1

Temat: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać rozbudzające zmysły gadżety erotyczne! Opisujcie tu swoje marzenia i fantazje, które uczynią Wasz wieczór niezapomnianym!

2

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

A może być opowiedziane po męsku?

Raz wieczorem, z wibratorem.
Drugi raz rano, z bitą śmietaną.
Trzeci w południe, prowadzony schludnie.
Czwarty w nocy, bez akcesoriów pomocy.

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-10-05 15:07:07)

3

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Mój wymarzony wieczór rozpoczyna się pyszną kolacją przy świecach, do której deserem będę oczywiście ja... Potem odprężający masaż, kąpiel w różowej pianie i wreszcie clou wieczoru, domyślcie się jakie:)

4

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Przygotowania do zmysłowego wieczoru rozpocznę już poprzedniego dnia, robiąc zakupy w postaci licznych afrodyzjaków do konsumpcji (np. szparagi, awocado, banany, szampan, truskawki)  oraz dla innych zmysłów (olejek do masażu, egzotycznie pachnące kadzidełka, pięknie pachnący płyn do kąpieli). Przecież w dniu poprzedzającym ten wieczór muszę przede wszystkim solidnie wypocząć, żeby mieć silę na całonocne korzystanie z jego dobrodziejstw;)

Następnego popołudnia pod jakimś pretekstem zwabię mojego Księcia do hotelowego apartamentu usłanego płatkami róż i spowitego w woń egzotycznych kadzidełek - np. wyślę mu SMS-a, że właśnie złapałam gumę i koniecznie musi po mnie przyjechać, a on oczywiście nie zostawi bez opieki słabej, bezbronnej kobietki... Podam niezbyt dokładny adres z prośbą, by zadzwonił do mnie jak będzie w okolicy, a ja go poprowadzę dalej...

Gdy już zadzwoni i będzie niecierpliwie wypatrywał na poboczach mojego dysfunkcyjnego wozu, zacznę zmysłowym głosem wabić go do siebie mówiąc, że właściwie nic wielkiego się nie stało i to bardziej ja potrzebuję "napraw" niż auto (choć i ono nam się przyda w odpowiednim momencie, spokojna głowa...)

W okolicach godz. 18.00 wolno mu już będzie przekroczyć próg pokoju, w którym będę czekała gustownie "rozebrana" - tzn. odziana jedynie w długą czerwoną suknię z taaakim dekoltem i jeszcze większym rozcięciem z boku, z koronkową wstawką na brzuchu i odkrytymi plecami. Obłędny zapach moich perfum nie pozostawi wątpliwości jak skończy się ten wieczór...

Najpierw nakarmię mojego mężczyznę przygotowanymi wcześniej pysznościami, umiejętnie podnosząc temperaturę między nami swoimi niedomówieniami, figlarnymi spojrzeniami, oblizywaniem warg i trzepotaniem rzęs... Gdy już będzie odpowiednio rozpalony i zacznie zdejmować ze mnie suknię, zaproszę go do ogromnej wanny wypełnionej pianą, w której stoczymy miłosne zapasy... Zmysłowy wzajemny masaż będzie wstępem do gorącej nocy, zakończonej...
No właśnie - poproszony przeze mnie wcześniej recepcjonista nad ranem włączy alarm i przez megafon będzie wzywał do ewakuacji z powodu podejrzenia, że w hotelu jest bomba.. Wówczas przeniesiemy się  kontynuacją figli do mojego autka, którego tylna kanapa jest wprost do tego stworzona!

5

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Dużo miłości,
ciut zazdrości,
wiele obietnic,
deko słodyczy -

tyle już było takich wieczorów, że któż je zliczy!

6

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

W taki wieczór chciałabym zaskoczyć mojego narzeczonego swoim odważnym strojem, może jakimś ciekawym przebraniem... Policjantka żądająca posłuszeństwa i uległości albo słodka pielęgniareczka gotowa zawsze na skinienie to jego i moje marzenie...

7

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Ciekawym pomysłem byłoby spotkać się w jakimś nowym miejscu i udawać obcych sobie ludzi, którzy chcą się bliżej poznać. Taka udawana nieśmiałość i dystans to mógłby być dobry wstęp go gorącego wieczoru!

