1

Temat: balsamy do ciała

podzielcie się swoim zdaniem na temat balsamów-jakichkolwiek:ujędrniających, nawilżających, itp.

ja nie lubię balsamów z AVON, są zbyt rzadkie, mało nawilżają i wolno się wchłaniają... natomiast wierna jestem wszystkim balsamom GARNIERA:)

2

Odp: balsamy do ciała

Garniera różowego lubię bardzo. Podobnie odpowiada mi dove. Tutti-Frutti kiwi jest taki sobie. Avonu nie lubi moja skóra - od razu dostaje wysypki.

3

Odp: balsamy do ciała

Yves Rocher brzoskwiniowy - super się wchłania i skóra jest aksamitna
Jak potrzebuję mocnego nawilżenia to wtedy mleczko nivea

4

Odp: balsamy do ciała

ja lubię masła Ziaji
yves roche czeka... kupiłam sobie ostatnio i jak wykończę  masło BURSZTYNOWE Ziaji to zabieram się za yves roche smile
nie pasuje mi natomiast Johnsona bo dość długo pozostawia na skórze nieprzyjemną powłokę
[img]//znam.to/userfiles/R/095/R095-9d22fa0.jpg[/img]

5

Odp: balsamy do ciała

a ujędrniające? ja preferuję linię garniera, choć miałam takie serum z dove i też było fajne

6

Odp: balsamy do ciała

a widzicie różnicę po stosowaniu zwykłego nawilżającego i ujędrniającego???

7

Odp: balsamy do ciała

ja po dłuższym stosowaniu widzę - po nawilżającym skóra jest po prostu gładka i miękka, a po ujędrniającym czy wyszczuplającym jakby bardziej napięta i zbita

8

Odp: balsamy do ciała

[quote=a.filipowska]ja po dłuższym stosowaniu widzę - po nawilżającym skóra jest po prostu gładka i miękka, a po ujędrniającym czy wyszczuplającym jakby bardziej napięta i zbita[/quote]
że też mi się nigdy nie chce prowadzić takich obserwacji wink
może kupię sobie na wszelki wypadek ujędrniający smile

9

Odp: balsamy do ciała

na wszelki wypadek - hihi, dobre. Jak nie masz potrzeby to nie kupuj smile

10

Odp: balsamy do ciała

Oj ja wszytskie w których sabłyskotki wink
np kolastyny delikatnie brązujacy smile
duzo tezuzywam masła smile

11

Odp: balsamy do ciała

Wolę jak balsam pachnie, podobnie olejek. Tego wylewam litrami... big_smile

12

Odp: balsamy do ciała

Lubię balsamy Dove a ogólnie to używam płyn do kąpieli natłuszczający i te balsamy to tylko sporadycznie...

13

Odp: balsamy do ciała

ja najczęściej smaruję się oliwką zaraz po prysznicu, ale balsamy też luuubię...
a kąpieli nie biorę... jakoś ostatnio nie odczuwam potrzeby smile

14

Odp: balsamy do ciała

oliwką dla dzieci też się smaruję:)
albo kupuję takie specjalne kule do kąpieli z olejkiem nawilżającym i już nie muszę niczym innym się smarować;)

15

Odp: balsamy do ciała

Ja lubię w lecie szczególnie żel pod pryszic z olejkiem. Też jest rewelacyjny.

16

Odp: balsamy do ciała

zapach to dla mnie jedno z najważniejszych kryteriów smile

17

Odp: balsamy do ciała

I to prawda! Chociaż dostałam kiedyś balsam na bazie czerwonego wina - pachniał cudownie, ale tylko w opakowaniu. W kontakcie z moją skórą "psuł" się do tego stopnia, że przyprawiał mnie o mdłości. A moja koleżanka pachniała nim rewelacyjnie.

18

Odp: balsamy do ciała

O! A na jesień i zimę polcam żel i balsam Yves Rocher ... wanilia z burbonem smile Latem nie bardzo mi pasuje, ale zimą tak jakby ogrzewa zapachem...

19

Odp: balsamy do ciała

[quote=pinkmause]I to prawda! Chociaż dostałam kiedyś balsam na bazie czerwonego wina - pachniał cudownie, ale tylko w opakowaniu. [/quote]
jakiej firmy??
pierwsze słyszę o kosmetykach o zapachu wina...
powąchałabym smile

20

Odp: balsamy do ciała

aquolina - kocham ich kosmetyki big_smile:D

21

Odp: balsamy do ciała

[quote=malenka84]aquolina - kocham ich kosmetyki big_smile:D[/quote]
aaaa znam!!! są boskie smile

ale też i drogie sad

22

Odp: balsamy do ciała

no nie stety - 3 razy dane było mi je wygrać i je używam tylko na specjalne okazje big_smile.

23

Odp: balsamy do ciała

A ja oddałam, bo nie były dla mnie... Ja jestem jakaś popsuta, albo co?

24

Odp: balsamy do ciała

balsamy dobre są z dove ... super nawilżają

25

Odp: balsamy do ciała

[quote=malenka84]no nie stety - 3 razy dane było mi je wygrać i je używam tylko na specjalne okazje big_smile.[/quote]
niestety? nic tylko się cieszyć smile trzy razy taki zestawik smile