51

Odp: Prorocze Sny:)

[quote=niechcemisie]A w filmach pokazują, że zmarli mogą więcej i są groźniejsi, a poza tym nie można ich zabić w obronie własnej.[/quote]
niechcemisie, jesteś już dużą dziewczynką więc powinnaś wiedzieć, że telewizja kłamie:)
A spotkałaś kiedyś ducha?

52

Odp: Prorocze Sny:)

A ja boję się duchów a też już jestem duża smile

53

Odp: Prorocze Sny:)

ja tez się boję duchów sad

54

Odp: Prorocze Sny:)

Summerlove, miałam kiedyś takie przywidzenie czy coś w tym stylu, byłam przerażona. Zostałam ze starszą siostrą w domu, a byłam mała. Za oknem mignęło coś, co przypominało kosę. Innym razem chłopak zrobił mi zdjęcie - cień na ścianie wyglądał jakbym trzymała w dłoni nóż. Długo kombinowaliśmy co też to mogło być, skąd taki cień i do niczego nie doszliśmy.

55

Odp: Prorocze Sny:)

w moich snach jak pojawi się ktoś kto już nie żyje wiem że będą kłopoty...

56

Odp: Prorocze Sny:)

Ja bym chciała, żeby pojawiło mi się sześć liczb z najbliższego losowania dużego lotka.

57

Odp: Prorocze Sny:)

a ja w sny nie wierze.... czasami śnią mi się koszmary po kilka razy... za pierwszym razem jestem spocona i wogóle a za następnymi zero wrażenia i mam tą zdolność ze jak mi sen się nie podoba to się wybudzam smile)) losie jakie to miłe smile
ale w znaczenie tego wszystkiego nie wierze... to tylko nasza bogata wyobraźnia jak dla mnie smile

58

Odp: Prorocze Sny:)

Ja tak. Tzn. wiem, że niektóre sny to nagromadzenie tego, co działo się w ciągu dnia, a niektóre obrazują to, co ma nastąpić i o czym myślimy. W sensie - sen może mi uświadomić czego się tak naprawdę boję, choć w realu tłumię myśli o tym i zaprzeczam jakoby było coś dla mnie istotne. Czasem miałam sny, które przypominały mi o stłumionych potrzebach i po przebudzeniu uświadamiałam sobie jak bardzo chciałabym tego co mi się śniło i jak mi tego brakuje.

59

Odp: Prorocze Sny:)

Często śnią mi się złe rzeczy... Jakieś wypadki, pożary, że ktoś zginął... Budzę się wtedy przerażona i najczęściej piszę smsa albo dzwonię do tych osób, żeby zapytać czy wszystko ok... Ale zdarzało mi się też, że coś mi się śniło, a po kilku dniach taka sytuacja się zdarzała... neutral I to dokładnie taka sama... hehe wtedy aż się szczypałam, żeby się upewnić czy to nie sen =P

60

Odp: Prorocze Sny:)

Uuu, niefajnie. Bardzo niefajnie.

61

Odp: Prorocze Sny:)

Na szczęście sprawdzały się tylko dobrze rzeczy smile

62

Odp: Prorocze Sny:)

Mi się kiedyś sprawdziło coś bardzo bardzo złego sad Niepojęte jest dla mnie jak mogła mi się przyśnić sytuacja, której nic nie zapowiadało i jej szczegóły, których przewidzieć się nie da.
Jest też wiele koszmarów sennych, które nigdy przenigdy nie powinny się sprawdzić.

63

Odp: Prorocze Sny:)

ale niektóre wypadki... bo moja mama jest czytelniczką sennika to już się osłuchałam że wróżą bardzo dobre rzeczy.... czyli jest odwrotność.... coś złego nam się śni, a znaczy niby dobre rzeczy smile

64

Odp: Prorocze Sny:)

Ja nie wierzę w senniki... Nie jestem przesądna, więc w takie rzeczy też nie wierzę...

65

Odp: Prorocze Sny:)

Ja wierzę w osobistą interpretację. Ale byłabym w strachu, gdyby przyśniły mi się wypadające zęby, bo coś słyszaam, że wg. sennika to oznacza czyjąś śmierć.

66

Odp: Prorocze Sny:)

Śniło mi się, że ktoś zrobił mi krzywdę... neutral Głupi sen, ale boję się, że jak zobaczę tą osobę, to jakoś dziwnie zareaguję... Ehh...

67

Odp: Prorocze Sny:)

Ale będziesz miała okazję sprawdzić, czy w tym śnie było coś więcej, choć oby się okazało, że nie.

68

Odp: Prorocze Sny:)

Kiedyś miałam podobny sen... Tzn inna sceneria, inna sytuacja, ale sens podobny... I zobaczyłam w końcu "bohatera" mojego snu... Wiedziałam, że go w tym dniu spotkam... I choć wcale mnie jego widok nie zaskoczył i wydawało mi się, że jestem na to przygotowana i uporałam się z tym snem, "bo przecież to był tylko głupi sen", to kiedy go zobaczyłam odruchowo cofnęłam się... Chciałam uciec... Koleżanka zapytała czy wszystko ok, bo zbladłam i wyglądałam na przestraszoną... Wiem, że to głupie, ale nie potrafiłam zapanować nad swoją reakcją, ona była odruchowa... Ehh... Tak jakbym wyczuwała zagrożenie, choć było to irracjonalne...

69

Odp: Prorocze Sny:)

Mi kiedyś śniło się, że mój facet siedzi na ławce z jakąś babą i tam wiesz, teges. Taka ławka faktycznie jest w moim mieście. Następnego dnia jakoś tak musiałam tamtędy przejść, ale nie specjalnie i zamurowało mnie, kiedy zobaczyłam tą ławkę - nawet słońce w taki sam sposób oświetlało znajdujący się za nią żywopłot. Wszystko było takie samo, nawet od tej samej strony wyszłam, tyle że ławka była pusta.

70

Odp: Prorocze Sny:)

a ostatnio mi się śni ze cały czas ktoś w ciąży jest smile)

71

Odp: Prorocze Sny:)

Ja od dwóch nocy mam tak poryte sny, że masakra. Tzn., wczoraj nawet był ok, bo erotyczny i z moim facetem i mną w roli głównej, ale dziś ... brrr... dziwny jakiś. na jakimś kursie byłam, mieszkałam w hotelu i działo się tam coś złego, tylko nie pamiętam co.

72

Odp: Prorocze Sny:)

Sny odzwierciedlają podświadomość - czyżby Twoja była "poryta"???

73

Odp: Prorocze Sny:)

Być może. To by tłumaczyło dlaczego miałam tendencję do wiązania się z psycholami. Jestem kobietą po przejściach.
Mimo wszystko doświadczenie życiowe bardzo się przydaje, a podświadomość udziela mi czasem ostrzeżeń, które są bardzo wartościowymi wskazówkami, o czym niejeden raz się przekonałam. Poryta podświadomość pomaga chodzić po prostej drodze. Nie ma tego złego...

74

Odp: Prorocze Sny:)

A mi znowu śniło się, że mama wstaje z grobu... coś okropnego...

75

Odp: Prorocze Sny:)

Skąd się biorą takie sny? Też swój dzisiejszy też wyjątkowo zapamiętałam, może dlatego że był absurdalny... Ale jego treść nie nadaje się na forum, przynajmniej nie przed 22.00... wink