126

Odp: Dodatki w kuchni :)

a mnie się wyjątkowo nie podoba ten czajnik... zdecydowanie nie mój styl!

127

Odp: Dodatki w kuchni :)

electro.pl ostatnio się ostro lansuje w sieci... i na tym forum też smile

128

Odp: Dodatki w kuchni :)

[quote=summerlove]electro.pl ostatnio się ostro lansuje w sieci... i na tym forum też smile[/quote]
Nie zauważyłem nawet. Wiem, że teraz jest pełno spamu wszędzie, ale akurat korzystałem z tego sklepu parę razy i jest całkiem spoko. Ostatnio kupiliśmy tam sobie mikrofon z kolegami do nagrywania rapu, jak byliśmy w sklepie ze sprzętem muzycznym, to nam opadły szczeny na widok cen.

129

Odp: Dodatki w kuchni :)

widzę, że masz wiele talentów smile Może jakąś próbkę nam zaprezentujesz?

130

Odp: Dodatki w kuchni :)

[quote=summerlove]widzę, że masz wiele talentów smile Może jakąś próbkę nam zaprezentujesz?[/quote]
Raczej zainteresowań, niż talentów. Możliwe, że kiedyś tak smile

131

Odp: Dodatki w kuchni :)

Czekam w takim razie smile
Może to rozrusza trochę forum...?

132

Odp: Dodatki w kuchni :)

sumemerlove, co ma się tutaj w tym temacie rozruszać ?

133

Odp: Dodatki w kuchni :)

wracając do tematu...dodatki w kuchni umilają przygotowywanie posiłków, dlatego lubię co jakiś czas kupić coś nowego, żeby chętniej do robienia obiadu się zabierać..a teraz nawet zwykły obierak może wyglądać ciekawie- niby rzeczy codziennego użytku, a mogą dawać tyle radości wink

134

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja nie kupuje zbyt dużo bibelotów, by stały na wierzchu, bo jednak zagracają powierzchnię i tylko trzeba je ciągle wycierać z kurzu.

135

Odp: Dodatki w kuchni :)

również jakoś nie przepadam za dużą ilością różnych dodatków, a moim ulubionym jest ekspres do kawy, mam zwykły, przelewowy, kupiony za 70 zł na wasserman.pl który stawia mnie co rano na nogi, a do tego nawet ładnie wygląda, także więcej dodatków nie potrzebuję

136

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja lubię ładne serwetki  i świece na stole, a w kuchni wolę mieć pusto, puste blaty i żadnych bibelotów, ozdóbek i innych zbieraczy kurzu smile

137

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja też jestem za minimalizmem - dwa dodatki niech będą ale rzeczywiście oryginalne, a nie pozastawiane całe regały. Kto to będzie odkurzał?

138

Odp: Dodatki w kuchni :)

A ja lubie jak jest kolorowo. Przestrzeń w dużym pokoju i sypialni, ale kącik z biurkiem musi być zawalony książkami, gazetami, bibelotami, kwiatkami itd.

139

Odp: Dodatki w kuchni :)

byłam w niedzielę z tkmaxx w Blue city w Warszawie i jestem chora, są tam piękne dodatki do domu i cenowo nie za drogo, nie wiedziałam co wybrać bo podobało mi się tyle rzeczy a syn mi marudził i wreszcie nic nie kupiłam , muszę się tam wybrać sama, najlepiej po wypłacie:D bo są naprawdę cudne rzeczy do domu smile

140

Odp: Dodatki w kuchni :)

mnie też sie wiele rzeczy podoba ale nie mam już gdzie tego upychać ;(

141

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja ostatnio znalazłam fajny kubek ze schowkiem na ciastka ;-) Ciekawe jak to się sprawdza w praktyce.

142

Odp: Dodatki w kuchni :)

Mi się podoba ten zestaw smile
[img=PunBB bbcode test]http://prezenty.znajdz-prezent.pl/uploads/zdjecia/pan-prezent/fdd6166841d3221c865762272105900e.jpg[/img]

143

Odp: Dodatki w kuchni :)

A to solniczka..aaaa fajne, fajne i pewnie mega drogie.

144

Odp: Dodatki w kuchni :)

[quote=summerlove]mnie też sie wiele rzeczy podoba ale nie mam już gdzie tego upychać ;([/quote]
Zgłoś się do Perfekcyjnej Pani Domu big_smile

145

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja jako dodatek zamontowałam sobie fototapetę. Efekt chyba ciekawy - sprawdźcie same smile

146

Odp: Dodatki w kuchni :)

fajne, tyko ten kolor czerwony jakby za jaskrawy, ja bym dała np. stonowany fiolet albo granat

147

Odp: Dodatki w kuchni :)

Mnie bardziej by tu pasowała jasna zieleń. Daje poczucie świeżości

148

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ale te stołki "barowe"... Przy dzieciach to kompletnie niefunkcjonalne...

149

Odp: Dodatki w kuchni :)

Zależy w jakim wieku, moje na przykład nie mogą usiedzieć na normalnych krzesłach-stołkach, przy stole lądują tylko "przelotem" ;P A co do dodatków - fajny jest taki widelczyk do smażenia/pieczenia/whatever - Forky się toto nazywa. Przy dzieciakach biegających po całej kuchni taki cyngwajs, dzięki któremu tłuszcz praktycznie nie chlapie, potrafi się przydać wink

150

Odp: Dodatki w kuchni :)

Mam taki, faktycznie się sprawdza w kuchni!