1

Temat: permanentny oczu

Zrobiłybyście sobie, albo macie może permanentny makijaż oczu? Konkretnie chodzi mi o kreski. Ja uważam że to bardzo praktyczne i dobrze wykonane wygląda naturalnie. Chciałabym sobie zrobić. Znalazłam już tanie i sprawdzone miejsce. Ale chciałam zapytać o wrażenia? Jak długo się wam trzyma, czy robienie go bolało?

2

Odp: permanentny oczu

pierwsze słyszę żeby sobie coś takiego robić... Ja maluję się tak bardzo rzadko, i nie podoba mi się, jak ktoś na co dzień się tak pacykuje...

3

Odp: permanentny oczu

makijaż permanentny to świetna sprawa, byleby było zrobiony umiejętnie i delikatnie, tak by wyglądał naturalnie, idealny pomysł na wakacje... ale ja nigdy nie miałam
możesz napisać jaka kwota to tanio? jestem ciekawa jakiego rzędu są to pieniądze...

4

Odp: permanentny oczu

Ja nie zrobiłam sobie takiego makijażu, ale inni go sobie chwalą.
Tylko mieć kasę i już można lecieć do kosmetyczki.

5

Odp: permanentny oczu

Tylko skąd ją wziąć???

6

Odp: permanentny oczu

makijaż permanentny nie jest w sumie taki drogi, w Instytucie Urody New Look kreski na powiekach kosztują 400 zł, biorąc pod uwagę, że utrzymują się one przez jakieś 5 lat, to taki zabieg na pewno się opłaca..trzeba tylko wybrać dobry salon kosmetyczny, który nie zrobi Ci chałtury

7

Odp: permanentny oczu

Albo nie wszczepi żółtaczki czy gronkowca...

8

Odp: permanentny oczu

Fuuuuuuuuuuuj   Ja tam wolę codziennie pomalować oczy niż narażać się na żółtaczkę czy gronkowca.....

9

Odp: permanentny oczu

oczywiście - czasem jest taki syf że ja bym się bała

10

Odp: permanentny oczu

A ja bym sobie zrobiła, bo w dobrym salonie wcale nie ma syfu i dziadostwa. A nawet chciałabym się tego nauczyć. Dobrych linergistów nie jest tak znowu dużo, a po dobrym szkoleniu z papierem w ręce można spokojnie dobrze na tym zarobić. Widziałam takie szkolenia na permanentny.com. Ja tam jestem za takimi praktycznymi rozwiązaniami. Pacykują to się panie, co nakładają na twarz tapetę a nie robią delikatne kreski na powiece.

11

Odp: permanentny oczu

Delikatne? Dawno takich nie widziałam...

12

Odp: permanentny oczu

A jak bardzo siedzisz w tematyce permanentnego? Interesujesz się czy widzisz tylko szeroko nagłośnione zabiegi które nie wyszły? Kilka moich koleżanek ma permanentny i wygląda znacznie lepiej niż eyeliner. Zrobiły sobie samą linię rzęs, jest to delikatne i bardzo kobiece. Ale jak jesteście na "nie" to przecież was nie przekonam;)

13

Odp: permanentny oczu

Na szczęście "siedzę" w czymś innym, a piszę o tym, co widzę na co dzień. Zwykle rzuca się to w oczy...

14

Odp: permanentny oczu

summerlove, fajne masz zajęcie.

15

Odp: permanentny oczu

faktycznie sporo jest pań, które lubią mieć dużo na twarzy, ale czarne kreski nie oznaczają od razu mocnego makijażu, moim zdaniem właśnie ładnie podkreślają oczy, jeżeli oczywiście są zrobione umiejętnie..także analogicznie nie koniecznie 'tapeciary' robią sobie makijaż permanentny, raczej kobiety, który mają mało czasu dla siebie, a lubią wyglądać ładnie

16

Odp: permanentny oczu

Atena, ładnie to wszystko ujęłaś.

17

Odp: permanentny oczu

Boli okropnie, ale da się wytrzymać.
Wygląda super smile

18

Odp: permanentny oczu

Odświeżam temat!!! szukam sprawdzonego miejsca w Warszawie do zrobienia kreski na górnej powiece, takiej subtelnej, żeby na co dzień dobrze wyglądało smile znacie jakiś salon godny polecenia gdzie wykonują takie zabiegi profesjonalnie?

19

Odp: permanentny oczu

robiłam raz - tak mnie potem oczy bolały, że nigdy więcej za nic w świecie się nie skuszę

20

Odp: permanentny oczu

Ale czy to była wina salonu w którym to robiłaś, cz o prostu indywidualna reakcja obronna organizmu na obcą substancję w okolicy oka?

21

Odp: permanentny oczu

ja bym sobie zrobiła ale dla mnie koszta za wysokie nawet jak utrzymuje się 5 lat.więc wole używać kredek do brwi,jedna kredke mam na pól roku więc mi to taniej wychodzi niż taki makijaz parmanentny

22

Odp: permanentny oczu

Poza tym można sobie zmieniać kolor, styl, itd,  a przy permanentnym tak się nie da...

23

Odp: permanentny oczu

[quote=amefan]ja bym sobie zrobiła ale dla mnie koszta za wysokie nawet jak utrzymuje się 5 lat.więc wole używać kredek do brwi,jedna kredke mam na pól roku więc mi to taniej wychodzi niż taki makijaz parmanentny[/quote]

Ale jaka to oszczędność czasu - co rano 5-10 minut więcej na inne czynności zostaje smile

24

Odp: permanentny oczu

Ja się ograniczam do henny brwi i rzęs u kosmetyczki, reszta nie zajmuje tak dużo czasu w codziennym makijażu

25

Odp: permanentny oczu

Mnie malowanie się zajmuje 3-4 minuty, mam to opanowane do perfekcji smile