8

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Mam taką sekretną koszulkę, którą wkładam wtedy, gdy mam czas i ochotę na namiętny wieczór i mój chłopak już najlepiej wie, jak zaplanować jego ciąg dalszy:)))

9

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

TYTUŁ FANTAZJI : Erotyczne uwodzenie

REŻYSERIA : sylwiaxx16

CZAS AKCJI: 20 października 2012 roku

MIEJSCE AKCJI : Kraina zmysłowości

W ROLI GŁÓWNEJ: sylwiaxx16 wraz z ukochanym

AKCJA: W słoneczny październikowy dzień sylwiaxx16 rozmyśla jaki prezent przygotować z okazji urodzin swojego mężczyzny. Postanawia poszukać inspiracji w Internecie. Nagle wchodzi na stronkę urodaizdrowie.pl. Jej oczom ukazuje się cudowny konkursik z erotycznymi gadżetami. Wpada jej do głowy genialny pomysł. Chłopak dziewczyny jest w szkole policyjnej i za kilka dni czeka go egzamin.Dziewczyna postanawia zrobić mu niespodziankę urodzinową. Po kilku dniach otrzymuje przesyłkę z Dreamy Secret – luksusowym schowek na intymne drobiazgi oraz różowymi kajdankami z futerkiem.
Godzina 18.00 (dzień urodzin). Zmęczony mężczyzna przychodzi do mieszkania, myśląc że jest ono puste. Rozsiada się wygodnie w fotelu i odpoczywa. Jest zaskoczony tym, że sylwiaxx16 nie zjawiła się w tym ważnym dniu.
Nagle dziewczyna podchodzi do niego odziana w uwodzicielskim stroju policjantki i i zaczyna namiętnie całować szyję ukochanego a następnie delikatnie masuje jego zmęczone ciało. Mężczyzna jest w siódmym niebie. Jego oczy stają się odbiciem lustrzanym rozkoszy oraz zadowolenia. Rozgrzany do czerwoności poddaje się swojej policjantce. Na stole czeka tort urodzinowy, lecz oboje nie mają na razie na to czasu. W powietrzu unosi się niebiański zapach feromonów. Sylwiaxx16 otulona uwodzicielskim przebraniem policjantki przygotowuje swojego ukochanego do ostatnich egzaminów. Zamyka oczy chłopaka i ze schowka wyciąga kajdanki, którymi obezwładnia ukochanego. W przyszłości chłopak będzie policjantem, dlatego jedyną osobą, która go zakuje w kajdanki będzie sylwiaxx16. Mężczyzna widząc dochodzi do wniosku iż wybrał właściwy życiowy wybór: nie tylko wymarzony zawód ale także wyśniona „prywatna” policjantka.
Po uroczystej kolacji dziewczyna przygotowuje aromatyczną kąpiel w płatkach róż. W sypialni czeka bowiem prezent urodzinowy….. Ten wyjątkowy dzień z pewnością zapamiętają na zawsze.

Cii…. Właśnie nadchodzi mój ukochany, a przecież ma być to niespodzianka wraz z urodaizdrowie.pl

10

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Mój wymarzony wieczór musiałby się rozgrywać letnią porą, na dzikiej, pustej plaży... Najpierw przytuleni oglądalibyśmy romantyczny zachód słońca, potem pluskali się w morzu, a na koniec pieścili się namiętnie pod rozgwieżdżonym niebem...

11

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

W mój plan uwodzicielskiego wieczoru zaangażowałabym kolegę - niech wyśle mi parę romantycznych SMS-ów... Uwielbiam się godzić z moim chłopakiem po scenie zazdrości!

12

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Ja i moja kobieta każdy wieczór spędzamy tak jakby jutra nie było, jak byśmy się dopiero poznawali, jest coraz bardziej zmysłowy i niezapomniany…
Dużo rzeczy które razem robimy, są po prostu nie jakimś marzeniem lecz spontanem który według mnie jest najlepszy! Często ją zaskakuję, np. raz wpadłem na pomysł żeby zrobić jej miłą niespodziankę - siedząc u mnie powiedziałem że idę coś załatwić, poleciałem na dach swojego bloku z kocem, szampanem, schowałem za komin bukiet róż…
Ona już się domyślała że coś kombinuje, wyszykowała się włożyła bieliznę. Przyszedłem po nią i poszliśmy na dach w mieście gdzie mój dom otacza mnóstwo wieżowców, biurowców itd. Patrzyliśmy sobie w oczy i piliśmy szampana który później spływał po jej ciele…
Jak się domyślacie nasze zmysły były tak rozpalone że uprawialiśmy tam wspaniałą miłość, pieszcząc swoje ciała, całując i rozkoszując się sobą!

