26

Odp: Paletki ;)

Ostatnio wiele osób chwali sobie palety Sleek- ja nie miałam okazji jeszcze jej wypróbować, ale czytając te wszystkie pozytywne komentarze na jej temat na wielu stronach, będę musiała się skusić na jej zakup.

27

Odp: Paletki ;)

Ja mam Sleek'a Oh So Special i jestem z niej bardzo zadowolona! Można wyczarować wiele makijaży. Ciebie są trwałe, dobrze napigmentowane - po prostu cudo!

28

Odp: Paletki ;)

Ja polecam paletki Sleeka. Sama posiadam trzy i kolejne trzy w planach smile

29

Odp: Paletki ;)

Polecam sleek ostatnio kupiłam tą paletkę, jest w miarę tania a kolory ma piękne i dobrze napigmentowane

Ostatnio edytowany przez ana-umalowana (2012-03-21 19:31:39)

30

Odp: Paletki ;)

Aktualnie używam paletki: Sleek, Maybelline, Inglot oraz 120 cieni kupionych na allegro.

31

Odp: Paletki ;)

Ja polecam paletkę Sleek Oh So Special 658- jestem z niej zadowolona, ładne kolorki- szczególnie perłowe i cienie dość długo się utrzymują.

32

Odp: Paletki ;)

Ja tez chce sleeka sad

33

Odp: Paletki ;)

Sleek! Najlepsza na świecie ;*

34

Odp: Paletki ;)

Palety Sleeka mają to do siebie, że jak raz się zacznie je kupować, to nie można przestać... wink
Ja mam ich już chyba 8 czy 9, w tym te dwie najnowsze - z samymi matowymi cieniami i szczerze mogę je polecić.
Tutaj piszę o nich więcej, są też duże i wyraźne swatche:
[url]http://www.facebook.com/notes/arsenic/sleek-i-divine-ultra-mattes-v1-brights-vs-v2-darks/434318876592198[/url]

35

Odp: Paletki ;)

Zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami na temat paletek Sleek. Nie dość, że są wspaniałej jakości i niskiej ceny, to jeszcze uzależniają !

36

Odp: Paletki ;)

Ja również uwielbiam paletki Sleeka. Na razie mam wprawdzie tylko jedną - Oh So Special - ale na urodziny zażyczyłam sobie kolejną smile cienie są dobrze napigmentowane, długo się utrzymują i jak na ilość 12 cieni są tanie smile Posiadam także kilka mniejszych paletek (głównie po 4 cienie) czy to z niższej półki cenowej czy trochę wyższej, ale żadnych nie można porównać do Sleeka.

37

Odp: Paletki ;)

Ja codziennie używam au Naturel od sleeka. Świetna paletka idealna na dzień big_smile

38

Odp: Paletki ;)

Sleek ma rewelacyjne paletki cieni i nie drogie wink

39

Odp: Paletki ;)

ponoć paletki z firmy Sleek są fajne, ale na razie sama ich nie testowałam, bo mam jeszcze palety z cieniami z Inglota wink

40

Odp: Paletki ;)

Ja jestem fanką Inglota i freedome system. Kompletuję kolory na jakie mam ochotę. Niestety do tej pory w przypadku gotowych palet, większość cieni nie była przeze mnie wcale używana sad

41

Odp: Paletki ;)

Polecam paletki Sleeka - mam 3 i jestem bardzo zadowolona 2 z nich kupiłam już ho ho ho temu kiedy ich ceny były jeszcze bardziej przystępne. Od tamtej pory sporo poszły w górę, ale widzę, że i jakość też się poprawiła. No i mają coraz więcej matowych odcieni, w dawnych paletkach była znikoma ilość matów, przeważnie tylko czerń.
Ale jeżeli ktoś ma dostęp do kosmetyków z UK to polecam także paletki MUA - recenzja jednej z nich u mnie na blogu - [url]http://swiat-estetki.blogspot.com/2012/11/paletka-mua-poptastic-recenzja.html[/url]

42

Odp: Paletki ;)

Ja od jakiegoś czasu maluje się na okrągło cieniami Eve Pearl diva eyes. Wcześniej nie znałam tej marki bo nie była w ogóle dostępna w Polsce, teraz jest w sieci. Cienie są godne polecenia, wyglądają świetnie nie tylko na powiecie, w ogóle mają bardzo elegancki design.

43

Odp: Paletki ;)

a ja się rozglądam za jakąś paletą cieni, taką trochę porządniejszą. Na Boże Narodzenie sobie pozwolę na taki prezent, dla samej siebie:)
Coś polecacie? Cienie muszą być trwałe, raczej nie perłowe, (chociaż fajnie by było gdyby było kilka takich kilka innych)
I cena - taka bez szału smile Żebym nie zbankrutowała i starczyło na prezenty dla innych:)

44

Odp: Paletki ;)

Ja uwielbiam Inglota i Sleeka. Obie firmy mają bardzo dobrze napigmentowane cienie, które długo wytrzymują na powiece. A ilość dostępnych kolorów przyprawia o zawrót głowy;)

45

Odp: Paletki ;)

Inglota są dobre:D

46

Odp: Paletki ;)

Polecam paletki z wibo, kosztują około 40 zł i są na prawde ekstra smile

47

Odp: Paletki ;)

Ja lubię Affect, nie są tanie, ale jakością biją inne na głowę...

48

Odp: Paletki ;)

U mnie paletki mają długi żywot, bo często brakuje mi czasu, kiedy w pośpiechu wybiegam do pracy i makijaż kończy się na pudrze, tuszu i pomadce big_smile Ostatnio jednak kupiłam paletkę NYX z myślą, żeby trochę ubarwić swoją zmęczoną twarz z workami pod oczami, ech...

49

Odp: Paletki ;)

Polecam paletki fajnie napigmentowane, dobrze się blendują.

50

Odp: Paletki ;)

Ostatnia wpadła mi w ręce paletka  "shocking nudes". Jestem zadowolona - ładne kolory, dobra pigmentacja i trwałość. Wcześniej miałam inne cienie  i jakość też była w porządku.