51

Odp: Konkursy

no właśnie... jakiś zastój, początek roku był pod tym względem dużo lepszy smile

52

Odp: Konkursy

mnie wkurzają, że np ludize ioa udzał gdzie sa ciuchy np dla Ski a One sa L lub XL i biora w tym udzial zabierając potencjalne szanse.
Albo jak dla dzieci a Oni nie maja w ogole dzieci.
A potem wszytsko by sprzedać na allegro neutral
tacy ludzie wg mnie powinni byc na czarnej liscie i nie moga nic wygrywac. Zero zasad fair play.

53

Odp: Konkursy

a to prawda ...
ja np. ostatnio miałam taką sytuację, w sklepie z używanymi ciuchami
stałam sobie przy półce z koszulami i akurat podszedł pracownik z nowymi wieszakami, ja się ucieszyłam i w tym momencie podbiegła pani niemal mnie przewracając i hurtem zgarnęła chyba z 15 wieszaków nie patrząc ani na rozmiar ani na kolor... i uciekła ...... yikes
no raczej na sprzedaż to brała... a ja musiała sobie kupić koszulę w zwykłym sklepie ...

są osoby, które idą na ilość, byle więcej, nie ważne co byle tylko mieć!

54

Odp: Konkursy

dokładnie - wkurza to - nawet jeśli to im sie nie przyda neutral
Chora mentalnośc ludzka neutral

55

Odp: Konkursy

Mnie wkurza najbardziej jak dziewczyny walczą o kosmetyki, zachwlają ich skuteczność itp. Kosmetyki 30+ a one mają 15+. Rozumiem, można dla mamy. Ale piszą, że to zbawienie dla ich skóry. Ręce opadają, a szczęka się wykrzywia w drwiącym uśmiechu.

56

Odp: Konkursy

I próbki big_smile
Kocham ten stan:P
W niektórychsklepach sa przy kasach wystawiane w koszyczku probki. Wlatuja nastki - biorą garsciami albo wszystko pakuja do torebki neutral
Wsciec sie można!

Albo w aptekach powinni dawac do zakupow probki, nie Oni wola sprzedac neutral albo tak w renomowanychklepach - rozniez dla Siebie

57

Odp: Konkursy

Jestem kiedyś w drogerii. Robię zakupy. Trochę tego było. I pytam kulturalnie, czy mają jakieś próbki. Pani mi mówi tak, do sprzedania i wyjmuje całe pudło. Biorę, jedną, drugą, kolejną na wszystkich jak byk - próbka bezpłatna, nie do sprzedaży. Pokazuję tej Pani, a ona z fochem, że to nie od niej zależy. Poprosiłam kierownika. Na wyjeździe...
Kilka dni później w tej samej drogerii kierownik na sklepie - a próbki leżą na ladzie do wzięcia. Za darmo. wink

58

Odp: Konkursy

KPINA!

59

Odp: Konkursy

ale przynajmniej nauczyli się czegoś...

60

Odp: Konkursy

Tak, że jak jest kierownik to się rozdaje, a jak nie ma to można dorobić... Kiedy kota nie ma myszy charcują.

61

Odp: Konkursy

no niestety ... mentalność Polaków sad

a ja, tak a propos wygrywania i dostawania właśnie dostałam książkę i zaproszenie do kina na pokaz przedpremierowy lol

62

Odp: Konkursy

Gratulacje!!! Pochwal się czy fajna książka.

63

Odp: Konkursy

ja nie sprzedają swoich nagród.. mam sentyment do wszystkich, może dlatego że gram regularnie dopiero od roku wink
ale sa tacy co wszystko na allegro rzucają

64

Odp: Konkursy

ja dostałam dziś próbki w rossmanie , kazdy kto jest zarejestrowany na stronie rossnet to może dostać nawet fajne!

65

Odp: Konkursy

[quote=biedroneczka4]ja dostałam dziś próbki w rossmanie , kazdy kto jest zarejestrowany na stronie rossnet to może dostać nawet fajne![/quote]
tak tak ja właśnie skopiowałam numer smile
ta ich strona jest super smile

co za próbki tym razem?? smile


książka pt. Kufer babki Alicji smile

66

Odp: Konkursy

Zajrzyjcie i spróbujcie.
[url]http://babskimokiem.pl/page.php?page=Konkurs[/url]

67

Odp: Konkursy

[quote=justyna]jeśli ja mam coś co komuś się spodoba też daję w prezencie, ale często wygrywam takie dziwne i nieprzydatne rzeczy, że wolę sprzedać i kupić za te pieniądze coś fajniejszego smile[/quote]


No właśnie o to chodzi. Ale nie biorę udziału w konkursach, gdy coś mnie nie interesuje - np. książki historyczne czy fantazy. Tak samo z akcesoriami dla dzieci - nie potrzebuję - nie gram

68

Odp: Konkursy

No to jeśli większość z nas gdzieś gra, to może poopowiadajmy sobie, co nas z takich wygranych najbardziej ucieszyło.
Dla mnie największą przjemnością było wygranie książki "Harry Potter i insygnia śmierci" z dedykacją dla syna. To  był naprawdę najwspanialszy prezent.

69

Odp: Konkursy

[quote=a.filipowska][quote=justyna]jeśli ja mam coś co komuś się spodoba też daję w prezencie, ale często wygrywam takie dziwne i nieprzydatne rzeczy, że wolę sprzedać i kupić za te pieniądze coś fajniejszego smile[/quote]


No właśnie o to chodzi. Ale nie biorę udziału w konkursach, gdy coś mnie nie interesuje - np. książki historyczne czy fantazy. Tak samo z akcesoriami dla dzieci - nie potrzebuję - nie gram[/quote]
zgadzam się i robię podobnie, tylko, że jak idę na bankiet albo jakąs firmową imprezę i na końcu jest losowanie wizytówek a nagrodą jest... obrzydliwa torebka jakiejś super firmy, koszulka innej ekstra znanej marki w rozm. L, dvd o pingwinkach, horror na dvd  albo inna rzecz kompletnie nie przydatna mi albo mojej rodzinie (znajomym), to nie widzę problemu w tym, że ją spieniężam smile
nie chciałam, nie grałam a dostałam smile
a sponsorami tych nagród są firmy sponsorujące bankiety, więc nagrody sa naprawdę różne ...

70

Odp: Konkursy

Mnie najbardziej ucieszył szlafroczek i książki "Klub Miłośniczek Czekolady" i "Marzycielka z Ostendy"

71

Odp: Konkursy

garniera próbki i silk szampon i odżywka do włosów , także do płukania tkanin silan ładnie pachnie , sporo tego jest, pozdrawiam!

72

Odp: Konkursy

a jeśli chodzi o konkursy dla dzieci to sieciaki, czas dzieci, i zig zap, to są fajne strony i są konkursy , mam dzieci to wiem!

73

Odp: Konkursy

[url]http://polki.pl/konkurs_kinder.html[/url]
dla Mam smile

74

Odp: Konkursy

[quote=justyna][url]http://polki.pl/konkurs_kinder.html[/url]
dla Mam smile[/quote]
ja napisałam bajeczkę teraz tylko musze modły odprawić żeby juri mnie wybrało

75

Odp: Konkursy

A ja nad nią myślę i myślę... I nic.