13

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Na swój zmysłowy wieczór pojechałabym do Włoch, żeby najpierw pozwiedzać, pochodzić po sklepach i poopalać się i oczywiście poznać megaprzystojnego Włocha, którego czarne oczy zastąpią mi niebo tej wyjątkowej nocy...:)

14

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Dla mnie takim idealnym miejscem na romantyczny wieczór jest karaibska plaża. Tamtejsza wspaniała atmosfera wprost kipi od unoszącego się w powietrzu pożądania i daje nieograniczone możliwości podczas erotycznych igraszek…To są chwile, jakie pragnie przeżyć każdy i każda z nas!!! Czuć się jak niewolnik w ramionach pożądania, intensywnie przeżywać tę błogą satysfakcję z doznań, dreszczyk emocji i odrobinę ryzyka, czy ktoś nas nie zobaczy…
Na wspaniałych białych piaskach wystarczy rozłożyć kaszmirowy koc, na którym rozpoczyna się gra miłosna… Zmysłowy taniec miłości można zacząć od delikatnego muskania się po całym ciele, przechodząc w gorące pocałunki i niewyobrażalne pieszczoty, które powodują drżenie ciała… Następnie można zatopić się wzajemnie w swoich objęciach, stając się jednością! Idealne ruchy - przypominające fale na morzu… Księżyc otula nagie ciała... W szale miłości trudno zauważyć wschód słońca, który ogłasza koniec takiej niezapomnianej nocy!

15

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Zmysłowy wieczór powinien zacząć się zmysłowym tańcem w dyskotece czy klubie, tak by wszyscy widzieli na co mamy ochotę wink Potem znikamy "po angielsku", kontynuując "dzieło" w aucie na parkingu - bo założę się , że zabraknie nam silnej woli, żeby dojechać do domu!

16

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Moim marzeniem jest mieć przez jeden wieczór osobistego stewarda, który będzie spełniał wszystkie moje zachcianki, a więc np.:
- przyniesie truskawki w szampanie
- wymasuje dokładnie moje ciało nie omijając żadnego zakamarka
- cierpliwie wysłucha moich narzekań na zły świat i ludzi
- będzie z oddaniem patrzył mi w oczy, aż poczuję się najbardziej pożądaną kobietą na świecie
- ochoczo pójdzie ze mną na zakupy i będzie żywo zainteresowany najnowszymi trendami w modzie i kosmetykach...

Oczywiście nie bezinteresownie, bo "zapłata" będzie słodka dla nas obojga...

17

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

A może by tak tego wieczoru...

...zagrać w rozbieranego pokerka???:)

Miejsce akcji:
Przytulna sypialnia z duuużym łóżkiem i lustrem oraz - koniecznie - satynową pościelą

Główni aktorzy:
Ona
On

Niezbędne akcesoria:
talia kart - nieznaczonych!
części garderoby, które będą z siebie kolejno zdejmować...

Reguły:
Gra toczy się do momentu, gdy na każdym z uczestników zostanie tylko 1 element garderoby
To zwycięzca "rozdaje karty" przez cały wieczór!

Plan wieczoru:
Zaciekła gra, aż do momentu, gdy on zostanie tylko w krawacie, a ona tylko w szpilkach:) Ciąg dalszy - w zależności od upodobań... Dla mnie i mojego partnera niezbędna jest romantyczna muzyka w tle, zmysłowo pachnący olejek do masażu, jedwabny szal do skrępowania rąk... Dla podkręcenia atmosfery możemy obejrzeć dobry film erotyczny, w pewnym momencie wcielając się w jego aktorów i pisząc scenariusz własnymi fantazjami:)

18

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Moja najskrytsza fantazja i zarazem pomysł na spędzenie upojnego wieczoru, to spotkanie z tajemniczym nieznajomym. Ja- autostopowiczka, on - kierowca luksusowego mercedesa, którym zawiezie mnie na skraj otchłani rozkoszy. Pomyślcie - co może się stać?

19

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Mój wymarzony intymny wieczór będzie polegał na konsumpcji tortu z bitą śmietaną! Najpierw grzecznie nałożymy sobie porcje, ale jest jeden warunek; będziemy jeść tylko palcami, a potem będziemy zlizywać bitą śmietanę najpierw sobie wzajemnie z paluszków, a potem ozdobimy nią inne części naszych ciał - tak, żeby stopniować zmysłowe doznania aż do szaleństwa...

