76

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A na tej stronie w zakładce Aktualne Promocje jest krem ziaja ULGA. Co to takiego? Do wrażliwej, wiem już, ale nie słyszałam o nim. Któraś próbowała?

77

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

nie używałam tego kremu, ale kojarzę opakowanie ze strony Ziaji smile

już wiem, spojrzałam w "kontakt" - byłam  w tej drogerii jakiś miesiąc temu big_smile kompletnie nie skojarzyłam nazwy...
a dlaczego to drogerie biedronki? przecież tam są zwykłe kosmetyki wielu firm...

78

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ze względu na tego samego właściciela i na tej samej zasadzie, że Grabowski to dla wielu po prostu Ferdek, obojętnie w jakim filmie zagra. Spotkałam się z tym, że ludzie mówią/piszą po prostu "drogerie Biedronki" zamiast Jeronimo Martinsa.

79

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

rozumiem smile
chociaż Ferdka nie znam ... ale ja nie mam telewizora w domu...

80

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja nie oglądam. Chyba że u chłopaka - filmy i Fakty.

81

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

u mnie nie ma tej drogerii i już żałuje bo fajne promocje są smile mam nadzieję, że planują jej otwarcie w moim mieście smile co do zakupów to ostatnio nie kupiłam kompletnie nic. sad

82

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=mlodaa19]u mnie nie ma tej drogerii i już żałuje bo fajne promocje są smile mam nadzieję, że planują jej otwarcie w moim mieście smile co do zakupów to ostatnio nie kupiłam kompletnie nic. sad[/quote]
Myślę, że będą tak samo popularne jak te sieci Natura, tzn. mam nadzieję.

83

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Niechcemisie, też mam taką nadzieje, byłoby zacnie smile

84

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

zakupiłam cień do powiek beżowo-złoty Astor. Muszę przyznać, że najlepszy efekt jest dopiero po kilkukrotnym nałożeniu.

85

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio kupiłam odzywkę do włosów Gliss Kur w sprayu. Ale nie polecam, ponieważ bardzo obciąża włosy i wyglądają po niej na tłuste.

86

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja dziś dostałam zestaw Bielenda Bio Plantacja Aloes: preparat do mycia i demakijażu + krem + masło + maseczki. Akurat mi się mleczko do demakijażu skończyło i rano już miałam nowe smile

87

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja dstałam wczoraj gumę stylizujacą do włosów Marion. Nadaje im super objętość.

88

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

a ja znów lakiery kupiłam hmm

89

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

...Podklad Clinique Redness Solutions,krem i plyn micelarny Iwostin,tusz L'oreal,blyszczyk Manhattan,kilka kosmetykow z Yves rocher...

90

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ja kupiłam czerwony lakier Wibo z okazji czerwonej akcji na blogach kosmetycznych smile

91

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=Ninek]a ja znów lakiery kupiłam hmm[/quote]
No to chwal się jakie kolory! Ciekawa jestem smile

92

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Szary, nude i mleczny do francuskiego tongue

93

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

♥ Szary tongue tongue tongue ....... sapię i piszczę! ♥
Nude też niczego sobie smile

94

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Nude jest średni, ale szary bardzo mi się podoba big_smile

95

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ostatnio w sobote zakupilam krem na dzien od san scoussi na zony T. na skore nomrlan i mieszana poprostu idealny, gorzej an zime. i oprocz tego i szybko schnacy lakier do paznkoci od avon znajdziecie - czyli to co kobeicie najabrdziej potrzebne

Ostatnio edytowany przez sososo (2011-11-25 14:59:44)

96

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

a ja sobie kupiłam olejek z makadamii i olejek arganowy w mydlarni u franciszka. ostatnio mam manię na kosmetyki naturalne i wyczytałam o nich, że super wpływaja na cellulit i wysuszona skóre (olejek z makadamii), paznokcie, włosy, nawet wygładzaja zmarszczki (arganowy), no i teraz będę testować smile

97

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Dziewczyny ja z mamą ostatnio oszalałyśmy na punkcie kosmetyków, BINGO SPA. zna może, któraś z Was? Aktualnie w swojej kolekcji posiadam dwa szampony jeden do włosów ze skłonnością do wypadania, a drugi do włosów normalnych z tendencją do przetłuszczania. Wielką litrową kurację do włosów słabych z 12 ekstraktami z roślin , czekoladowy żel pod prysznic na cellulit, oraz litrowe płyn do kąpieli . Zapach tych kosmetyków są obłędne, szampony i czekoladowy żel są dość gęste, płyn do kąpieli bardzo płynny. Najlepsza w tym wszystkim jest cena, kosmetyki są tanie jak barszcz. Jeśli któraś jest zainteresowana mogę podrzucić link do strony internetowej. Dajcie znać co sądzicie o tych produktach i czy ich używałyście?

98

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Nie słyszałam o tych kosmetykach, ale podaj link, bo jak już napisałaś, że zapachy obłędne to mnie to zaintrygowało.

99

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ja ostatnio kupiłam żel do mycia twarzy Ziaji, żel do higieny intymnej, szampon i żel pod prysznic o zapachu lawendy, no i proszek do prania big_smile

100

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja kupiłam perfumy wink i paski wybielające do zębów i jeszcze pare innych drobiazgów... smile