101

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ale może i więcej zobaczy jak one się tak plątają nad głową...

102

Odp: Dodatki w kuchni :)

Tyle że raczej to sie w głowie zakręci i człowiek zeświruje niż kubek dla siebie wybierze

103

Odp: Dodatki w kuchni :)

A też bardzo prawdopodobna wizja...

104

Odp: Dodatki w kuchni :)

ciężko tak byłoby mi głowę wyciągać do góry, a zakupy robię długo... zanim wszystko obejrzę, przeanalizuję, policzę, sprawdzę z każdej strony... oj, kark by mnie bolał!

105

Odp: Dodatki w kuchni :)

[quote=pinkmause]Ciekawe, czy w takim sklepie łatwiej dokonać zakupu kubka do swojej kuchni????[/quote]


o kurcze trudno byłoby coś wybrać

106

Odp: Dodatki w kuchni :)

ja bym się bała, że jak dotknę to się zaraz urwie tongue

107

Odp: Dodatki w kuchni :)

a weźcie się zaplączcie ...za to moje dzieciaki to by miały radochę

108

Odp: Dodatki w kuchni :)

stare ozdobne żelazko na szafie wazon na kwiaty

109

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja w kuchni jako dodatek mam obraz i  krzyż na ścianie oraz żywe kwiatki na meblach.

110

Odp: Dodatki w kuchni :)

ja mam za małą kuchnię, trochę kwiatów, ozdób nie wiele, jakieś ozdobne pojemniki i to wszystko...

111

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja mam kuchnię zieloną - a moja mam trzyma niebieskie (po porzedniej kuchni) dekooracje - jak mówię jej że nie pasują - ona mówi, ze nie ważne jest to - ale że dostała je na prezent ślubny .... teraz sprzątałam i próbowałam chociaż te garneczki na makaron, kasze itp. schować do szafki -.... dała się przekonać bo długich długich przekonaniach

112

Odp: Dodatki w kuchni :)

ja mam kuchnię od północnego zachodu, kwiatki nie urosną, ale mam kolorowo i wystarczy smile

113

Odp: Dodatki w kuchni :)

kuchnia to nasze królestwo...

114

Odp: Dodatki w kuchni :)

powinno być wszystko co nam odpowiada

115

Odp: Dodatki w kuchni :)

och, żebym tak mogła sobie swoją zaprojektować i urządzić bez żadnych ograniczeń!

116

Odp: Dodatki w kuchni :)

kupiliśmy nową patelnię z ciężką szklaną pokrywką big_smile

117

Odp: Dodatki w kuchni :)

ja natomiast już dawno nic nie kupiłam do kuchni!choć to moje ulubione miejsce w całym mieszkaniu

118

Odp: Dodatki w kuchni :)

ja już nic nie kupuję, bo nie mam gdzie trzymać sad  Ale jak kiedyś będę urządzać kuchnię w domu to poszaleję! Będę urządzać dłużej, ale tak by mieć to, co chcę smile

119

Odp: Dodatki w kuchni :)

żelazko ozdobne , wazon z muszli

120

Odp: Dodatki w kuchni :)

wazon z muszli? to ciekawe!mogłabyś dać foto?

121

Odp: Dodatki w kuchni :)

Całkiem ciekawa ta aranżacja w sklepie z kubkami. wink Jeszcze do każdego można by powkładać świeczuszki i byłby naprawdę oryginalny żyrandol. big_smile Mam pytanie, czy taki abażur w typie lampionu chińskiego pasowałby do kuchni?

122

Odp: Dodatki w kuchni :)

[quote=madzia]żelazko ozdobne , wazon z muszli[/quote]
ale klozetowej? smile !? mogłoby być ciekawie...

123

Odp: Dodatki w kuchni :)

[quote=agf]ja już nic nie kupuję, bo nie mam gdzie trzymać sad  Ale jak kiedyś będę urządzać kuchnię w domu to poszaleję! Będę urządzać dłużej, ale tak by mieć to, co chcę smile[/quote]
nooooo ja też tak chcę, ale kiedy to będzie?? sad

124

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja ostatnio kupiłem z siostrą nowy czajnik, taki tęczowy, pasuje do nowoczesnych kuchni. Zelmer też chyba złą firma nie jest, a czajnik fajnie wygląda.

125

Odp: Dodatki w kuchni :)

Fajny ten czajnik. Kolorki takie delikatne i stonowane.