76

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Na ile oceniasz swój egoizm w skali od 1 do 10?
Tylko nie pisz, ze na 11...

77

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Wow. Zadałaś ciężkie oraz mądre pytanie. Czy Ty czasem nie owuluowałaś pisząc to?

Dążę do 8 na wagę i 9 na objętość.

A 36?

78

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Mój egoizm w zależności od towarzystwa i sytuacji (a czasem też owulacji) waha się między 5 a 10. Kobieta przecież zmienną jest...

Ostatnio edytowany przez Size_36 (2012-12-17 11:24:19)

79

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

A jak owuluujesz, to pewnie bardzie przymilna do mych braci jesteś?

Czy na opak, Opaczko?

80

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Przymilność jest mi obca niezależnie od fazy... To raczej ja jej doświadczam czasem od tzw. mężczyzn (tj. osobników, którzy chcieliby, żebym w nich widziała facetów)
Opacznie mnie trzeba analizować!

81

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Taka pora w sam raz;] więc ja myślę, że morze, plaża to oklepane.. wole góry.. blask księzyca, strumyka szum.. i koniki polne;] namiot w środku lasu ;] ognisko i my.. cicha muzuczka traw, strumyczka i świerszczyków. Nasze oczy spragnione siebie.. namiętna noc ;] i czego więcej chciec? ;D zaraz wyszukam może jakiegoś noclegu i w droge;D czy ktos może korzystał z tej stronki? bo mi ją polecono i jestem ciekawa czy korzystaliście;]

82

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Ja korzystałem - jest bardzo fajna - warto poklikać w niej...


A o jakiej mówisz?

83

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Dziewczę się rozmarzyło i zapomniało wpisać wink

84

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Jeżeli chodzi  o idealny zmysłowy wieczór to ja zaczęłabym od kolacji. Zrobiłabym np [url=https://www.przepisy.pl/przepis/zapiekanka-z-kaszy-gryczanej-2]zapiekanka z kaszy gryczanej[/url] wypiłabym butelkę wina oraz słuchała zmysłowej muzyki. Następnie gorąca kąpiel wraz z olejkami eterycznymi oczywiście przy świecach. Nie może też zabraknąć masażu wykonanego przez ukochanego i kilku czułych słówek. Myślę, że taki wieczór można nazwać za zmysłowy i relaksujący smile

85

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Dość typowy romantyczny wieczór we dwoje to już mi się nudzi. Fajnie jest zrobić coś innego, np. jechać na tor off-roadowy, albo kolacja w ciemności - to są ciekawe przeżycia!

86

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Jakieś przebieranki, masaż olejkami.... To by było urozmaicenie:)

87

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Sexy kapcie, gorrrąca herbata i namiętna powieść o miłości:)