1

Temat: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Prezent na Ślub i Wesele. Voucher do Spa. Oryginalny prezent na każdą okazję.

Ostatnio edytowany przez milomlyn (2012-05-05 10:38:36)

2

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

to jest bardzo dobry pomysł taki pakiet spa na prezent ślubny, warto o tym pomyśleć szczególnie jak składa się na taki prezent kilka osób , widziałam w internecie , że takie pakiety dla nowożeńców ma tez hotel Głęboczek na pojezierzu brodnickim , oryginalne podejście do prezentu

3

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

metalizowana figurka pary młodej w zabawnym motywie (trochę z życia wzięte;)) W tym grawerowana dedykacja i zdjęcie pary młodej. Można na to trafić wpisując w wyszukiwarkę metalizacja przedmiotów. Coś innego, polecam!

4

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

[quote=irenakret]metalizowana figurka pary młodej w zabawnym motywie (trochę z życia wzięte;)) W tym grawerowana dedykacja i zdjęcie pary młodej. Można na to trafić wpisując w wyszukiwarkę metalizacja przedmiotów. Coś innego, polecam![/quote]
wow... chyba bym pogoniła kogoś kto by mi dał taki bzdet .... przepraszam, ale NIE NIE NIE!!!!!!!!!!!!!

5

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Ja też jestem na nie... Nie lubię takich niepotrzebnych rzeczy... bo potem to tylko miejsce zajmuje i kurz zbiera....

6

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Ja mam mnóstwo takich rzeczy, które kurz zbierają, ale co zrobić - mam odmówić jak ktoś mi coś skądś przywozi? Żal mi trochę i nie jestem w stnie przyznać, że prezent nie jest trafiony, nie chcę tym osobom robić przykrości.

7

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

ja też mam mnóstwo takich rzeczy - nie dalej jak w piątek dostaliśmy taki bzdet - wiadomo, że  tym "pogonieniem" żartowałam, nie wyprosiłabym, tak jak nie zwróciłam uwagi koledze, który przyniósł nam badziewko w piątek na imprezę, bo to nie wypada... ale jestem absolutną przeciwniczka tego typu gadżetów i na szczęście większość znajomych już o tym wie big_smile
sama też nie kupuję takich rzeczy!

8

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Ja też jestem przeciwnikiem takich prezentów, które tylko zbierają kurz i nie ma gdzie ich położyć. Jeśli chodzi o prezenty ślubne to moim zdaniem lepiej podarować albo pieniądze albo na przykład jakiś mini poślubny wypad na przykład do Głęboczka czy innego miejsca, gdzie młodzi będą mogli sobie odpocząć po całym tym ślubnym zawirowaniu.

9

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

NAjlepiej wyprawić ślub gości wysłać na wesele a samemu w stylu amerykańskim pojechac w podróz poslubną.

10

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Super pomysły !!

11

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

jedynym sensownym prezentem na ślub są pieniądze. Niech młodzi zdecydują co chcą kupić. Bo potem się okaże że dostali 3 roboty kuchenne i 5 zastaw stołowych. Albo widziałam jeszcze gorszy obciach, jak ktoś kupił pralkę i wjechał z nią na sale weselną

12

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Ale kasa to tak przyziemnie... Samych pieniędzy nikt chyba nie chce dostać, przynajmniej od tej bliższej rodziny...

13

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Ja liczę na kilka prezentów wink Tak na pamiątkę chociaż wink

14

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Jeśli wiadomo, co Młodym się przyda, to można dać prezent, w innym wypadku jestem zwolennikiem "koperty". Ja bym się nie cieszyła, gdyby ktoś dał mi serwis obiadowy totalnie nie w moim guście, ale za to bardzo w stylu ofiarodawcy. kwestia wyczucia smile

15

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Ja bardzo chętnie przyjmę gustowne srebra,  może być też nowocześnie - np. bon na zakupy w sklepie internetowym z AGD wink

16

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

O tak, bony to gwarancja udanego prezentu. Gotóweczką też nie da się pogardzić.

17

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

[quote=sweetbox]to jest bardzo dobry pomysł taki pakiet spa na prezent ślubny, warto o tym pomyśleć szczególnie jak składa się na taki prezent kilka osób , widziałam w internecie , że takie pakiety dla nowożeńców ma tez hotel Głęboczek na pojezierzu brodnickim , oryginalne podejście do prezentu[/quote]

Ma ma, też o tym słyszałam, nie mówiąc już że mają naprawdę oryginalną ofertę wink te zabiegi z wina - brzmią apetycznie ... ;p a ew. Pan Młody w tym czasie, gdy Jego Pani korzysta z masaży, może korzystać z uroków przyrody pojezierza Brodnickiego wink

18

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Witajcie.
Od soboty jestem mężatką ;-) Wśród prezentów ślubnych dostaliśmy wspomniany przez Was voucher do SPA i jedziemy już 15 września. Strasznie się cieszę i nie mogę się doczekać.
Oprócz ‘wycieczki’ dostaliśmy też [ekspres do kawy, mnóstwo kopert, kartę podarunkową do IKEA o wartości 1000 zł, kilka drobiazgów, kupony Lotto i mnóstwo wina, słodyczy i kwiatów.

19

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Napisz jak Ci tam służy bycie mężatką ?

20

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Wygląda to wszystko bardzo dobrze. Najchętniej bym z tego zaraz skorzystała:)) Ja na prezent ślubny dostałma bajerancki zegarek z Chrono24, więc w sumie nie mogę narzekać..ale prezentów nigdy dość:))

Ostatnio edytowany przez Gosia Samosia (2013-05-07 15:00:39)

21

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Ja bym chciała dostać jakiś pobyt za granicą, np. weekend na Słowacji, niekoniecznie w SPA

22

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

A w Polsce brakuje ciekawych zakątków? Bieszczady czy Sudety to prawie jak na Słowacji, a przynajmniej za granicę nie trzeba jechać:)

23

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Dla mnie oryginalny prezent to np. dzień w szkole przetrwania - jak to by zbliżyło młode małżeństwo, musieć pokonywać przeszkody, działać wspólnie by przetrwać... Przecież na tym polega wspólne życie

24

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Nie wiem czy spoceni i zmęczeni będą wdzięczni za taki prezent... Chyba że to małżeństwo komandosów z GROMU...

25

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Niekoniecznie, ja bym chętnie spędziła 1 dzień w ekstremalnych warunkach, tak żeby się sprawdzić