151

Odp: balsamy do ciała

[quote=rudzielec1984][quote=bloganeek]Uwielbiam wszelkiego rodzaju balsamy, które cudownie pachną, np czekoladą...[/quote]

Ja tez kocham zapach czekolady, migdałów, kawy,wanilii i wszystkich owoców.Szkoda tylko, ze zapachy te krótko utrzymują sie na skórze.[/quote]
Ej no własnie nie !! moja stara mydlarnia o zapachu czekolady ipomarańczy pachnie jeszcze nastepnego dnia jezeli biore prysznic wieczorem...zazwyczaj jest to późna noc tongue

152

Odp: balsamy do ciała

Bardzo lubię truskawkowy balsam Joanna NATURIA... niesamowicie pachnie i nawilża

153

Odp: balsamy do ciała

Ja pokochałam ostatnio balsam ultranawilżający  Eveline do skóry suchej, atopowej i przesuszonej. Dla mnie bomba, fajnie nawilża a do tego skóra jest bardziej sprężysta. Nawet mój mężczyzna zauważył różnicę, a to już spory sukces big_smile

154

Odp: balsamy do ciała

[quote=bejbiuszka]Bardzo lubię truskawkowy balsam Joanna NATURIA... niesamowicie pachnie i nawilża[/quote]

Ja już poluje na niego:)

155

Odp: balsamy do ciała

Ja naczytalam się teraz tyle o róznych masłach, sama mam w domu 2 jednak musze wyprobowac z sanflore które tak wszystkie dziewczyny polecają oraz ostatni z DM z trawa cytrynową smile

156

Odp: balsamy do ciała

Balsam najlepszy na świecie i długo wyszukiwany [url]http://www.mydlarnia.info/balsam-do-ciala-z-maslem-shea-na-wage-cat-195-id-662.aspx[/url]  kocham moją skórę po nim smile

157

Odp: balsamy do ciała

Kiedyś go używałam, mężowi kupiłam ostatnio [url]http://www.mydlarnia.info/balsam-po-goleniu-z-kwasem-hialuronowym-cat-157-id-772.aspx[/url] i muszę przyznać, że chwali sobie, tym bardzie że na większośc kosmetyków jest uczulony i pojawiają sie czerwone plamy. teraz ma wreszcie spokój smile

158

Odp: balsamy do ciała

całkiem fajny jest też balsam flosleku - opuncja i biała herbata! ślicznie pachnie i fajnie nawilża plus do tego rozsądny cenowo wink

159

Odp: balsamy do ciała

Używałam ich żelu pod prysznic, też miał miły zapach - mango i marakui

160

Odp: balsamy do ciała

Uwielbiam wszelakiego rodzaju balsamy / masła / mleczka / musy do ciała wink Chwilowo rozkoszuję się pięknym i owocowym musem do ciało mango i brzoskwinia z serii Tutti Frutti z Farmony smile

161

Odp: balsamy do ciała

[quote=czarnalemoniada]Balsam najlepszy na świecie i długo wyszukiwany [url]http://www.mydlarnia.info/balsam-do-ciala-z-maslem-shea-na-wage-cat-195-id-662.aspx[/url]  kocham moją skórę po nim smile[/quote]


Wiem o czym mówisz tez go używam! Czuje się jak po wyjści od kosmetyczki! I ten zapach <3

162

Odp: balsamy do ciała

Te naturalne kosmetyki tak pachną że chce je się ... zjeść

163

Odp: balsamy do ciała

[quote=milagro]Te naturalne kosmetyki tak pachną że chce je się ... zjeść[/quote]

Oj tak, ostatnio najbardziej lubię te kokosowe i kupuję chyba wszystkie kosmetyki o tym zapachu dostępne na rynku. Znacie coś godnego polecenia?

164

Odp: balsamy do ciała

Kokosowe olejki czy kosmetyki są bardzo przyjemne i fajne. A do suchej skóry polecam czerwonego Garniera.

165

Odp: balsamy do ciała

Co do tych balsamów z Avon to się zgodzę.Są strasznie rzadkie i kiepsko się wchłaniają.Uwielbiam za to balsamy Garnier i Bielenda.

166

Odp: balsamy do ciała

Z wchłanianiem się to one mają problem, ale konsystencja mi odpowiada. Tyle ze to bardziej balsam/mleczko, coś jak 2 w 1. Nie są łatwe w rozprowadzaniu, przynajmniej na mojej skórze.

167

Odp: balsamy do ciała

Mnie mile zaskoczył balsam Dove, wcześniej nie miałam zbyt dobrego zdania o tej marce

168

Odp: balsamy do ciała

Ja testuję ostatnio olejek arganowy. Dodaję go do balsamu i aplikuję codziennie wieczorem po kąpieli. Sama jestem ciekawa jak się sprawdzi.

169

Odp: balsamy do ciała

bardzo lubię balsamy Organic Shopu szczególnie ten z wanilią [url]http://iwos.pl/balsam-do-ciala/214-mus-do-ciala-burboska-wanilia-organic-shop-4680007210068.html[/url] albo z neroli smile

170

Odp: balsamy do ciała

U mnie w tej chwili piernikowa Farmona (jest super, ale brudzi ubrania), Kolagen z Bingo Spa (nawilża na krótko) oraz Eveline BioHyaluron (REWELACJA).

171

Odp: balsamy do ciała

Ja uwielbiam niebieski od nivea - jest bardzo treściwy i gęsty
I wszelkie masła do ciała wink

172

Odp: balsamy do ciała

Uwielbiam balsamy Garniera bo świetnie nawilżają suchą skórę.Z Nivea też są fajne.

173

Odp: balsamy do ciała

Wreszcie mogłam wyciągnąć ze swoich zapasów kokosowy balsam firmy Balea. Na razie użyłam go jeden raz, więc nie wiem jak z jego działaniem i nawilżeniem, ale zapach jest obłędny <3
Poza tym nie mam swojego ulubionego balsamu. Jak tylko jakiś wykończę to biorę inny. Nie jestem wierna jednej marce.

174

Odp: balsamy do ciała

Ja stosuję balsamy z Dove jak dla mnie najlepsze:)

175

Odp: balsamy do ciała

Ja bardzo lubię balsam do ciała Melisa naszej polskiej Urody smile W składzie ma wyciąg z zielonej herbaty, melisy, olej makadamia smile Jest niedrogi a naprawdę super nawilża, wygładza skórę i ma ładny zapach smile .