51

Odp: A6W

aa
myslam ze a6w bedziesz ze mna meczyć:p

52

Odp: A6W

[b]Dzień 2[/b]
[u]czas [/u] 7 minut
[u]wrażenia [/u] Oj trochę dziś ciężej mi szlo - zwłaszcza druga seria neutral, czułam jak pracuje górna cześć brzucha smile.

53

Odp: A6W

próbowałam kiedyś... chyba 2lata temu, poddałam się.. ale w sumie nie mam nawet fałdki na brzuchu ani jednej chciałam mieć takie mięśnie jak kobiety w reklamach kostiumów tongue przerosły mnie jednak szóstki i podziękowałam za mieśnie...;)

Ostatnio edytowany przez luimig (2009-10-15 19:44:18)

54

Odp: A6W

zapomnialam ;p

trza od nowa ;p

55

Odp: A6W

ja słyszałam, że jak się przerwie ćwiczenia to następuje tak zwany efekt jojo... i że trzeba je już robić "do usranej śmierci"...

56

Odp: A6W

to oszukali Cie - nie ma efektu jojo smile w zadnych cwiczeniach nie ma efektu jojo

57

Odp: A6W

Bardzo ciekawa rycina z ćwiczeniami.

58

Odp: A6W

ja robiłam ale do konca nie dało rady smile za ciężko nie na mój kręgosłup takie bajery, ale mimo to efekty były smile

59

Odp: A6W

Powiem wam, że kiedyś robiłam i efekty na prawdę super smile pożegnałam się z moją oponką smile tylko trzeba być zawziętym smile Na prawdę polecam! pod koniec było ciężko, ale efekty jakie widziałam już po półtorej tygodnia były moją motywacją

60

Odp: A6W

ja daję rade, bo został mi duzy brzuch po ciąży... i powiem tak...  jestem na dniach gdzie jest juz 22 powtórzenia... brzuch sie przyzwyczaja do wysiłku, ale teraz zamiast 4 dni po 22 powtórzenia dobie to przez tydzień... bo zalezy mi na efekcie... spadło mi ponad 10 cm w talii. Polecam! warto sie zmotywować, ale nie mozna zapominac o dodatkowej porcji brzuszków skośnych... bo a6w na boczki nic nie poradzi! smile

61

Odp: A6W

Bardzo chętnie bym się przyłączyła ale ostatnim razem ok 19 dnia musiałam przerwać ze względu na ból pleców (pozostałości po jeździectwie sad )
Efekty już wtedy  były nieźle widoczne dlatego tym bardziej żałuję.. sad

62

Odp: A6W

z reguły jestem leniem, ale zawzięłam się i dałam radę. smile zrobiłam całą szóstkę (oprócz ostatniego dnia, ale ciii. tongue) wielkich efektów nie zauważyłam. odkąd zakończyłam całą serię A6W minął rok. W trakcie robienia ćwiczeń nieco schudłam, ale po ukończeniu fałdy wróciły do poprzednich wymiarów. teraz tylko mięśnie mam twardsze, nic poza tym.

63

Odp: A6W

próbowałam ale kręgosłup zbyt bolał przy 5-6 dniu....

64

Odp: A6W

jo jo to jest od żarcia i nie ruszania się

65

Odp: A6W

[quote=milagro]jo jo to jest od żarcia i nie ruszania się[/quote]
A że po tylu wyrzeczeniach chce się żreć to mamy efekty. Dlatego lepiej odchudzać się bez jakichś restrykcji.
No i ćwiczyć coś, co lubimy, a nie zmuszać się.

66

Odp: A6W

Ja nie mam zamiaru nawet próbować tongue Zawsze po brzuszkach zbyt mocno boli mnie kręgosłup, nie wiem czy to efekt, źle wykonanego ćwiczenia czy zbyt twardego materaca.

67

Odp: A6W

Ja muszę robić brzuszki, bo ma się ku wiośnie.

68

Odp: A6W

czy dzięki tym ćwiczeniom jest szansa że pozbędę się oponki na brzuchu? bo widzicie, mam całkiem wyorobione mięśnie na brzuchu, ale są otoczone oponką i nie wiem jakie ćwiczenia pomogą się tego pozbyć hmm

69

Odp: A6W

Dziewczyny! A6W wcale nie jest taka ciężka. Wystarczy chcieć! Efekty wynagrodzą cały wysiłek wink

70

Odp: A6W

A6W zaczęłam w zeszłym roku z moimi chłopakami tzn z synem i mężem, ale nie dałam rady

71

Odp: A6W

Jak dla mnie to zbyt wyczynowe, wolę sport dla rekreacji:)

72

Odp: A6W

ja zdecydowanie odradzam. wole zdecydowanie bardziej robić podwójne brzuszki i do tego deseczkę smile

73

Odp: A6W

Ja też kiedyś przerobiłam cały plan, ale ponoć A6W nie jest za dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie daje czasu na regenerację.

74

Odp: A6W

Mam swój plan treningów i są tam elementy z tej szóstki ale w takiej wersji dla mnie.