51

Odp: Nasze słodkie psiaki

Widziałam na zdjęciu synka znajomej z amstafem. Ja bym nie chciala, żeby moje dziecko zbkliżalo się do takiej bestii, nadepnie niechcący na łapę czy wsadzi palca w oku psu i zostanie pożarte.

52

Odp: Nasze słodkie psiaki

[quote=niechcemisie]Widziałam na zdjęciu synka znajomej z amstafem. Ja bym nie chciala, żeby moje dziecko zbkliżalo się do takiej bestii, nadepnie niechcący na łapę czy wsadzi palca w oku psu i zostanie pożarte.[/quote]


Zgadzam się. Niby własciciel zapewnia, że to domowy 'przytulasek', ale natura zwierzęcia zostaje. Dziecko nie ocenia sytuacji i faktycznie, przez przypadek może narazić się pupilowi.

53

Odp: Nasze słodkie psiaki

No nie wiem. Mój amstaf ma bardzo dużo kontaktu z dzieciakami i zawsze był łagodny i tolerancyjny nawet jak dzieci ciągły go za ogon i nie dawały mu spokoju przez cały dzień. Także takiego psa trzeba umieć wychować i ułożyć. Moją kuzynkę np. pogryzł jakiś kundelek jak była mała i od tego czasu ma uraz. Niby mały piesek a miała zakładane 13 szwów. Także na to nie ma reguły.

54

Odp: Nasze słodkie psiaki

Dużo można zdziałać wychowaniem,ale trzeba mieć oko na dziecko, zostawiając je z psem.

55

Odp: Nasze słodkie psiaki

Mojego gryzła w ogon świnka morska. wiedział, że nie wolno mu zrobić jej krzywdy, więc tylko warczał i odchodził w inne miejsce, ale zdarzyło się raz, że mnie ugryzł. fakt, że z mojej winy, a on tylko biedny zareagował instynktownie.

56

Odp: Nasze słodkie psiaki

Psy, koty są też nieobliczalne.

57

Odp: Nasze słodkie psiaki

Psa jak się ma od małego to można go wychować spokojnie . Ja mam rocznego psa i się mnie słucha. Potrafi chodzić bez smyczy i nikogo nie gryzie. Spróbujcie tak zrobić z kotem.

58

Odp: Nasze słodkie psiaki

Ja uwielbiam oglądać Cesara Millana w akcji smile

Ostatnio edytowany przez Melcia (2013-08-29 09:35:33)

59

Odp: Nasze słodkie psiaki

Ja mam kundelka. Dla mnie pies to pies istota żywa którą trzeba pokochać bez względu na to czy ma rodowód czy nie.  Gdzie kupujecie  akcesoria i karmę dla swoich zwierzaków.  Ja ostatnio znalazłam ten sklep [url]http://allezoo.com.pl/167-Ptaki[/url] i mają duży wybór i przystępne ceny. I chyba następne zakupy dla pieska zrobię właśnie tam.

60

Odp: Nasze słodkie psiaki

Mój kochany psiak to owczarek niemiecki. Niestety już staruszek z niego i pewnie nie dużo czasu mu już zostało sad Jest już z nami około 14 lat więc i tak długo jak na psa rasowego.

61

Odp: Nasze słodkie psiaki

Mój Dago odszedł w lutym, po 14 latach z nami, był u nas od małego i bardzo mi go brakuje...

62

Odp: Nasze słodkie psiaki

ja mam 13 letniego Gustawa <3 uwielbiam go! do tego też kota ^^

63

Odp: Nasze słodkie psiaki

Mój pies też dobrze dogaduje się z kotem, oczywiście to kot rządzi:)