26

Odp: Kim chciałaś być?

Ja chciałabym być piosenkarką, olśniewać ludzi swoim głosem, występować na koncertach, coś w stylu SADE - niezbyt showmenką, bardziej artystką, Mieć piękny dom z basenem, luksus, służbę, pieniążki na zakupy

27

Odp: Kim chciałaś być?

Fajne marzenie. Tylko czy nie przeszkadzałby Ci brak prywatności, wdzieranie się w Twoją intymność, Twoje sprawy, Twoje związki, życie, obserwowanie na każdym kroku i gapienie się kiedy idziesz wydawać te pieniążki?

28

Odp: Kim chciałaś być?

Ja mówiłam że będę "emerytką" ;D
Potem zawsze twierdziłam że zostanę piosenkarką, zawsze ładnie śpiewałam i chodziłam nawet przez pewną chwile na lekcje śpiewu ale mi się znudziło i raczej piosenkarką nie zostanę.
Teraz też ciągle marzę i gdy ktoś mi się pyta o plany na przyszłość to odpowiadam że będę pisarką ;D Wszyscy się śmieją ale jeszcze się kiedyś zdziwią jak napiszę bestseller ;D

29

Odp: Kim chciałaś być?

Ja też będę pisarką. Bedziemy się spotykać na moim i Twoim balkonie albo tarasie, popijać drinki i obgadywać obgadujących nas krytyków, a potem z zaskoczeniem stwierdzimy, że już się ze sobą zetknęłyśmy... tutaj.

30

Odp: Kim chciałaś być?

Ja chciałam być komornikiem albo jeździć szambiarką lub śmieciarką. Ogólnie zawsze "czepiały" się mnie dziwne zawody:)

31

Odp: Kim chciałaś być?

Cieszę się że ktoś też ma takie nietypowe plany na przyszłość jak ja ;D
Nie umiałabym być komornikiem. Byłoby mi jakoś tak smutno gdybym musiała coś zabierać innym.

32

Odp: Kim chciałaś być?

Ja chciałabym być chirurgiem ale niestety moje cechy charakteru czyli niezdecydowanie czy nie trzymanie nerwów na wodzy raczej nie pomogły by mi w realizacji tego zawodu.

33

Odp: Kim chciałaś być?

Albo agentem FBI big_smile

34

Odp: Kim chciałaś być?

Co Ty? Ja byłam agentką FBI... przynajmniej tak mi sie wydawało w wieku lat 10.

35

Odp: Kim chciałaś być?

Za dużo się naczytałam kryminałów o Maggie O'Dell. Świetna sprawa być takim agentem big_smile Chociaż zapewne realia nie wyglądają już tak kolorowo.

36

Odp: Kim chciałaś być?

a ja zawsze mówiłam, że jestem wiedźmą w stroju zakonnicy. W zależności od nastroju, wiedźma lub zakonnica wink

37

Odp: Kim chciałaś być?

Ja od zawsze chciałam być nauczycielką klas 1-3 i na szczęście moje marzenie się spełniło smile

38

Odp: Kim chciałaś być?

Pięknie! Zatem wypalenie w pracy zawodowej Ci nie grozi. To wielkie szczęście robić coś, co się lubi, co chciało się robić i jeszcze dostawać za to pieniądze.

39

Odp: Kim chciałaś być?

Jako mała dziewczynka uwielbiająca zwierzątka marzyło mi się zostać weterynarzem wink Z czasem zrozumiałam, że to nie tylko szczepienia czy jakieś drobne zabiegi tylko poważniejsza sprawa. Także minęło mi ;]

40

Odp: Kim chciałaś być?

Zastanawia mnie jak często dorośli ludzie myślą o tym, kim chcieliby być... bo to chyba nie jest tylko "przypadłość" wieku dziecięcego smile

41

Odp: Kim chciałaś być?

Chciałbym być... zostawiony w świętym spokoju niechcemisię! To moje najważniejsze marzenie czasu dorosłości... wink

42

Odp: Kim chciałaś być?

Różnie można to zinterpretować. No i nie bardzo odnosi się do tego, kim chciałaby być osoba dorosła... chyba że chodzi Ci o to, żeby być martwym. Hm... o byciu trupem niewielu marzy, ale cena za święty spokój bywa wysoka.

43

Odp: Kim chciałaś być?

Jak byłam mała, chciałam być pisarką. Teraz już nie mam aż tak skonkretyzowanych planów a propos przyszłego zawodu. Rzeczywistość zweryfikowała świat marzeń smile

44

Odp: Kim chciałaś być?

A ja piosenkarką i dręczyłam całą rodzinę "występami"...

45

Odp: Kim chciałaś być?

A ja policjantką/ochroniarzem:)

46

Odp: Kim chciałaś być?

Pielęgniarką mi się marzyło zostać, ale wyszło inaczej...

47

Odp: Kim chciałaś być?

Kasia001, inaczej to mam nadzieję nie jest gorzej.

48

Odp: Kim chciałaś być?

Pracownikiem administracyjno-biurowym.

49

Odp: Kim chciałaś być?

A ja w ostatnim czasie wyobrażam sobie jak by to było być PIPą big_smile czyli pracownikiem Panstwowej Inspekcji Pracy, ale wiem, że jednostka świata nie zmieni. Chciałabym jednak wlepić kilka soczystych kar tym wykorzystywaczom i oszustom.

50

Odp: Kim chciałaś być?

Ja też mogłabym tam pracować, bo to co się dzieje teraz u pracodawców, to makabra. Wykorzystywani są zwykli śmiertelnicy ile się da.