1

Temat: Kule piorące, orzechy do prania, proszki

Mam pytanie, czy ktoś z Was może pierze w kulach piorących? Na gruponie jest kula za 19 zł, ale na allegro znalazłam za 6 zł
Czy takie pranie jest czyste, np. posciel i ręczniki?

2

Odp: Kule piorące, orzechy do prania, proszki

wow, nigdy o czymś takim nie słyszałam ani nie widziałam ja to muszę prać w proszku lub płynie wtedy wiem że jest wyprane

3

Odp: Kule piorące, orzechy do prania, proszki

ostatnio kupiłam kule laundry  i muszę przyznać że trochę mnie rozczarowały. wróciłam do płynów do prania

4

Odp: Kule piorące, orzechy do prania, proszki

Pewnie są tak skuteczne jak te orzechy. Ale z ciekawości pewnie kupię.

5

Odp: Kule piorące, orzechy do prania, proszki

Dostałam niedawno na próbę orzechy piorące , no niby się wyprało , ale skarpetki syna nie były białe....., raczej nie polecam , chyba , że do delikatnych , niezaplamionych rzeczy.

6

Odp: Kule piorące, orzechy do prania, proszki

To w takim razie nie warto takich wymysłów kupować.

7

Odp: Kule piorące, orzechy do prania, proszki

Kule są serio dobre, ale kiedy mamy brudne i zniszczone meble, kanapy warto skorzystać z fachowej pomocy

8

Odp: Kule piorące, orzechy do prania, proszki

Przymierzam się do wypróbowania orzechów do prania, podobno są wielokrotnego użytku. Ciekawe czy użyte za 3 razem są równie skuteczne. Używałyście ich?

9

Odp: Kule piorące, orzechy do prania, proszki

Ja  używam i polecam, oczywiście nie na silnie zabrudzone ubrania, ale do zwykłego prania są ok

10

Odp: Kule piorące, orzechy do prania, proszki

Ja próbowałam raz i sporo ich trzeba użyć żeby był efekt. Ekonomicznie więc się nie opłaca, dla środowiska jednak to warto robić.

11

Odp: Kule piorące, orzechy do prania, proszki

Ja mam płyn do prania z orzechów i całkiem  wydajny, więc może po prostu nie jest aż tak eko jak piszą:)

12

Odp: Kule piorące, orzechy do prania, proszki

Ostatnio czytam o sproszkowanych kasztanach, które też dają możliwość wyprania ubrań, bo zawierają saponiny.