20

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Zmysłowy wieczór pt. ""Zagubiona i jej wybawca" - inscenizacja

Właśnie zapada zmrok nad wielkim miastem, po którym błądzi Zagubiona. Nie mając dokąd pójść prosi o pomoc spotkanego za rogiem policjanta. On, silny, muskularny mężczyzna, pełniący zawód zaufania publicznego, czuje siew obowiązku zaopiekować potrzebującą pomocy istotką... zwłaszcza, ze ma ona blond loki i nogi aż do szyi:) ją zaś kręci wielka pałka u jego boku i pagony na odprasowanym mundurze. Widzi w nim swego Wybawcę, któremu należy okazać wdzięczność.
Nie wahając się, Wybawca oferuje Zagubionej nocleg u siebie, oczywiście z gwarancją nietykalności. Ona od razu czuje, że może mu zaufać i wesprzeć się na jego silnym ramieniu...
Jest tylko jeden problem - w jego kawalerce jest tylko 1 łóżko, na dodatek dość wąskie, więc z realizacją gwarancji od razu są problemy, zwłaszcza że siła przyciągania wyraźnie przybiera na sile gdy wreszcie są sam na sam... Po serii niby przypadkowych dotknięć Zagubiona rzuca się w ramiona Wybawcy... Ciągu dalszego domyślcie się sami:)))
Reżyseria: Mariella
Scenariusz: Sobotnia fantazja Marielli

21

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Na mój romantyczno-zmysłowy wieczór umaluję paznokcie na krwistoczerwony kolor i przygotuję fondue czekoladowe - będziemy razem z moim ukochanym zanurzać w nim truskawki i wzajemnie sobie podawać wprost do ust... Pozostałą czekoladę rozprowadzimy na naszych ciałach, by zanurzyć się w otchłani przyjemności pocałunków i niecierpliwego dotyku, który chce więcej i więcej...

22

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

1. Dłuuuga gorąca kąpiel z ukochanym, z dodatkiem płatków róż i szampana
2. Erotyczno-relaksujący masaż - najpierw jego, potem mnie
3. Dłuuuuga gra wstępna
4. Punkt kulminacyjny wieczoru:)
5. Gorące pieszczoty do samego rana!
6. Pobudka - nie wcześniej niż o 11.00, więc najlepiej zorganizować to w sobotni wieczór:)

23

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Pracuję razem z moim narzeczonym więc też razem wracamy autem do domu. Dlatego nasz wieczór zacznie się już w samochodzie, kiedy będę go pieścić, gdy będzie prowadził auto. On będzie miał co prawda nieco utrudnione zadanie, ale przecież jest mistrzem kierownicy, więc co to dla niego! Myślę, że wymięknie dopiero wtedy, gdy rozpuszczę włosy i zacznę powoli zsuwać majteczki, a potem rozpinać biustonosz pod bluzką... Gdy już będzie bliski eksplozji i stwierdzi, że jednak nie jest aż takim rajdowcem, skręcimy na leśny parking (po drodze mamy dwa, więc już obstawiam, czy na bliższym, czy na dalszym wylądujemy). Tam wreszcie będzie mógł zabrać się do działania i słodko mi się zrewanżować... Na pewno nie zjedziemy stamtąd przed północą, to sprawdzone!!!

24

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Tego wieczora wszystko musi być idealne - mój mężczyzna nie powinien marudzić i myśleć o "niebieskich migdałach", kolacja powinna być smaczna jak nigdy, wino - upajać, ale nie upijać, a ja mimo przygotowań powinnam być wypoczęta i promienna. Dlatego zamówiłabym catering z najlepszej restauracji w mieście, zrelaksowałabym się przy ulubionej komedii romantycznej ("Pretty Woman" polecam!) i z niecierpliwością wyczekiwałabym ukochanego, aż wróci z pracy. Następnie zadbałabym o jego dobry nastrój, którego nic mu tak nie poprawia jak dobre jedzonko:) Gdy byłby już odpowiednio odprężony, zaproponowałabym mu, żeby każde z nas napisało na osobnych karteczkach po jednej fantazji, której jeszcze nie spełniliśmy. Karteczki wrzucimy do kapelusza i będziemy kolejno losować po jednej. Zasadą gry jest, że nie wolno odmówić realizacji fantazji partnera - więc polecam takie wieczory parom, które już na tyle dobrze się poznały, że wiedzą, czego nie powinny proponować, aby nie popsuć atmosfery w sypialni!

25

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Owoce morza na stoliku umieszczonym przy ukrytym zakątku jeziora,świece i czerwone wino,a potem wśród cykad i blasku gwiazd zmysłowa podróż na jezioro. Na jego środku oddamy się miłości i rozkoszy,a jedyne co będzie słychać w promieniu kilkuset metrów to nasze erotyczne wycie i szybkie oddechy... Trochę wyuzdanie ale taki wieczór na kołyszącej się łódce w rytmie naszych ciał naprawdę jest niezapomniane i bajeczne...