51

Odp: odpowiedni stanik

Najważniejsze to akceptować siebie smile

52

Odp: odpowiedni stanik

[quote=Ninek]Najważniejsze to akceptować siebie smile[/quote]
święte słowa... a to wcale nie jest takie łatwe.... czasem smile

53

Odp: odpowiedni stanik

[quote=justyna][quote=Ninek]Najważniejsze to akceptować siebie smile[/quote]
święte słowa... a to wcale nie jest takie łatwe.... czasem smile[/quote]
Mi nie musisz mówić, że to trudne, bo sama świetnie o tym wiem... Niestety... =/

54

Odp: odpowiedni stanik

Znacie kogoś, kto nigdy nie miał takich myśli? Nie chodzi o osoby, po których tego nie widać. Ja nie znam.

55

Odp: odpowiedni stanik

Kobiety zawsze są krytyczne wobec siebie, więc zawsze znajdzie się coś co mogłoby być lepsze, inne...

56

Odp: odpowiedni stanik

Taaaaak... zwłaszcza jeśli chodzi o te rzeczy, na które naszym zdaniem zwracają uwagę faceci i ... inne kobiety. Główne punkty strategiczne - cycki i tyłek.

57

Odp: odpowiedni stanik

Hehe ja np uważam, że tyłek mam za duży, a cycki za małe =P Ale co zrobić... =PP Jakoś z tym żyję heh

58

Odp: odpowiedni stanik

Są takie, które uważają, że tyłek mają za mały i wszczepiają implanty w pośladki. Ja to na pewno mam tyłek za duży. Cycki są ok, dopóki nie przechodzą obok większe.

59

Odp: odpowiedni stanik

Ja mam w planach zmniejszyć rozmiar mojego tyłka =P Ciekawe tylko jaki będzie tego skutek...

60

Odp: odpowiedni stanik

jak obok moich cycków przechodzą większe to i ja sie obejrzę wink ze współczuciem... boże ona jeszcze cieższe dźwiga...

Ninek, powodzenia!!! smile efekt na pewno będzie powalający smile

61

Odp: odpowiedni stanik

[quote=niechcemisie]Są takie, które uważają, że tyłek mają za mały i wszczepiają implanty w pośladki. Ja to na pewno mam tyłek za duży. Cycki są ok, dopóki nie przechodzą obok większe.[/quote]

masz tyłek za duży? DAJJ!!!! mi go troszkę.. losie ja mam istną deche.. tylko gwoździki wbijać smile

62

Odp: odpowiedni stanik

A bierz ile chcesz, mogę Was wszystkie obdzielić i jeszcze zostanie.

A z dźwiganiem cycków to fakt, nie pomyślałam o tym, nie jestem tak litościwa jak Ty Justyna. big_smile Silikonki są duże i leciutkie. Czemu naturalne takie nie są? sad

63

Odp: odpowiedni stanik

[quote=justyna]
Ninek, powodzenia!!! smile efekt na pewno będzie powalający smile[/quote]

Chciałabym trochę wyszczuplić tyłek, brzuch i boczki... Nie jakoś dużo... Ale zobaczymy co z tego wyniknie smile I tak wszyscy mówią, że schudłam ostatnio... A tak szczerze mówiąc, to nawet się nie odchudzałam...

64

Odp: odpowiedni stanik

No to w takiej sytuacji, kiedy chcesz wyszczuplić konkretne partie ciała, ratują Cię ćwiczenia lub zabiegi. Fajne są ćwiczonka na tyłek w Shape, łatwe i przyjemne zestawy.

65

Odp: odpowiedni stanik

Kupiłam sobie ostatnio karnet na platformę wibracyjną smile

66

Odp: odpowiedni stanik

wow, a co to takiego? smile kojarzy mi się z platformą wiertniczą big_smile

67

Odp: odpowiedni stanik

Taka podstawa z balkonikiem =P stajesz na tym, ustawiasz program i to zaczyna się ruszać... 10 minutowy trening podobno jest odpowiednikiem godzinnego, intensywnego treningu na siłowni... Ogólnie podoba mi się smile Byłam jak na razie 4 razy, ale już widzę wzmocnienie mięśni i spodnie jakby luźniejsze big_smile

68

Odp: odpowiedni stanik

Ja bym się trzęsła jak galareta, ha ha... mój brzuch by falował, jeszcze bym oberwała płatem sadła.

69

Odp: odpowiedni stanik

Nie przesadzaj smile Mi się to całkiem podoba smile

70

Odp: odpowiedni stanik

No wiesz, Ty nie masz takiej konsystencji jak ja big_smile

71

Odp: odpowiedni stanik

No tego nie wiem i nie mogę sprawdzić =P Ale ostatnio bezpośrednio przed moim wejściem na platformie była kobieta, bardzo otyła, w wieku około 65 lat, jak sądzę... Ale uwierz mi, że wcale nie wyglądało to źle, nic jej nie skakało jakoś strasznie czy coś... Więc nie powinnaś mieć obiekcji...

72

Odp: odpowiedni stanik

na pewno pobudza to krążenie krwi i limfy co samo w sobie może dawać przyjemne rezultaty - Ninek, a zdradź cenę smile

73

Odp: odpowiedni stanik

Ja kupiłam karnet na 10 wejść za 29zł, ale to była oferta z Groupona. A normalnie tam gdzie chodzę kosztuje chyba 69zł...

74

Odp: odpowiedni stanik

Ja kupiłam karnet na 10 wejść za 29zł, ale to była oferta z Groupona. A normalnie tam gdzie chodzę kosztuje chyba 69zł...

75

Odp: odpowiedni stanik

wow - fajna promocja! ale 69zł to też nei jakaś wielka kwota... może może?? wink