401

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=One_LoVe]polecam również kredki z Essence LongLasting, u mnie na blogu można znaleźć swatche. smile Są świetne i bardzo trwałe.[/quote]

Zgadzam się, mam i używam i jestem zadowolona :0

402

Odp: Kosmetyki które polecam :)

polecam trwałą szminkę Rimmel Lasting finish albo nawilżającą Maybelline

403

Odp: Kosmetyki które polecam :)

a, i polecam vatikę - olejek kokosowy, kupiłam go jakieś 2 tyg. temu a nawilżenie jakie już usiągnęłam!!! super! smile

404

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=One_LoVe]a, i polecam vatikę - olejek kokosowy, kupiłam go jakieś 2 tyg. temu a nawilżenie jakie już usiągnęłam!!! super! smile[/quote]
Vatika jest świetna. Jeden z lepszych olejków:)

405

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Mój ukochany i tani kosmetyk to myjący peeling truskawkowy z Joanny!!! Skóra jest po nim tak gładka, że sama nie wierzyłam, że tak może mocno peelingować... a tak właśnie lubię! Zaskoczył bardzo stosunkiem jakości do ceny...

mam taki, pomaranczowy
zdecydowanie lepszy jest z Farmony, o waniliowym zapachu big_smile:D:D ze serii Sweet Secret wink


Oj nie!!! Za żadne skarby świata mojego Truskawkowego z Joanny!!! Teraz jeszcze zakupiłam kawowy... też jest przecudny!!! Za wanilią w peelingu nie przepadam hmm

406

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A ja dzięki U&Z mogę cieszyć się żurawinowym. O rety! Jeden z najfajniejszych peelingów, jaki miałam! A ten zapach... rozbraja mnie, zwłaszcza teraz, kiedy tak zimno, a on pachnie tak wesoło.

407

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Cień Maybelline Shadow Stylist-ma praktyczny aplikator,łatwo się nakłada,nie tworzy grudek w zagięciach powieki,długo się utrzymuje

408

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja jestem zwolenniczką Waniliowego Masła do ciała Joanny, no i oczywiście Kawowego ... szczególnie w takie mrozy super się sprawdza smile))

409

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja polecam olejki do włosów. Próbowałam już bardzo różnych: zaczęłam od oleju kokosowego z KTC i olejku kokosowego Vatika (bardzo fajnie nawilżają włosy), potem spróbowałam Amlę z Dabura (rewelacyjny dla ciemnych włosów - pięknie się po nim błyszczą i są mocniejsze), a moim hitem jest olejek Sesa, który pomaga zmniejszyć wypadanie włosów (mam dzięki niemu dużo tzw. baby hair:)

410

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja się do olejków jeszcze nie przekonałam. Jeśli chodzi o masła do ciała to z joanną próbowałam się dwukrotnie i jednak to nie jest to. Zdecydowanie wolę naturalne oliwkowe z beEco albo nawet owocowe z AA. Kopytko, nie martw się nie jesteś sama mnie też przeraża ta ilość. W dodatku to co w drogeriach to tylko niewielki skrawek tego co naprawdę warto poznać i kupić.

411

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Wydaje mi się, że nie ma co się bać olejków. Odkąd je stosuję na włosy, nie używam już żadnej odżywki, nie ma takiej potrzeby, bo one są najlepszą odżywką dla moich włosów. Jeśli boisz się, że Twoje włosy będą potem tłuste, to bez obaw - spokojnie raz, do dwóch razy max spokojnie zmyjesz olejek z włosów zwykłym szamponem. Nie ma co przesadzać z ilością, ja stosuję tak z 1-2 łyżek na włosy do ramion, przy czym głównie na skórę głowy i "wycieram ręce" we włosy. Szczerze polecam.

