1

Temat: boczki ;(

Błagaaaam pomóżcie mi co mam zrobić z tymi okropnymi boczkami . juz nie mam do nich sił niby trochę się zmniejszyły po nie jedzeniu słodyczy tłuszczy etc, ale jak się przypatrzę to amm wrażenie ze tylko opadły. Już nie wiem co mam z nimi robić bo jestem szczupła i te cholerne boczki baaaardzo się odznaczaja. Czuje się z nimi bardzo niekomfortowo. Poz tym przeszłam na dietę - zmieniłam tramwaj na wyjście wcześniej i dojście pieszo , biały chleb na chrupki , prawie nie jem słodyczy i moja waga nie drgnęła ani o 0.1 kg ! ;/ Co jest ?

2

Odp: boczki ;(

Może skrętoskłony? Podobno na boczki najskuteczniejsze są skłony na bok z rękami wyciągniętymi w górę, skręty i skrętoskłony.

3

Odp: boczki ;(

Ja w zeszłym roku ćwiczyłam dzień w dzień rano i wieczorem, stosowałam dietę i przytyłam 1,5kg! Okazało się, że to chora tarczyca tongue
Jeśli chodzi o boczki to też słyszałam o skrętoskłonach, ale nie próbowałam smile

4

Odp: boczki ;(

a hula hop? testowałyscie?

5

Odp: boczki ;(

Ja slyszałam, że hulahop pomaga na boczki smile Tylko lepiej kupić dla dorosłych, a nie dziecięce, bo może się okazać za małe. I uważać na to, żeby kręcić raz w jedną, raz w drugą, bo się można asymetrii w talii nabawić tongue

6

Odp: boczki ;(

Mi kiedyś talię wyszczuplily skłony na boki. Robiłam 50 dziennie z rękami na karku. gdzieś wyczytałam, że to wcale nie pomaga, tylko buduje mięśnie. No cóż, moja talia była po tym ćwiczeniu super. Zakwasy na początku straszne. Aha! Ćwiczenie wykonuje się na klęcząco.

7

Odp: boczki ;(

Ja też mam boczki i nic z tym nie zrobię.

8

Odp: boczki ;(

ale hula hop..? świetny pomysł. i jaki przyjemny. takie powrót do dzieciństwa smile

9

Odp: boczki ;(

dobry jest też taniec brzucha wink

10

Odp: boczki ;(

o jeszcze przyjemniejszy.. choć kojarzy mi się z paniami z pełnymi biodrami i seksownym tłuszczykiem na brzuchu smile

11

Odp: boczki ;(

Jak ktoś tańczy rzadko to ma tłuszczyk, nie wierzę że prawdziwe tancerki są grube

12

Odp: boczki ;(

w ogóle tancerki nie są.. ale te od tańca brzucha oryginalnie czyli na bliskim wschodzie tancerki muszą mieć tłuszczyk. taki wymóg kulturowy.

13

Odp: boczki ;(

No nie, na rozkaz "kultury" to bym chyba nie utyła big_smile

14

Odp: boczki ;(

nasza kultura zupełnie inna.. niestety, czy stety..?

15

Odp: boczki ;(

Wszędzie chyba grube znaczy brzydsze, to nie zależy od kraju, poprostu szczupłe się podoba bardziej

16

Odp: boczki ;(

no właśnie nie wszędzie.. sá jeszcze kultury gdzie szczupłe nie jest ideałem piękna. ma w sobie znamiona np. biedy... to sie pewnie będzie zmieniać. niestety

17

Odp: boczki ;(

a w Europie zachodniej najwięcej otyłych jest wśród tych co jedzą śmieciowe jedzenie czyli tańsze...

18

Odp: boczki ;(

Ja mam boczki ale coraz mniejsze - co jakiś czas męczę treningi ze sławną ostatnio Ewą. Bardzo pomaga i na prawdę szybko widać rezultaty.

19

Odp: boczki ;(

jakie jest ćwiczenie cud na te partie ciała?

20

Odp: boczki ;(

Na pewno pomoże taniec brzucha:)

21

Odp: boczki ;(

A próbowałaś ćwiczyć na karimacie -łokieć dotyka kolana po skosie tzw brzuszki?

22

Odp: boczki ;(

No właśnie ja też mam straszny problem z boczkami. Nawet jak dużo schudłam to nadal były... I chodziłam na fitness, a mimo to nie zniknęły... taka budowa ciała

23

Odp: boczki ;(

Najlepszą receptą na pożegnanie się z boczkami jest wysiłek fizyczny i ćwiczenia na te partię ciała. Do najprzyjemniejszych ćwiczeń należy hula hop. Można oglądać jakiś seriali w trakcie, którego można spalać tłuszcz z boczków. Dobrym ćwiczeniem też będą skrętoskłony. Na boczki jak i całe ciało dobrze wpłynie pływanie. Rób ćwiczenia na całe ciało, a na pewno w końcu waga drgnie. Początki nie są wcale łatwe, ale i tak gratuluję, że udało Ci się wyeliminować niezdrowe produkty z jadłospisu.

24

Odp: boczki ;(

Na boczki to twister - to taki talerz obrotowy. Może być z linkami lub bez, z magnesami pod stopy lub tylko z samymi wypustkami. Kręci się na nim i spala tłuszczyk z boczków smile

25

Odp: boczki ;(

tyle odpowiedzi ,że nie wiem co mam dodać smile