1

Temat: sposób na paznokcie

Co robicie aby mieć mocne paznokcie?

Mam okropny problem z zapuszczeniem paznokci bo się strasznie rozdwajają i łamią
Poleci ktoś jakieś fajne domowe sposoby lub skuteczne kosmetyki?

2

Odp: sposób na paznokcie

Polecam odzywka z miss sporty;) opisałam ja na swoim blogu: rzesista.bloog.pl Oprócz tego radzę ci liczyć paznokcie w oliwie z cytryna,ale ta odzywka jest naprawdę dobra.Sama jej używam i nie mam takich problemów,mało tego szybko paznokcie rosną;€ Pozdrawiam

3

Odp: sposób na paznokcie

Krem do rąk jest dobry także do paznokci. Powinien być dokładnie wcierany w płytki i skórki wokół paznokcia kilka razy dziennie. Wówczas wytwarza na skórze ochronny film, który zabezpiecza je przed szkodliwymi czynnikami takimi jak chlorowana woda czy detergenty smile

4

Odp: sposób na paznokcie

olejek rycynowy wzmacnia paznokcie smile

5

Odp: sposób na paznokcie

ja czasami oliwe z oliwek wcieram w paznokcie.

6

Odp: sposób na paznokcie

Nail Tek lub odżywka Eveline.
Wcieranie olejku rycynowego lub moczenie paznokci w oliwie z oliwek.

7

Odp: sposób na paznokcie

Olej rycynowy jest super tez go używałam. Dodatkowo malowanie paznokci z dodatkiem witaminy a + e przynajmniej mi pomaga wtedy paznokcie są chronione przed czynnkami zewnętrznymi, które im szkodzą.
O nail Tek czytałam duzo pozytywnych opinii na Waszych blogach.
W razie potrzeby na pewno ją kupię. Narazie jest u mnie ok.

8

Odp: sposób na paznokcie

Mój sposób na mega zdrowe paznokcie to odzywki Eveline 8w1 i Diamentowa. Dla mnie to kosmetyki wszech czasów!!!Polecam serdecznie!

9

Odp: sposób na paznokcie

[quote=rudzielec1984]Mój sposób na mega zdrowe paznokcie to odzywki Eveline 8w1 i Diamentowa. Dla mnie to kosmetyki wszech czasów!!!Polecam serdecznie![/quote]
Ta diamentowa niestety nie jest dostepna wszędzie !
o Tek czytałam dużo dobrego.
wiem że po powrocie musze w coś zainwestować bo widze objawiającą się neisamowicie kruchość...chociaż dalej nie mam problemu z zapuszczeniem smile

10

Odp: sposób na paznokcie

olejek rycynowy działa!polecam:)

11

Odp: sposób na paznokcie

Ja również polecam odżywki Eveline. Zużyłam całe opakowanie tej 8w1 i jestem zadowolona z efektów, choć na początku się nie polubiłyśmy... Dostała więcej czasu i się odwdzięczyła big_smile Wczoraj pierwszy raz użyłam wersję Diamentową. Mam nadzieję, że będzie równie dobra smile

12

Odp: sposób na paznokcie

[quote=Iwona-bloguje]Ja również polecam odżywki Eveline. Zużyłam całe opakowanie tej 8w1 i jestem zadowolona z efektów, choć na początku się nie polubiłyśmy... Dostała więcej czasu i się odwdzięczyła big_smile Wczoraj pierwszy raz użyłam wersję Diamentową. Mam nadzieję, że będzie równie dobra smile[/quote]

Wg mnie Diamentowa jest jeszcze lepsza:)

13

Odp: sposób na paznokcie

[quote=rudzielec1984][quote=Iwona-bloguje]Ja również polecam odżywki Eveline. Zużyłam całe opakowanie tej 8w1 i jestem zadowolona z efektów, choć na początku się nie polubiłyśmy... Dostała więcej czasu i się odwdzięczyła big_smile Wczoraj pierwszy raz użyłam wersję Diamentową. Mam nadzieję, że będzie równie dobra smile[/quote]

Wg mnie Diamentowa jest jeszcze lepsza:)[/quote]

Jest problem z jej dostaniem....
moze w październiku jak wróce do miasta gdzie studiuje bedzie lepiej. W mniejszych miastach jak widze jej nie ma....niestety bo by sie przydała.

