeczy?
Odżywia, pielęgnuje , utwardza lakier i ... ?

18

Odp: Utwardzacz

Odżywka Eveline jest bardzo dobra smile

[url]http://loncieeek.blogspot.com/[/url]

19

Odp: Utwardzacz

płynne szkło fajny efekt zostawia

20

Odp: Utwardzacz

ja mam 2w1 Sally Hansen i jestem bardzo zadowolona, miałam ten z Avonu ale niestety nie byłam zbytnio zadowolona. Następnym razem spróbuje z oriflame, też jest nowy twardzacz, a co do Bell, to pamiętam że ktoś go na forum bardzo polecał (chyba jak tworzylyśmy listy dobrych, tanich kosmetyków)

21

Odp: Utwardzacz

Wiele kobiet ma problem z kruchością i łamliwością swoich paznokci. Paznokcie bardzo źle reagują na działanie czynników zewnętrznych takich jak np. woda czy detergenty. W trakcie standardowych czynności domowych powinniśmy chronić nasze dłonie za pomocą gumowych rękawic. Zakładaj je zawsze przed myciem naczyń, obieraniem ziemniaków czy też przed przystąpieniem do porządków.W przypadku, gdy tego nie zrobisz, twoje paznokcie bardzo szybko zareagują na działanie wyżej wymienionych czynników i zaczną się kruszyć i łamać. Same rękawiczki ochronne potrafią naprawdę wiele zdziałać.

22

Odp: Utwardzacz

ja pod lakier używam odżywkę utwardzającą płytkę. teraz przymierzam się do kupna utwardzacza na lakier, żeby tak szybko mi nie odpryskiwał.

23

Odp: Utwardzacz

Do wszystkich dziewczyn,mam nadzieje ze was to zainteresuje. ostatnio kupilam sobie UTWARDZACZ LAKIERU firmy AVON i chcialam wam powiedziec ze jest on rewelacyjny,lakier sie trzyma dluzej i wysycha w okolo 60 sekund,kupilam nie wiedzac czy bedzie on dobry i zostalam mile zaskoczona. a UTWARDZACZ firmy BELL jest beznadziejny,nie kupujcie.takie jest moje zdanie,pozdrawiam smile

24

Odp: Utwardzacz

ja mam utwardzacz z miss sporty i bell i jestem bardzo zadowolona. Ale powiem szczerze, że wiele zależy od lakieru jaki się ma na paznokciach, a nie utwardzacza. Jak mam lepsze lakiery, to i tydzień się trzymają na takim utwardzaczu, zależy jeszcze co robię rękoma

25

Odp: Utwardzacz

kupiłam specjalny utwardzacz, jak mam czas to wkładam na chwilkę do lampy uv