412

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja ostatnio przerzucam się na kosmetyki naturalne. Polecam Rossmanową serie Alterra. Mam krem do twarzy i żel do mycia twarzy. Zdecydowana różnica w stosunku do tych chemicznych kosmetyków. Krem jest lekki, swietnie się wchłania i super nawilża. Nadaje się nawet do mojej tłustej cery. Zapach na początku troche mnie drażnił ale to kwestia przyzwyczajenia, a dla efektów warto. po kilku zastosowaniach juz i tak sie go nie czuje. Żel też jest bardzo fajny choć też najpierw myslałam, że za rzadki. Jednak dzięki takiej konsystencji jest bardziej wydajny. Bardzo dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia oczu, super się zmywa i nie wysusza.
Polecam też kosmetyki Mydlarni u Franciszka. Savon Noir jest boskie! to takie mydło z oliwek, które stosuje się też jako maske na twarz. Genialnie oczyszcza, usuwa toksyny i złuszcza. Tylko pamiętajcie, żeby uważać na oczy! Niestety strasznie szczypie jeśli juz się dostanie.

413

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Alterra ma fajny olejek do masazu :-))

A moim najnowszym odkryciem z naturalnych kosmetykow jest seria beEco flosleka.
Balsam i piling solny to absolutny hit!

414

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Eyeliner w pisaku Maybelline

Opinię dodałam tutaj:

[url]http://urodaizdrowie.pl/eyeliner-w-pisaku-master-precise-maybelline[/url]

415

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Inglot klej do sztucznych rzęs

opinię dodałam tutaj:

[url]http://urodaizdrowie.pl/duo-adhesive-inglot-klej-do-sztucznych-rzes[/url]

416

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Krem prostujący do włosów – Artego Styling Tools, Sliding Smooth

opinię dodałam tutaj:

[url]http://urodaizdrowie.pl/artego-styling-tools-sliding-smooth-krem-prostujacy-do-wlosow[/url]

417

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Błyszczyk Rimmel Stay Glossy

opinię dodałam tutaj:

[url]http://urodaizdrowie.pl/blyszczyk-rimmel-stay-glossy[/url]

418

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Polecam olejek arganowy [url]http://www.mydlarnia.info/olej-arganowy-bio--zloto-maroka-50-ml-cat-218-id-575.aspx,[/url] bo można go używać do wszechstronnej pielęgnacji. Ja go stosuję do włosów, do ciała, do twarzy. Bardzo fajnie nawilża smile

419

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Witam ja z czystym sumieniem polecam kosmetyki firmy grahams, oparte na bazie naturalnych składników. Stosuje je od niedawna, ale efekty są rewelacyjne. Jednak najlepsza jest poczta pantoflowa, ponieważ poleciła mi je koleżanka. Są przede wszystkim skuteczne. Skóra jest odpowiednio nawilżona, a włosy odżywione.

420

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Jest wiele kosmetyków, które mogłabym z czystym sercem polecić. Zawsze jednak w takich wypadkach jako pierwszy do głowy przychodzi mi migdałowy zmywacz do paznokci Isany (dostępny w Rossmannie). Ostatnio polubiłam również tonik bezalkoholowy Melisa. Natomiast z kolorówki polecam m.in. paletki Sleek czy lakiery Wibo dające efekt piasku smile

421

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Fluid matująco-wygładzający Citty Matt-jestem mu wierna od lat i zawsze do niego wracam,kiedy inne mnie zawiodą.

Mleczka do ciała Garniera-dobrze nawilżają suchą skórę i nigdy nie zdarzyło się,aby ją podrażniły.

422

Odp: Kosmetyki które polecam :)

ja polecam żurawinową witalność, domowe SPA zapewnione :-) opis na moim blogu kaktus.bloa.pl

423

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Żel do mycia buzi Marion.... zakochałam się normalnie smile Bosko pachnie i fajnie wygląda, ma takie kapsułki z wit. E. Jest w niedużej buteleczce, ale za to niesamowicie wydajny. Skóra jest po nim taka świeżutka.

424

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Polecam żel do higieny intymnej Intimelle. Chętnych zapraszam do zapoznania się z jego recenzją smile

425

Odp: Kosmetyki które polecam :)

JA polecam linię  LePetitMarseillais. Mam właśnie okazję testować te kosmetyki. Hitem dla mnie jest mleczko do ciała. Kosmetyk dozuje się za pomocą pompki. Niebiańsko pachnie, doskonale się wchłania, wygładza i nawilża. Żel nie spełnia do końca moich oczekiwań, nie utrzymuje się zapach, ściąga skórę, ale wypróbuję inne zapachy.

Ostatnio edytowany przez mysiunia25 (2014-07-17 11:27:15)