14

Odp: sposób na paznokcie

Ja uzywam do paznokci i włosów olejek rycynowy, odzywia i nie łamią się:)

15

Odp: sposób na paznokcie

Ja używam odżywki Eveline 8w1 i po niej wreszcie mam swoje długie i mocne paznokcie:))

16

Odp: sposób na paznokcie

Mówi ci coś OLIWKA Z MUSZELKAMI New Nails? Odżywia i nawilża. Paznokcie i skórki nie są tak suche, a kosmetyk kosztuje jakoś około 25 zeta. Z tym, że kupicie go raczej w internecie. Nie widziałam jeszcze kosmetyków New Nails na mieście, a kupuję je od dawna.

17

Odp: sposób na paznokcie

[quote=goldonna]olejek rycynowy wzmacnia paznokcie smile[/quote]


O! Dobrze wiedzieć smile

18

Odp: sposób na paznokcie

[quote=rikela]Mówi ci coś OLIWKA Z MUSZELKAMI New Nails? Odżywia i nawilża. Paznokcie i skórki nie są tak suche, a kosmetyk kosztuje jakoś około 25 zeta. Z tym, że kupicie go raczej w internecie. Nie widziałam jeszcze kosmetyków New Nails na mieście, a kupuję je od dawna.[/quote]

Trochę mnie ostatnio zawiodły odżywki New nails, są drogie a nie dają takiego skutku jak oczekiwany

19

Odp: sposób na paznokcie

No, też go stosuję.
[quote=Melania][quote=goldonna]olejek rycynowy wzmacnia paznokcie smile[/quote]


O! Dobrze wiedzieć smile[/quote]

20

Odp: sposób na paznokcie

Może polecicie jakiś preparat/zabieg na rozdwajające się paznokcie.

21

Odp: sposób na paznokcie

[quote=Kalinka01][quote=rikela]Mówi ci coś OLIWKA Z MUSZELKAMI New Nails? Odżywia i nawilża. Paznokcie i skórki nie są tak suche, a kosmetyk kosztuje jakoś około 25 zeta. Z tym, że kupicie go raczej w internecie. Nie widziałam jeszcze kosmetyków New Nails na mieście, a kupuję je od dawna.[/quote]

Trochę mnie ostatnio zawiodły odżywki New nails, są drogie a nie dają takiego skutku jak oczekiwany[/quote]

Że jak? Chyba efektu, nie skutku. Przecież odżywka kosztuje 10 zł. Znasz jakąś tańszą?
Możesz mi pokazać jakie dowody, że faktycznie z nich korzystałaś? Bo patrząc na mój efekt, średnio chce mi się w to wierzyć ;-)

22

Odp: sposób na paznokcie

Ja ostatnio zrezygnowałam z kupnych odżywek, po prostu wcieram olej w paznokcie, a że jestem fanką olejów z pierwszego tłoczenia więc takie używam. Po miesiącu wcierania oleju rzepakowego z pierwszego tłoczenia Zielony Nurt w płytkę paznokcia widzę wyraźną poprawę, jak ten olej się skończy bo normalnie używam go do sałatek, to kupię olej lniany też Zielony Nurt i dalej będę wcierać zobaczymy czy też będzie tak skuteczny.

23

Odp: sposób na paznokcie

A słyszałyście o oleju arganowym? Świetny  Olej Arganowy ma szerokie zastosowanie zarówno w kuchni jako doskonały dodatek do potraw jak i w kosmetyce jako doskonały środek do pielęgnacji i regeneracji cery przede wszystkim suchej i odwodnionej wymagającej regeneracji. Mam kilka kuponów Wystarczy wpisać numer kuponu M0142404 podczas zakupów w sklepie internetowym zielonynurt.pl, a otrzymasz 10 złotych gratis. Kod jest ważny do 10 grudnia 2014 roku. Jedna osoba może wykorzystać jeden kod na jednorazowe zakupy.

24

Odp: sposób na paznokcie

Myślałam o olejku arganowym, ale tak się zastanawiam czy serio coś działa tongue używam jedynie na włosy. A na paznokcie to odżywki kupione w sklepie. Głównie diamentowa. U mnie się sprawdza.

25

Odp: sposób na paznokcie

Olu diamentową odżywkę też używałam, jest dobrze znana i faktycznie utwardza płytkę paznokcia, sama zauważysz po kilku miesiącach , że płytka paznokcia bez pomalowania odżywką jest cienka i koło się zamyka. Mi chodziło o to by doprowadzić płytkę paznokcia do tego, że jest naturalnie twarda i nie rozdwaja się, dobrze wygląda bez lakierowania. Spróbuj na początek wcierać olej spożywczy naturalny rzepakowy. Do zakupów w sklepie Zielonynurt można wykorzystać kupon rabatowy wystarczy wpisać numer kuponu M0142404 , a otrzymasz 10 złotych gratis. Kod jest ważny do 10 grudnia 2014 roku. Jedna osoba może wykorzystać jeden kod na jednorazowe zakupy.