26

Odp: Samoopalacze

zgodzę się co do tego że nie istnieje 100% ochrona, ale z resztą się nei zgodzę o czym przekonałam się naocznie (a raczej naskórnie) wink
istnieje kolosalna różnica - ostatnio smarowałam się cała 15 a twarz i blizny po operacji smaruję sobie 30, jak skończyłam smarować się 30 zostało mi na palcach trochę kremu, więc niewiele myśląc maznęłam się po szyi - wracamy wieczorem, ja zdejmuję bluzkę a mój luby robi TAKIE oczy - co się okazało, tam gdzie byłam posmarowana 15 byłam ładnie opalona, a tam gdzie maznęłam się 30 miałam białe ślady po palcach big_smile oczywiście już zeszło, bo to pierwsza opalenizna, ale efekt był piorunujący i ... bardzo widoczny!

27

Odp: Samoopalacze

Im wyższy faktor tym mniej słońca 'dopuszcza" do skóry Najszybciej sie opalisz "na sucho", nie stosując żadnych balsamów... Ale ryzykujesz poparzeniem...

28

Odp: Samoopalacze

ja nie lubię damoopalaczy wolę solariu, a najbardziej lubię wygrzewać się godzinami na słoneczku - wtedy opalenizna jest naturalna i brązowa a ciałko miłe w dotyku, poza tym samoopalacz brzydko pachnie.

29

Odp: Samoopalacze

zależy który, ale faktycznie najwięcej jest tych o zapachu orzecha włoskiego...

30

Odp: Samoopalacze

Teraz to już samoopalacze nie pachną tak brzydko jak kiedyś.....ten z Lirene ma przyjemny zapach

31

Odp: Samoopalacze

kiedyś wysmarowałam sobie takim nogi i zapomniałam umyć ręce... kilka dni straszyłam żółtymi... A teraz opalam się na słoneczku, wiec nie używam

32

Odp: Samoopalacze

najlepiej nakładać w rękawiczkach.

33

Odp: Samoopalacze

Ja zainwestowałam kiedyś w dość drogi samoopalacz do nóg - bo mam problem że nawet jak się opalam to nogi mi i tak najsłabiej łapie - ale niestety okazał się beznadziejny, był w sprayu to pomyślałam że się ładnie rozprowadzi ale nic bardzie złudnego - fakt, ze tez pewnie nie umie nakładać samoopalacza ale szkoda mi było wydanych pieniędzy.

34

Odp: Samoopalacze

Nie cierpię samooplaczy!

35

Odp: Samoopalacze

to jest wyjście dla tych co nie mogą sie normalnie opalić, bo np. wyskakują im piegi, plamy albo mają znamiona

36

Odp: Samoopalacze

A ja lubię samoopalacze i mogę się opalać ale nie mam czasu na opalanie i nie mam gdzie się opalać więc je  lubię.

37

Odp: Samoopalacze

Ja też lubię. Tylko trzeba mieć wprawę w rozsmarowywaniu. Łatwiej nauczyć się na balsamie stopniowo nadającym opaleniznę.
Mam balsam samoopalający, ten Dove, masakra, spłukuje się ze skóry przy myciu.

38

Odp: Samoopalacze

A ja balsamu jeszcze nie próbowałam.

39

Odp: Samoopalacze

Samoopalacza używam sporadycznie i tylko latem.

40

Odp: Samoopalacze

A nie wolisz opalać się na słoneczku latem?

41

Odp: Samoopalacze

najlepiej jest trochę przybrązowić skórę zanim się wyjdzie na słońce, wtedy promieniowanie jest mniej szkodliwe

42

Odp: Samoopalacze

Zgadza się. Nie ma co wychodzić na słońce z skórą białą jak mąka bo oparzenie gwarantowane.

43

Odp: Samoopalacze

A ja polecam chusteczki samoopalające.
Są poręczne ,nie powodują brzydkich pomarańczowych smug,
Nie rozmazują się i nie śmierdzą. Opalenizna jest zdrowa i piękna.
Ostatnio używałam chusteczek Onyxa,polecam je każdej osobie która nie lubi samoopalaczy w płynie i szkodliwych solariów.

44

Odp: Samoopalacze

Ja też lubię chusteczki z Da Cosmetic.

45

Odp: Samoopalacze

I co, faktycznie są wygodniejsze w użyciu i lepiej rozprowadzają samoopalacz niż spray albo krem?

46

Odp: Samoopalacze

Jakoś nie wierzę żeby taka opalenizna była skuteczna... Krem wnika w skórę, a tu co ma wniknąć?

47

Odp: Samoopalacze

Wiem jedno, próbowałyście balsamów i kremów Dove? Opalenizna zmywa się przy myciu, podczas kąpieli i prysznica.

48

Odp: Samoopalacze

Fakt, Dove jest nie bardzo trwały i do tego nienaturalnie ciemny jest efekt (ale szybko się zmywa więc i tak smarowanie na nic...)

49

Odp: Samoopalacze

Teraz próbuję ziaja balsam brązujący relaksujący i jestem bardzo zadowolona. Tak jak jest napisane na opakowaniu - opalenizna robi się bursztynowa. Balsam ma piękny zapach w dodatku.

50

Odp: Samoopalacze

Co do balsamówi i innych samoopalających specyfików testowalam calkiem sporą ilość. Niestety moja skóra jest mocno wymagająca i nie każdy kosmetyk jest w stanie sprostoać moim oczekiwaniom. Jeżeli ktoś ma ochotę zachęcam to przeczytania mojej opinii: [url]http://szybkoilatwo.blogspot.gr/2012/05/jaki-balsam-brazujacy-wybrac.html[/url]