26

Odp: odchudzanie z dietetykiem

To zależy od charakteru, jak ktoś nie umie sobie odmówić np słodyczy to niepotrzebny mu dietetyk

27

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Wejdź na stronę] obadaj sobie i możesz znaleźć wyjście. Wydaje mi się, że konsultant, którego przydzielają dodatkowo może nas zmobilizować do walki o swoją wymarzoną sylwetkę.

28

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Za konsultantem przemawia do mnie fakt, że mogą oni indywidualnie podejść do mojej diety - znając mnie mogą dostosować diete do moich możliwosći. Wiadomo że każdy organizm jest inny i tutaj jest to wziete pod uwage smile

29

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Dobra rzecz, ale droga.

30

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Dietetyk faktycznie świetna sprawa, ale trzeba pamiętać o dwóch rzeczach. Po pierwsze to sporo kosztuje. A po drugie - dietetyk nie sprawi, że będzie się chudło samo... Trzeba w to włożyć wiele wysiłku.

31

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Znam kobietę która wręcz przytyła na menu ułożonym przez dietetyczkę.  Lepiej chyba samemu sobie dopasować dietę...

Ostatnio edytowany przez Ksymena (2013-04-17 12:49:21)

32

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Może za dużo jadła?...

33

Odp: odchudzanie z dietetykiem

[quote=gutek_123] dietetyk nie sprawi, że będzie się chudło samo... Trzeba w to włożyć wiele wysiłku.[/quote]


dokładnie tak smile smile smile

34

Odp: odchudzanie z dietetykiem

najfajniejsze w odchudzaniu z dietetykiem, że podaje całodzienny jadłospis a wszystko jest dostosowane do indywidualnych potrzeb, które są ustalane po wykonaniu badań i wywiadzie. tak, że to chyba najlepszy pomysł.
i dietetyk na pewno poza tym o jedzeniu powie też - ruch! smile

35

Odp: odchudzanie z dietetykiem

A ja schudłam właśnie na Cambridge. Wbrew pozorom, to nie tylko proszki... Po zakończeniu drugiego stopnia, w trzecim, zaczęłam wprowadzać normalne posiłki. Spójrzcie - nawet przepisy na stronie są

36

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Agrestowa a powiedz mi ile schudłaś na tej diecie??? Te posiłki są bezpieczne? Mają jakieś witaminy czy to tylko puste kalorie?

37

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Jak dotąd trochę ponad 15 kg smile Jasne, że są bezpieczne. każdy posiłek Cambridge zapewnia 33% dziennego zapotrzebowania na witaminy i składniki mineralne, wysokiej jakości białko oraz niezbędną ilość węglowodanów i tłuszczów. Proszę, tu znajdziesz szczegóły

38

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Skuteczne i zdrowe odchudzanie w 10 krokach to program, o którym więcej dowiecie się tutaj:

[url]http://urodaizdrowie.pl/skuteczne-odchudzanie-10-krokow[/url]

Zapraszamy do zadawania pytań dietetykowi poprzez formularz e-mail!

39

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Ja chciałam schudnąć tylko na udach, a dietetyk był w tym przypadku bezsilny, więc radziłabym połączyć jakąś dietę i ćwiczenia. Mnie pomogły  aczkolwiek oczywiście na każdą partię ciała są inne ćwiczenia. Tylko od Ciebie zależy co wybierzesz oraz co będziesz chciała zrobić tak naprawdę ze swoim ciałem.

40

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Ktoś tu napisał, że lepiej odchudzać się samemu...Ja się z tym nie zgodzę, dietetyk moim zdaniem jest niezbędny, jeśli ktoś chce dużo schudnąć (lub przytyć), zadaniem dietetyka nie jest jednak sprawienie, by jak za magicznym dotknięciem czarodziejskiej różdżki stracić nadprogramowe kilogramy. Dobry dietetyk to taki, który przeprowadzi skuteczną reedukację żywieniową, pomoże pozbyć się złych nawyków, nauczy, jak stosować te dobre, w jaki sposób przygotowywać posiłki i jak w przyszłości ustalać swoje menu. Diety z sieci są zbyt uniwersalne, żeby dla każdego były dobre. Wiem, bo moja mama to dość specyficzny przypadek, chodziła do dietetyka z Katowic, bo tam mieszka i dopiero to Jej pomogło z nadprogramowymi kilogramami. Nie znalazła w sieci diety dla osób takich jak Ona - po nowotworze żołądka i wycięciu znacznej części tego organu. Dodatkowo mama w związku z chorobą rzuciła palenie i rozpoczęła raczej siedzący tryb życia, bo przeszła na rentę. Bez wsparcia specjalisty mogłaby sobie nie poradzić, bo w nowej sytuacji dość szybko przybierała na wadze, a samodzielną dietą mogłaby sobie jeszcze zaszkodzić. A teraz dobrze czuje się w swoim ciele i jest też zdrowa smile

