1

Temat: Dłonie zimą

Skóra dłoni pod wpływem zimna robi się sucha i szorstka. Jakie macie sposoby na gładkie dłonie?

Ja zimą przed wyjściem z domu smaruję ręce kremem ochronnym i zakładam rękawiczki. Wieczorem robię maseczkę z lanoliny.

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images40.fotosik.pl/210/60876715835d2e09.jpg[/img][/url]

2

Odp: Dłonie zimą

bez względu na porę roku zawsze smaruję dłonie kremem kilka razy dziennie.

3

Odp: Dłonie zimą

[quote=angelcity89]bez względu na porę roku zawsze smaruję dłonie kremem kilka razy dziennie.[/quote]
ja podobnie, bo mam suche, ale zimą mam szczególnie wrażliwe, na mrozy najczęściej kupuję krem neutrogeny, gdyż jest bardziej odżywczy niż nawilżający smile

dodatkowo mam też zestaw firmy OPI - peeling, serum i krem do dłoni - polecam smile

4

Odp: Dłonie zimą

Słyszałam o tej Neutrogenie, ale sama jeszcze nie stosowałam. Warto???

5

Odp: Dłonie zimą

Również smaruje dłonie kremem kilka razy dziennie.

6

Odp: Dłonie zimą

[quote=pinkmause]Słyszałam o tej Neutrogenie, ale sama jeszcze nie stosowałam. Warto???[/quote]
jeśli masz wrażliwe na zimno dłonie to TAK ja kupuję opakowanie, które spokojnie starcza mi na zimę, a w pozostałą część roku używam zwykłych nawilżających kremów

7

Odp: Dłonie zimą

Dziękuję, muszę się wreszcie zmobilizować i kupić.

8

Odp: Dłonie zimą

Dłonie i stopy wyjątkowo mocno odczuwają zimę
. Warto więc zwłaszcza teraz poświęcić im nieco więcej uwagi. Jeśli zabiegi w gabinetach kosmetycznych z jakichś względów odpadają, proponuję markę Bielenda i jej nową profesjonalną kurację parafinową dłoni i stóp.

Zestaw składa się z czterech kosmetyków: pumeksu kremowego na dzień i noc, nakładanej na dłonie i stopy maski na noc, kremu do rąk na dzień oraz kremowego antyperspirantu przeznaczonego do stóp.
Uzupełnieniem kompletu są specjalne miękkie, bawełniane skarpetki i rękawiczki, które zatrzymując ciepło podnoszą skuteczność
kuracji.

Cena: około 29 zł

Kupisz w drogeriach, sklepach i gabinetach kosmetycznych oferujących naturalne
kosmetyki Bielenda.
[img]//e.snobka.pl/sn548/ba1e8cf60016450e476a59a3[/img]


chyba sobie kupię! lubię kosmetyki tej firmy smile

9

Odp: Dłonie zimą

Słyszałam, że ziemniaki są ratunkiem dla przesuszonej skóry dłoni. Można zrobić papkę z ugotowanego ziemniaka, śmietanny, mleka lub twarogu i nakładać na ręce jak maseczkę.
Podobne zalety ma wymoczenie dłoni w wodzie po ugotowanych ziemniakach lub krochmalu.
A ja tyle wody odlewam!!!

10

Odp: Dłonie zimą

też słyszałam kiedyś o ziemniakach... ale nie próbowałam nigdy smile

11

Odp: Dłonie zimą

kremy z Neutrogeny są naprawdę dobre:)droższe od innych kremów, ale warte swojej ceny.  moja mama ich używa, ja czasami jej podkradam;)

12

Odp: Dłonie zimą

z kremów do rąk podpasował mi taki z BioSilka pachnie jak jedwab do włosów i nawilża na bardzo długo. Dostałam go kiedyś gratis przy akupie jedwabiu (myslałam ze teraz w prezencie rossmana będzie, ale nie -tylko szampon i volumizer z biosilka - dobre i to)

13

Odp: Dłonie zimą

Mój z pracy dostaje kremy do rąk smile przeważnie aloesowy......właśnie ich używam smile

14

Odp: Dłonie zimą

mój tata też dostaje kremy do rąk smile z CZTERECH PÓR ROKU smile cytrynowe, aloesowe, wiśniowe, itp. big_smile

15

Odp: Dłonie zimą

A ja nie mam gratisów. Muszę sama dbać o siebie i swoje łapki smile
Miałam wiele kremów, najgorsze jest jednak to, że nie zawsze odpowiada mi ich zapach połączony z moją skórą. Miałam kiedyś truskawkowy, koleżanka zachwalała, a na moich rękach czuć było jakby spleśniały twarożek. Bleeeeeeeee...

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images48.fotosik.pl/215/9943f1a78a15473emed.jpg[/img][/url]

16

Odp: Dłonie zimą

a mój tata też dostawał... właśnie sobie to przypomniałam smile
i też cztery pory roku, aloesowy, cytrynowy...

17

Odp: Dłonie zimą

krem , krem i jeszcze raz krem. Strasznie lubię taki z Oriflame (różowo-białe opakowanie - nie pamiętam nazwy), bo pięknie pachnie

i ziaji kokosowy - też super


nie przepadam za kremami do rąk garniera - mimo, że inne ich kosmetyki lubię

18

Odp: Dłonie zimą

Bardzo fajny jest także niebieski Dove. Niestety mnie nie odpowiada jego zapach, ale jeśli ktoś jest mniej wrażliwy lub ma inne upodobania zapachowe - polecam. Nawet po zmywaniu naczyń.
A używacie rękawiczek do prac domowych?

19

Odp: Dłonie zimą

[quote=pinkmause]Bardzo fajny jest także niebieski Dove. Niestety mnie nie odpowiada jego zapach, ale jeśli ktoś jest mniej wrażliwy lub ma inne upodobania zapachowe - polecam. Nawet po zmywaniu naczyń.
A używacie rękawiczek do prac domowych?[/quote]


Oj nie... Nie wiem jak wy, ale ja sobie nie wyobrażam sprzątać w rękawiczkach - takie  łapki są niechwytne sad

20

Odp: Dłonie zimą

Ja obieram ziemniaki i myję toaletę. Już przy zmywaniu - nie potrafię...

21

Odp: Dłonie zimą

ja założyłam dziś akurat jak orzechy włoskie zbierałam, ale to wyjątkowo

22

Odp: Dłonie zimą

Zakochana jestem w kremie dostepnym w dn masło shea smile

23

Odp: Dłonie zimą

Nie używam rękawiczek. Nie potrafię w ich nic zrobić. Nawet w takich cieniutkich lateksowych.

24

Odp: Dłonie zimą

ja sprzątam w rekawiczkach, zwłaszcza jak używam Ace lub jakiegoś Domestosu...

25

Odp: Dłonie zimą

Jeśli po przyjściu do domu wciąż mi zimno w ręce robię im kąpiel w ciepłej wodzie z dodatkiem soli rozgrzewającej do kąpieli z olejkiem cynamonowym. Podobnie jak stopom.
Do tego kubek gorącej herbaty.

A Wasze sposoby na zmarzięte dłonie?