76

Odp: pizza

ja niestety tylko kupuję z dowozem do domu smile
ale ostatnio coraz mniej nam smakuje

77

Odp: pizza

Z dowozem do domu to tez często nasze rozwiązanie, ale jak spróbowałam sama zrobić i mi wyszło to coraz częściej skłaniam się do roboty niż do zamówienia...

78

Odp: pizza

ja nie zrobię ciasta - wychodzi mi paskudne coś i już się poddałam tongue

79

Odp: pizza

na wierzch kiełbaske,szynke,ogórki,pieczarki

80

Odp: pizza

Lubię pizzę.
Niekiedy ją kupuję w sklepie, ale i tez robię domową.
Domowe są lepsze, bo mają grubsze, pulchne ciasto i na wierzchu wszystkiego więcej można nałożyć-pieczarki, ser, wędlina, ogórek, pomidor, cebula.

81

Odp: pizza

Na poczatku też nie zawsze wychodziła mi dobra pizza .Teraz kiedy nabrałam wprawy  udaje mi smaczna i ciasto jest w sam raz .Nie za grube i nie za chude a na wierzch wrzucam te dodatki które lubimy .

82

Odp: pizza

ja ostatnio byłam na pizzy w pizzeri jest tak ziemiesko dobra, ze ... zawsze za dużo o 1 kawełek zjem i później zdycham - przeważnie zgaga mnie dopada

83

Odp: pizza

Ja robię z tym co mam w lodówce, oczywiście kupuję spody gotowe

84

Odp: pizza

ja zazwyczaj pieczarki szynka pomidor

85

Odp: pizza

ja mam dobrą pizzerię w miasteczku niedaleko, wczoraj poszliśmy na piechotę na pizzę właśnie, ledwo doszliśmy bo po zimie mięśnie zastałe ale było warto bo była pycha big_smile

a w domu jak nam się zachce pizzy to syn leci do sklepiku po dwie gotowe riggi i robimy sobie w piekarniku smile  i też pycha

86

Odp: pizza

ostatnio też widziałam gotowe spody do pizzy , mniej roboty smile

87

Odp: pizza

Słuchajcie, koło mnie jest pizzernia DWIE DŁONIE, jest niesamowity wybór pizzy, jest pizza nawet z ziemniakami! Czy może ktoś z Was jadł taką pizzę? Jest smaczna?

88

Odp: pizza

Z ziemniakami nie jadłam.

89

Odp: pizza

Uwielbiam tongue a do tego ( wstyd się przyznać :0 ) jest to jedna z nielicznych rzeczy jaką w kuchni potrafię zrobić(choć podobno dobrze :PP). No  jeszcze umiem zagotować wodę, i umyć sałatę.. a.. ciastka czasem upiec...
P.S Ciekawa sprawa z tym mlekiem na pizzę.Ja zawsze robię na wodzie.Hm...

90

Odp: pizza

można z wodą, przy pizzy to ma niewielkie znaczenie - z mlekiem jest nieco miększe ciasto smile

91

Odp: pizza

[quote=Seweryn]Uwielbiam tongue a do tego ( wstyd się przyznać :0 ) jest to jedna z nielicznych rzeczy jaką w kuchni potrafię zrobić(choć podobno dobrze :PP). No  jeszcze umiem zagotować wodę, i umyć sałatę.. a.. ciastka czasem upiec...
P.S Ciekawa sprawa z tym mlekiem na pizzę.Ja zawsze robię na wodzie.Hm...[/quote]
Na mleku ma delikatniejszy smak, tak samo dodaję do naleśników. Z wodą są takie bez wyrazu....

92

Odp: pizza

Te przepisy na ciasto do pizzy, które znam są na mleku ... wszystkie.
Co do ziemniaków - z ziemniakami zjadlabym wszystko. Kilka rayz zdażyło mi się nawet zrobić... kanapkę z ziemniakami smile Miałam zachciankę.

93

Odp: pizza

Robiłam z siostrą niedawno pizzę z ziemniakami, na wypróbowanym, drożdżowym cieście. Wyszła pyszna smile Tutaj wkleiłyśmy przepis: [url]http://paletasmaku.blogspot.com/2011/02/chopska-pizza-z-ziemniakami-porem.html[/url]

94

Odp: pizza

Ciasto na pizzę nigdy mi nie wyszło smaczne choć przerobiłam już dziesiątki przepisów. Lubię zamawiać z dowozem  ze sprawdzonych pizzerii.

95

Odp: pizza

pizza z pizzerii, choćby najlepszej zawsze będzie i tak dużo gorsza od tej domowej, my już mamy wprawę w robieniu pysznego, chrupiącego ciasta smile

96

Odp: pizza

I bezpieczniejsza jest domowa.

97

Odp: pizza

mi ostatnio bardzo zasmakowały takie gotowe pizze ristorante, jak zjem taka pizzę to nie mogę się ruszyć taka jestem objedzona big_smile

98

Odp: pizza

widziałam reklame tej pizzy, ale nigdy nie jadłam takiej ze sklepu - w ostateczności zamawiamy pizze z restauracji, ale to tylko na jakiś imprezach ze znajomymi, nigdy nam sie nie zdarzyło zamawiać jedzenia dla siebie, na obiad smile
za bardzo lubimy gotować  wink a jak do tej pory zawsze coś tam się znajdowało w kuchni, choćby na najprostsze spaghetti

99

Odp: pizza

Gotowanie jest fajne smile Fajnie jest lubić gotować smile Niektórzy się boją, jak ja kiedyś.
Kiedy wchodzę do kuchni i po prostu gotuję to zawsze wychodzi, a kiedy się staram i denerwuję to zawsze musi coś wyjść nie tak.
Lubię pizzę, ale jako przekąskę. Nie w zamian za inny posiłek. Wogóle idealnie się sprawdza do przegryzienia w większym gronie, tak jak pisze Justyna, bo gdyby tak chcieć zjeść ją samemu albo na pół, to trzeba każdy kawałek odgrzewać, tak szybko stygnie, a ze znajomymi otwiera się pudełko, każdy bierze po kawałku, nikomu nie stygnie i nikt się nie przeje, kalorie nie wzbudzą potem żalu tongue

100

Odp: pizza

mi już dawno żadna pizza jedzona gdzieś na mieście nie smakowała, wszystkie wręcz ociekają tłuszczem i to seropodobne coś. Dlatego wolę robić sobie sama pizze. Chociaż nie powiem zjadłabym sobie taką prawdziwą włoską pizze.