41

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Oprócz dietetyka dobrze jest mieć jakieś wsparcie. Często na różnym forum o zdrowym odżywianiu można znaleźć taką grupę wsparcie. Wtedy taka dieta to przyjemność smile

42

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Dietetyk to raz, a dwa to jakiś wysiłek fizyczny siłownia, jogging, joga czy np. ostatnio b.modna zumba smile

43

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Bardzo dobre są indywidualnie dobrane diety i to przez specjalistów, nie pseudodietetyków. Ostatnio znajoma korzystała z takich porad i to online (!)  . Jak na razie dieta jest ok (całkiem przyzwoita jak na dietę), nawet listę zakupów ma opracowana już do perfekcji smile Ale trzeba tez pamiętać, że regularne ćwiczenia są konieczne (choćby dla ujędrnienia skóry , wyeksponowania mięśni no i spalenia tłuszczyku)

44

Odp: odchudzanie z dietetykiem

A [b]ktoś z was odchudzał się może z pomocą "gabinetów leczenia otyłości" [/b]bo tak to się chyba nazywa? Szukam takich miejsc po internecie, i ogólnie z tego co się czyta opinia, to wszystko wygląda fajnie, tzn ludzie piszą, że skuteczne, że takie gabinety mają dobre podejście, nie faszerujesz się pigułami, tylko robią porządne wywiady, badają zanim zacznie się leczenie itd itd.

?
W Warszawie znalazłam pod tym hasłem m.im gabinet Ossamed - i jakas dobra opinia o nich tez wpadła mi w oko, ale nic więcej w zasadzie nie wiem.
Może ktoś się zetknął?
Może jakaś opinia?

45

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Ja korzystałam z usług dietetyka w klinice leczenia otylosci. Jestem zadowolona z rezultatów. Mogę z czystym sumieniem polecić.

46

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Ja otyłości nie miałam, ale jak się odchudzałam to poza dietą chodziłam na serię zabiegów ipo laserem w Zamościu w Silktouch, zaraz obok Carrefour. Muszę przyznać, że znacznie ujędrniło to moje ciało. Dodatkowo dostałam w gratisie zabiegi elektrostymulacji, co wzmocniło efekt wyszczuplania.

47

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Myślę, że zabiegi i wsparcie kosmetyczki jest ważne ale nie jest to część samej diety. To już jakby wisienka na torcie smile Zostawiam na koniec w ramach nagrody za efekty. Gabinetem leczenie otyłości można by nazwać chyba każdą poradnie dietetyczną. Ale nie każdy dietetyk nadaje się do pracy z pacjentem z chorobliwą otyłością. Takim to rekomendowałabym najpierw przebadanie swojego DNA i kolejno konsultacje z dietetykiem, bo przyczyna takiego stanu rzeczy może leżeć głębiej niż tylko w nawykach żywieniowych.

48

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Znajomy bardzo dużo pracuje i od dawna miał problem z wagą. Kiedyś dzięki diecie sporo zrzucił, ale z czasem znów przybrał. W końcu udał się do dietetyczki. Rozpisała mu dietę, zalecenia, trzymał się ich ufając w jej specjalistyczną wiedzę i zrzucił kilkanaście kilogramów.
Też miałam kiedyś ułożoną przez dietetyczkę dietę + porady + kilka przepisów, ale nie zastosowałam się. Pod pewnymi względami zupełnie mi nie odpowiadała. Chyba bardzo ważne jest dobrze poznać problem i zwyczaje klienta zanim się stworzy dietę, żeby nie było w niej czegoś, czego klient absolutnie się nie podejmie, przynajmniej na początku.

49

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Ja tam właśnie wolę odchudzać się z dietetykiem, ponieważ to profesjonalista i on zrobi nam najlepszy . Ja się już z dietetykiem odchudzam 2 miesiące i efekty są super!

50

Odp: odchudzanie z dietetykiem

To jeszcze zależy czy profesjonalista na papierku czy w działaniu, bo takich "fachowców" z odpowiednim tytułem i wykształceniem jest wielu. Źle, kiedy na tym ich "profesjonalizm" się kończy.