26

Odp: zrobiłybyście botox?

nieg spadł, bo bym zrobiła zdjęcie i Wam pokazała jak się łat5a u nas dziury. panowie siedzieli spokojnie w samochodzie i czekali aż zleci dniówka, a dziura nawet w polowie nie była wypełniona asfaltem.

27

Odp: zrobiłybyście botox?

Ale jak jest mróz albo mokro to i tak to nic nie da bo się wykruszy w kilka dni - oni wiedzą to i nic nie zrobili

28

Odp: zrobiłybyście botox?

To po co wogóle coś robili? Dobra, pokażę to zdjęcie na wiosnę, zrobię ujęcie na którym będzie widać, że to wiosna (jakieś krzaki w tle) i moim zdaniem będzie wyglądało tak samo.

29

Odp: zrobiłybyście botox?

Coś robić trzeba, stwarzać pozory...

30

Odp: zrobiłybyście botox?

Za stwarzanie pozorów i ja chciałabym dostawać wypłatę. Zostanę robotnikiem.

31

Odp: zrobiłybyście botox?

Najlepiej na budowie, gdzie jeden pracuje a dziesięciu 'nadzoruje" tj. się przygląda wink

32

Odp: zrobiłybyście botox?

[img]//www.demotywery.pl/uploads/2010_08/18/1575_479_500.jpg[/img]

33

Odp: zrobiłybyście botox?

Fajny avatar Niechcemisie no i oczywiście praca budolanców tez, a propos ci Panowie zrobili sobie botox?

34

Odp: zrobiłybyście botox?

Dzięki. Taaak, widzisz tą wielką bruzdę? Została wypełniona. [b]Bo to[/b] Janek [b]X[/b] jest w środku. Poza tym naciągnęli 20 minut pracy na dziesięciogodzinną dniówkę (lifting) i jeszcze dokonali pewnej korekty nawierzchni, tyle że opuchlizna będzie się utrzymywała jeszcze kilka lat.

35

Odp: zrobiłybyście botox?

Więc możesz zostać inspektorem BHP w tym interesie wink

36

Odp: zrobiłybyście botox?

tragedia z tą panią na zdjęciu:D Ja tam raczej nie wstrzyknęłabym sobie botoksu, choć gdybym zarabiała tyle, ile te gwiazdy to kto wie...  tongue

37

Odp: zrobiłybyście botox?

A ja się poważnie nad nim zastanawiam. Ma stok namiary na Łódź? tylko na lekarza nie na kosmetyczkę.

38

Odp: zrobiłybyście botox?

to zdjecie z pania to naprawde porazka.
bedzie mi sie snilo teraz tongue ja bym tak nie chciala

co do zabiegow to lepiej zawsze udac sie do profesionalenej firmy ktora zrobi to raz a dobrze
np Chantal w warszawie zajmuje sie miedzyinnymi
BOTOX i Dysport (leczenie nadpotliwości - twarz, dłonie, pachy, stopy)

osobiscie nie korzystam ale moja znajoma mowia ze warto tongue

39

Odp: zrobiłybyście botox?

Ja też jestem jak już za kwasem hialuronowym, botoksu bym nie wstrzyknęła. Znam osobę, która miała i to i to wstrzyknięte. Sama potem oceniła, że teraz jak pójdzie to tylko na kwas. Chce sobie podnieś policzki Modelis-em. Poczekam i zobaczę efekt.

40

Odp: zrobiłybyście botox?

Nie no zabiło mnie zdjęcie tej kobiety, a skąd ona miała tyle skóry aby taakie usteczka sobie walnąć, pewnie po trochę po trochę dostrzykiwała i skóra się powoli naciągała.
Modelis podobno jest fajny bo mięciutki w dotyku nie poznasz, że masz sztucznego polika, a przy tym trwały i nie ucieka z miejsca zaaplikowania.

41

Odp: zrobiłybyście botox?

Oj tam, czepiacie się tej pani hehe przecież ona wygląda tak naturalnie big_smile
Swoją drogą ja nigdy bym sobie botoxu nie zrobiła, bo coraz częściej mówi się, że jest on szkodliwy. Natomiast kwas hialuronowy... czemu nie smile Zastanawiam się własnie nad wypełnieniem ust kwasem esthelis. Ktoś coś może powiedzieć na jego temat?

42

Odp: zrobiłybyście botox?

Ja tez stawiam na wszelkiego rodzaju wypełniacze i kwas hiauloronowy - o tym esthelis nie słyszałam, może trzeba poszukać w google. Jak coś znajdę to napiszę:)

43

Odp: zrobiłybyście botox?

ja słyszałam , że ten botox to może mieć także właściwości zdrowotne  np. może łagodzić migrenę, ale chyba w ekstremalnych przypadkach

44

Odp: zrobiłybyście botox?

o ile nie zejdziesz na zatrucie jadem kiełbasianym, który zawiera...

45

Odp: zrobiłybyście botox?

ja też słyszałam,że botox wstrzykuje się  na karku,na skroni i jeszcze gdzieś osobom z  migreną.Pokazywali to w TV

46

Odp: zrobiłybyście botox?

Chyba bym się nie zgodziła.... hmm

47

Odp: zrobiłybyście botox?

Chyba że byś się wystraszyła pewnego dnia swojego odbicia w lustrze. wink

48

Odp: zrobiłybyście botox?

Ja bym się także nie zdecydowała na botox

49

Odp: zrobiłybyście botox?

Przykre, że w niektórych miejscach na tym pięknym swiecie kobiety muszą poddawać się zabiegom tylko po to, zeby nie wyglądać dziwacznie pośród innych, które są poobstrzykiwane, ponaciągane, powycinane i podoklejane.

50

Odp: zrobiłybyście botox?

Hmm jakoś specjalnie się nad tym nie zastanawiałam, bo mam jeszcze trochę czasu do pojawienia się zmarszczek. Na chwilę obecną jestem raczej przeciwna tego typu zabiegom, ale kto wie co będzie w przyszłości...