26

Odp: Koszulki męskie

Ha ha ha ha big_smile
Ale wiesz co? Mimo że brzydsze, to może się zdarzyć, ze będą przyciągać większą uwagę niż Ty. Chyba że chcesz ją odwracać od siebie. Przypuszczam, że wszyscy skupią się na koszulce faceta jeśli wyjdzie w niej z domu.

27

Odp: Koszulki męskie

Ale raczej faceci, więc go nie poderwią (chyba...)

28

Odp: Koszulki męskie

A co jeśli tak? tongue

29

Odp: Koszulki męskie

No to jak uda im się go poderwać to będziesz mieć więcej kolegów  w domu tongue hehehe

30

Odp: Koszulki męskie

W takiej sytuacji mało by mnie to pocieszało tongue

31

Odp: Koszulki męskie

To się podzielisz.

32

Odp: Koszulki męskie

Mnie bardziej podobają się te koszulki z motywami z gier. Są bardziej... męskie. smile Kiedyś widziałam jeszcze super koszulkę ze starym indianinem, miała klimat.

33

Odp: Koszulki męskie

koszule z nadrukami sa fajne i jak nosi je fajnie zbudowany facet do odpowiednich jeansow, poprosut super smile

34

Odp: Koszulki męskie

Fajnie zbudowany facet we wszystkim dobrze wygląda. Ja myślę, że nadruki tym bardziej powinni nosić szczupli panowie, bo odwracają uwagę od postury.

35

Odp: Koszulki męskie

ta z Supermanem jest już trochę nudna wink Ja lubię t-shirty z zabawnymi nadrukami; jeśli chodzi o męskie to moim faworytem jest Pull and Bear. W tym sezonie akurat nie ma szału, ale bardzo często mają fajne koszulki. Dla mojego faceta kupiłam taką :

36

Odp: Koszulki męskie

[quote=niechcemisie]Fajnie zbudowany facet we wszystkim dobrze wygląda. Ja myślę, że nadruki tym bardziej powinni nosić szczupli panowie, bo odwracają uwagę od postury.[/quote]


Chyba coś w tym jest, bo nadruk sprawia, że wydaje nam się, że klatka jest szersza, że jest tam więcej ciała, nie sądzicie?

37

Odp: Koszulki męskie

a takie  Jak widzicie w nich faceta? Mnie osobiście podobają się średnio - zależy oczywiście od faceta i reszty stroju, na niektórych wygląda to naprawdę bardzo fajnie wink szkoda tylko, że inni "niektórzy" mało dbają o całość wizerunku

38

Odp: Koszulki męskie

ja lubię swojego męża w koszulkach polo smile
są nieco elegantsze od zwykłych tiszertów smile

39

Odp: Koszulki męskie

Faktycznie, polo dają radę, kołnierzyk sprawia, że widać nutkę elegancji, ale to coś między zwykłym t-shirtem a koszulą wink.

40

Odp: Koszulki męskie

Ja też lubię facetów w polówkach smile Tylko nie każdemu jednak pasują, to chyba kwestia budowy ciala...

41

Odp: Koszulki męskie

koszulki z nadrukami faktycznie bardziej pasują dla szczupłych panów, podobnie jak krawaty tzw. śledzie, chociaż mój znajomy, który jest bardziej okrągłej postury wyglądał przeuroczo w takiej koszulce:     , którą generalnie kupiła mu dziewczyna. A koledzy od tego czasu wołają na niego ciasteczkowy potwór wink

42

Odp: Koszulki męskie

bardzo fajne!ale moj niestety nadrukow nie lubi, tylko gladkie tongue on zawsze kupuje w marketach, w okazyjnych cenach, no i juz na jutro mi misje wymyslil, od rana do Lidla bo maja byc jakies meskie t-shirty za 24zl 2 sztuki tongue i mam mu upolowac hehe. a tak na powaznie to musze przyznac ze te Lidlowskie koszuleczki niezle jakosciowo smile mam juz kilka ciuchow z Lidla( z racji zamilowania mojego narezczonego do tego sklepu tongue) i jestem mile zaskoczona smile

43

Odp: Koszulki męskie

Mój tylko polówki nosi i wg mnie najbardziej do niego pasują. Ogólnie przystojni faceci we wszystkim dobrze wyglądają smile

44

Odp: Koszulki męskie

Otóż to. Zgodzę się z powyższą wypowiedzią big_smile

45

Odp: Koszulki męskie

Mi chyba też najbardziej odpowiada jak mój chłopak nosi polo smile

46

Odp: Koszulki męskie

w carry mają bardzo ładne męskie polówki big_smile

47

Odp: Koszulki męskie

Foki z poprzedniej stronę biją wszystko na łeb wink.

48

Odp: Koszulki męskie

Uwielbiam spać w koszulkach swojego chlopaka big_smile
A ostatnio tez ubierałam jego koszulę, podwijalam rękawy i wiązałam na dole super big_smile super stylizacyja wychodzi tongue

49

Odp: Koszulki męskie

niestety nie każdy facet dobrze wygląda w dopasowanekoszulce... ale jak mu to powiedzieć, żeby focha nie strzelił??  hehe

Ostatnio edytowany przez kati (2012-12-12 10:11:13)

50

Odp: Koszulki męskie

Najlepiej kupić mu luźniejszą smile