1

Temat: Atrakcje Turystyczne.

Cześć Kochane ;*
Mam zrobić pracę na temat największych atrakcji turystycznych w Polsce.
W internecie są jednak w większości reklamy poradników(przewodników) bądź też strony hoteli, miast etc.
Proszę o pomoc !
Może byłyście w miejscu, które przykuło Waszą uwagę wink

2

Odp: Atrakcje Turystyczne.

Napisz może co już uwzględniłaś i jakiego typu atrakcje to mają być - naturalne pomniki przyrody, zabytki ...

3

Odp: Atrakcje Turystyczne.

Ja w zeszłym roku zadarłam szyku nad jeziorem Drawsko (zachodniopomorskie, koło czaplinka - to miejsce jest super!, koniecznie je dopisz do swej bazy).
Pokazałam się tam w mega koszulce z nadrukiem rekina (nadruk by technika ), zakup by mój ówczesny partner i płoszyłam wędkarzy. hihi

4

Odp: Atrakcje Turystyczne.

Mam koleżanę z Drawska, mówi, że to faktycznie piękne tereny, a nie ma tam tłumów turystów jak na Mazurach czy nad morzem, więc jest czysto, cisza, spokój, piękna natura smile

5

Odp: Atrakcje Turystyczne.

[quote=terinna]Mam koleżanę z Drawska, mówi, że to faktycznie piękne tereny, a nie ma tam tłumów turystów jak na Mazurach czy nad morzem, więc jest czysto, cisza, spokój, piękna natura smile[/quote]

Owszem, choć z tego co ja kojarzę, to teraz coraz tłumniej tam  - ale i tak nie taka "pucha ludu" jak na Mazurach:) i czysto, o tak:)

6

Odp: Atrakcje Turystyczne.

Miejscowość Bystre za Baligrodem. W ośrodkach jest wszystko: sauny, solaria, baseny, korty, wypożyczalnie rowerów, bary, pokoje, domki, a wokół Bieszczady smile Zwiedzać za bardzo nie ma co, choć jest w jabłonkach muzeum, w Sanoku skansen itd. ale wypocząć można za wszystkie czasy. W Bystrem ośrodków jest kilka, ceny przystępne.

7

Odp: Atrakcje Turystyczne.

Bardzo podobało mi się w Łebie wink Urocza miejscowość na naszym polskim wybrzeżu. Plaże są szerokie i piaszczyste, jest też wiele pięknych miejsc z licznymi wydmami. Mogłam tam spacerować całymi dniami i rozkoszować się ciszą i szumem morza. Generalnie jeśli chodzi o noclegi w Łebie jest sporo miejsc w których można coś fajnego wynająć.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2012-11-06 22:20:17)

8

Odp: Atrakcje Turystyczne.

Mnie się bardzo podoba w okolicach Ełku, polecam!

9

Odp: Atrakcje Turystyczne.

W Polsce jest wiele pięknych miejsc, które można zobaczyć. Nadal wiele środków europejskich idzie na ochronę i renowację kultury. Zobaczcie sami: [url]http://www.eog2016.mkidn.gov.pl[/url] Powinniśmy w końcu zacząć doceniać to co mamy w Polsce.

10

Odp: Atrakcje Turystyczne.

Na granicy z Ukrainą jest mieścina , która słynie z krokodyla (którego być może nigdy tam nie było) - Okuninka wink Podobno tam nie mniejsze tłumy zjeżdżają niż nad morze:) Byłyście?

11

Odp: Atrakcje Turystyczne.

Teraz to tam jest tłum uchodźców pewnie...
Ja polecam gród piastowski w Tumie pod Łęczycą, niedawno budowany:)

12

Odp: Atrakcje Turystyczne.

Tak, teraz na granicy zamieszanie i lepiej nie wybierać się tam w celach turystycznych, żeby nie przeszkadzać służbom.

13

Odp: Atrakcje Turystyczne.

Są miejsca, gdzie jest spokojnie mimo wojny, przynajmniej dopóki rakiety nie spadają...