51

Odp: Sztuczne paznokcie ...

żelowe i tipsy nie
na codzień raczej krótkie, choć raz na jakiś czas sobie zapuszczam i wtedy zawsze maluję - najlepiej na czerwono!

52

Odp: Sztuczne paznokcie ...

taaak ! czerwone paznokietki są zawsze modne i sexy big_smile

53

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Na czerwono robię na święta. Bo pasuje do obrusa. wink

54

Odp: Sztuczne paznokcie ...

a ja właśnie maluję na czerwono jak mi do niczego nie pasuje - żeby był taki kontrast smile

55

Odp: Sztuczne paznokcie ...

niektóre tipsy są ładne, inne wręcz odrażające-np te długaśne różowe na zdjęciu dodanym przez malenka84. sama jednak wolę i mam naturalne paznokcie.

56

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Ja zawsze miałam swoje paznokcie. Jednak wiem, iż nie każdy może sobie na to pozwolić.

57

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Ja uważam tak, jesli ktos ma ładne paznokcie - umie o nie zadbać - to nie musi stosować żadnych sztucznych pzanokci. Natomiast gdy niestety jego paznokcie nie wyglądają estetycznie, a sztuczne paznokcie są jedynym dobrym wyjściem to jestem wręcz za aby sobie je zrobił.
Ja nie mam problemów z paznokciemi mam długie i ładne (chyba że musze grać na gitarze to wtedy niestety musze je ścinać)

58

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Niestety nie moge mieć takich bo piore i sprzątam, nie zdają egzaminu, pozdrawiam!

59

Odp: Sztuczne paznokcie ...

[quote=angelcity89]niektóre tipsy są ładne, inne wręcz odrażające-np te długaśne różowe na zdjęciu dodanym przez malenka84. sama jednak wolę i mam naturalne paznokcie.[/quote]

Niektórych "sztucznych" nawet nie poznasz, np. robionych na formie (sam żel). Mnie tipsy się bardzo podobają i już. Zgadnijcie gdzie jest tips?

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images41.fotosik.pl/208/b418f1580bf4ae91med.jpg[/img][/url]
[url=http://www.fotosik.pl][img]//images38.fotosik.pl/208/922d361a3b78c2a8med.jpg[/img][/url]
[url=http://www.fotosik.pl][img]//images37.fotosik.pl/208/cbe5f9692be7bcc4med.jpg[/img][/url]

60

Odp: Sztuczne paznokcie ...

te ostanie są super smile a raczej ich wzorek tongue

61

Odp: Sztuczne paznokcie ...

w ostatnim??

a co do żelowych to miałam raz u nóg, bo z jednym moim miałam problem smile

62

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Wszystkie są żelowe bez tipsów, dlatego  pisałam, że trudno poznać.

63

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Faktycznie trudno poznać smile wzór na naturalnych paznokciach nie zniszczy płytki paznokcia tak jak może to zrobić klej do tipsów smile

64

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Teraz już prawie wogóle nie robi się pazurków na tipsie. Większość przedłużeń wykonywanych w salonach to właśnie żel/akryl na formie. Wygląda naturalnie i nie ma mowy o uszkodzeniu płytki.

65

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Ten ostatni wzorek faktycznie super wygląda.

66

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Ja nosiłam akrylowe przez 3 lata - ale przeważnie raczej krótkie i mało kolorowe, zazwyczaj francuski manicure, a to dlatego, że moich paznokci nie mogę wyhodować - mam to po mamie wink Niestety musiałam przestać, bo jestem w trakcie wielkiego oszczędzania (już od 3 lat) na marzenie mojego życia - własny dom z działeczką... Tak więc, musiałam sobie odmówić sad

67

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Ja jeszcze nie mam takiego clu, by sobie odmówić. A domek, cóż więcej przy tym pracy niż radości. Ale życzę wszystkim, aby mieli, jeśli tego chcą.

68

Odp: Sztuczne paznokcie ...

na formie są fajne - jednak to nie dla leniuchów wink mnie denerwowało uzupełnianie. Szybko rosły mi paznokcie i robiła się mało urodziwa szczelina. Nigdy nie miałam żelowych, tylko akrylowe z formy.

69

Odp: Sztuczne paznokcie ...

[quote=luimig]na formie są fajne - jednak to nie dla leniuchów wink mnie denerwowało uzupełnianie. Szybko rosły mi paznokcie i robiła się mało urodziwa szczelina. Nigdy nie miałam żelowych, tylko akrylowe z formy.[/quote]


Moje też rosły z zawrotnym tempie - najdłużej mogłam je utrzymać 3 tygodnie, masakra

70

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Mi też bardzo szybko rosną paznokcie. smile

71

Odp: Sztuczne paznokcie ...

A mnie rosną na tyle wolno, że mogę uzupełniać raz na 1,5 - 2 mies. Jak zauważam odrost, piłuję delikatnie żel i maluję lakierem, zazwyczaj bezbarwnym lub z drobinkami. I już nie widać odrostu... big_smile

72

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Pinkmause - dobry sposób ja też zawsze mówię moim klientkom że jak pojawia sie odrost to przemalować - nawet bezbarwnym lakierem i będzie ok. A jeśli chodzi o piłowanie żelu to od skórek powinnaś go mieć położonego tak cienką warstwą żeby nie było żadnego uskoku kiedy zaczną odrastać.

73

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Pinkmause - to faktycznie wolno, można sobie wtedy pozwolić na taką przyjemność smile

74

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Czasami się zdarzy delikatna nierówność lub zażółcenie. Wtedy poprawiam pilniczkiem do tipsów.

75

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Z wzorków to te srebrne mogłyby być. Lubię ostatnio srebrny kolor.