1

Temat: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Witam,
Restylane jest żelem kwasu hialuronowego, stosuje się go do wypełniania zmarszczek u pań w wieku 20 - 40 + .
Próbowałyście wypełniania zmarszczek u kosmetyczki takim właśnie żelem?
Mam 22 lata i posiadam już dość widoczne kurze łapki, chciałabym zawczasu się z nimi rozprawić, aby z wiekiem nie stawały się głębsze i coraz bardziej widoczne. A może poleciłybyście inny zabieg, by spłycić takie drobne zmarszczki?

2

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

moim zdaniem za wcześnie na spłycenie zmarszczek w tym wieku, radziłabym osobiście zastosowanie mniej radykalnych zabiegów w salonie kosmetycznym: kwasy owocowe jesienią, laseroterapię, fotoodmładzanie itp

3

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Zbyt poważne zabiegi mogą spowodować szybsze starzenie się skóry, która przyzwyczai się do "wspomagaczy".
Poza tym ważna jest gimnastyka twarzy, zwłaszcza jeśli masz mimikę podatną na tworzenie się zmarszczek.

4

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Jejku, mi by się nie chciało gimnastykować twarzy. Miałam gdzieś kartkę z ćwiczeniami pyszczka i z masażem twarzy. Podobno najlepiej to robić podczas wsmarowywania kremu.

5

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Masaż twarzy ja wykonuję zawsze podczas nakładania kremu .Tu jest krótki filmik

6

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Moja twarz ciągle "ćwiczy" kiedy grymaszę.

7

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Więc tylko grymasic i grymasic aby "cwiczyc" twarz

8

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Dokładnie big_smile Tak więć grymaszę na całego! Tak naprawdę to trochę się boję zmarszczek od tego grymaszenia, ale jeśli mam wybierać : emocje i zmarszczki na twarzy albo poker face, to wolę emocje.

9

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

A ja ćwiczę poker face - przydatna umiejętność;)

10

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Zestaw treningowy: lustro + singiel Lady Gagi. Kup teraz!

11

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

obejrzałam dwa filmiki

i na obu przemiana jest bardzo efektowna,
chciałam tylko zauważyć że obie panie na filmiku są pewnie koło 50-tki i w ich wieku rozumiem chęć odmłodzenia się ale w wieku 22 lat to zdecydowanie za wcześnie moim zdaniem

ja jestem przed 40-stką i poprawienie urody jest bardzo kuszące, tylko jak parzę jak ta igła tak głęboko wchodzi w ciało to aż mnie ciarki przechodzą,
no i jaka może być cena takiego zabiegu ?

Ostatnio edytowany przez Krecik (2011-10-24 15:52:53)

12

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Kwasy są różne, Restylane to jeden z nich i należy do grupy najlepszych kwasów (razem z Princess, Juvaderm, Surgiderm, Perleane, Esthelis i kilkoma innymi) Każda z tych firm ma w swojej ofercie kwasy o różnej gęstości dedykowane różnym głębokościom zmarszczek i okolicom twarzy.
Kurze łapki wypełnia się nieco rzadszymi kwasami, bo skóra jest cienka. Zabiegi kosztują różnie, ale zwykle ceny są podawane za jednorazwego użytku ampułkostrzykawkę- od 600-1200zł (i więcej)
Na kurze łapki zwykle starcza 1 ampułkostrzykawka (ok 600-800zł)
Czas utrzymywania sie efektu -6miesięcy do 1,5roku.
Ale nie polecam tego zabiegu u młodej osoby - to nie jest żadna profilaktyka - to służy do usuwania skutków starzenia.
Do profilaktyki służy mezoterapia igłowa - preapatów jest mnóstwo, również dedykowanych bardzo młodym osobom - w uproszczeniu to wstrzyknięcie bezpośrednio w skórę substancji nawilżających i stymulujących pracę komórek odpowiedzialnych za jędrnośc skóry.
Zabiegi wykonuje się w seriach i kosztują od 100 do 1000 zł za 1 zabieg (ale częściej 100-300)
Tak więc w zależności od wieku można wykonywać różne zabiegi:-)
Pozwodzenia
Med-beauty Grażyna Walkowicz

13

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

To tylko u lekarza i 22 lata to za wcześnie. około 30 można zacząć.

14

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Nigdy tego nie miałam robionego, choć mam 30+.

15

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Jestem zwolenniczką naturalnych kosmetyków. Na zmarszczki idealnym rozwiązaniem jest proszek perłowy. To jeden ze składników tradycyjnej chińskiej medycyny. Ma wszechstronne zastosowanie, a jednym z nich jest właśnie odmładzanie. Można używać go na wiele sposobów np. robiąc z niego maseczki lub dodając odrobinę do kremu. Stosuję go już od jakiegoś czasu i rzeczywiście widać efekty. Cera jest wygładzona, zmarszczki mniej widoczne. Ten proszek potrafi zdziałać cuda. Można go nabyć na allegro wpisując Pearl Powder.

16

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

a jak długo trzeba go używać żeby były efekty, na skórze 40-latki?

17

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Ja od miesiąca używam skoncentrowanego serum z witaminą A i E, już są pierwsze efekty, drobnych zmarszczek nie widać

18

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Byłam na zabiegach w Katowicach - zero efektu, niestety sad
Przetestujcie sobie to, co u mnie dało efekt, czyli Bio-serum relaksujące HB. Wiadomo, że efekt nie pojawił się jakoś wybitnie szybko, ale przyszedł.

19

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Jaki to był zabieg dokładnie, w jakim salonie?

20

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Nie będę robiła antyreklamy - dwa razy byłam, w dwóch różnych salonach, były to oferty z zakupów grupowych.
Może przez to miały kiepską jakość? Sama nie wiem - najważniejsze, że mam już to za sobą i doskonale sobie poradziłam z pomocą innych metod.

21

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Próbowałam takich zabiegów w Katowicach. Nie byłam z nich zadowolona. Nie skorzystam już z takich zabiegów. To nie ma sensu. Teraz stosuję krem odbudowujący HB i przynajmniej widzę jakieś efekty.

22

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Ja polecam zabiegi Derma Oxy - terapię czystym tlenem. Już po kilku zabiegach można uzyskać zadowalające efekty: skóra jest napięta, bardziej jędrna i taka jaśniejsza (promienista). warto zrobić to w jakimś zaufanym gabinecie, ja mogę polecić usługi pani Krystyny Bartoszek w Pabianicach, ceny są ok, przy zakupie całego pakietu oferowane są zniżki, a i kobietka naprawdę zna się na swojej pracy.

Ostatnio edytowany przez joana30 (2013-08-27 14:33:44)

23

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Dobrze działa też masaż twarzy z odpowiednią maseczką

24

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

U mnie jeszcze za wcześnie na zmarszczki, a jak będzie trzeba, to pewnie już inne cuda zostaną wymyślone:)

25

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

=Panna A.]Witam,
Restylane jest żelem kwasu hialuronowego, stosuje się go do wypełniania zmarszczek u pań w wieku 20 - 40 + .
Próbowałyście wypełniania zmarszczek u kosmetyczki takim właśnie żelem?
Mam 22 lata i posiadam już dość widoczne kurze łapki, chciałabym zawczasu się z nimi rozprawić, aby z wiekiem nie stawały się głębsze i coraz bardziej widoczne. A może poleciłybyście inny zabieg, by spłycić takie drobne zmarszczki?

Witam wink
Jak radzi poprzedniczka, w tak młodym wieku (22 lata) również doradzałabym spróbować innego zabiegu - może IPL?
Ładnie poprawia elastyczność skóry.



Pozdrawiam!