26

Odp: Sandały?

Brawa dla Ciebie srebrna. Brawa subiektywne.

Masz bardzo odpowiednie wrażenie odnośnie upośledzania nóg przez sandały, już nabardziej przez te jezuski czy izraelitki z zabudowaną piętą...

...toć nawet piękna kobieta wygląda w tym jak sztabka złota w szambie.

Tylko baletki, japonki, szpilki i dobre (czytaj staromodne, proste, niewydziwiane) buciki sportowe.

Nie uwierzyłabyś, ale zdarzało mi się postanowić nie zwracać uwagi na jakąś piękność właśnie przez idiotyczne buty.

27

Odp: Sandały?

Ciekawe, jakie tego lata będą modne ?

28

Odp: Sandały?

Ja stanowczo jestem zwolenniczka japonek. Nie lubie sandalkow pod zadna postacia. a juz szczegolnie u faceta kiedy zaklada do nich  skarpety , niejednokrotnie czarne ;/

29

Odp: Sandały?

A ja je bardzo lubię i mam aż kilka par, głównie na płaskim obcasie

30

Odp: Sandały?

Ja też uwielbiam, zwłaszcza takie z kilku paseczków. Płaski obcas, pięta zakryta lub nie. I muszą oczywiście trzymać stopę dobrze z przodu.

31

Odp: Sandały?

Polecam sandały od Venezii. Są dość trwałe i co najważniejsze wygodne smile

32

Odp: Sandały?

Ja lubię takie na pograniczu klapek - np. Birkenstocki smile

33

Odp: Sandały?

Sandały są ładne ale zupełnie nie potrafię w nich chodzić. Czuje się niepewnie jakbym chodziła w klapkach ;/

34

Odp: Sandały?

Sandały raczej trwałe nie są - mi po pół roku  MAX się rozwalają. Dlatego wolę nosić trampki latem. Dobrej i sprawdzonej firmy. Nie poci się noga, a podczas dłuższego chodzenia nie robią się obtarcia.

35

Odp: Sandały?

U mnie nie wytrzymują nawet wakacji, oczywiście jeśli uprę się i noszę codziennie te same:)

36

Odp: Sandały?

Hejka ja w ostatnim czasie z sandałów "przebranżowiłam się" wink na espadryle damskie, jest mi w nich bardziej wygodnie i lepiej się w nich czuję niż w sandałach. Zachęcam do spróbowania smile

37

Odp: Sandały?

A ja lubię klasyczne sandałki, mają lżejszą budowę niż espadryle, które są dla tęższych pań

38

Odp: Sandały?

Mam fajne rzymianki, już drugi sezon mi służą

39

Odp: Sandały?

U mnie klapki się sprawdzają