1

Temat: kolor ubrań

jaki kolor ubrań dominuje w Waszych szafach:)?

u mnie jest to czerwień i ostatnio fiolet:)

2

Odp: kolor ubrań

U mnie przewaznie ciemne kolory ale jest też jedna różowa bluzka....

3

Odp: kolor ubrań

czerń, fiolet, niebieski, brąz... różnie, mam też kilka pomarańczowych
lubię paski smile

4

Odp: kolor ubrań

Kiedys:
czerń
potem  błekit
zieleń
brąz

a teraz wszystkie kolory smile

5

Odp: kolor ubrań

Lubię ciepłe, zdecyowane kolory. Nie lubię jedynie fioletu we wszystkich odcieniach.

6

Odp: kolor ubrań

a ja jeszcze jasny beż - właśnie mam na sobie sztruksową marynarkę jasno beżową (dostałam w spadku od koleżanki)

7

Odp: kolor ubrań

A ja siedzę jeszcze w czerwonym szlafroczku z misiami. Nie chce mi się ubrać, a syn zaraz ze szkoły wróci.

8

Odp: kolor ubrań

Ja lubię wszystkie kolory i takie też mam w szafie smile są to rzeczy różowe, czerwone, niebieskie, pomarańczowe, fioletowe, ale również szare, czarne i białe. Ubiór dobieram do okazji i własnego samopoczucia smile

9

Odp: kolor ubrań

Czerwień, czerń, biel i niebieski, pojawia sie też zieleń i brąz smile Lubie te kolory. Choc nie brakuje też żółtego

10

Odp: kolor ubrań

żółty... zdecydowanie nie dla mnie

podobno żółte ubrania noszą osoby bardzo pewne siebie ...

11

Odp: kolor ubrań

ja w średniej nosiłam żołty golf i zawsze robiłam za słoneczko tongue

12

Odp: kolor ubrań

ja miałam dość alternatywnego kolegę w szkole średniej, który pewnego dnia przyszedł ubrany cały na żółto - glany, spodnie, bluza... no i ... pani dyrektor go wezwała z tego powodu na dywanik ...... yikes

13

Odp: kolor ubrań

[quote=Katarzynavon]Czerwień, czerń, biel i niebieski, pojawia sie też zieleń i brąz smile Lubie te kolory. Choc nie brakuje też żółtego[/quote]

do żółtego to robale przyciągają...

14

Odp: kolor ubrań

Latem - wszelkie kolory kolorowe. Jesienią ostatnio fiolety, zielenie, brązy, czarny i... żółty

15

Odp: kolor ubrań

czerń, brąz,  chociaż ostatnio zakupiłam różowy sweterek i niebieściutki

16

Odp: kolor ubrań

[quote=emilia_s292][quote=Katarzynavon]Czerwień, czerń, biel i niebieski, pojawia sie też zieleń i brąz smile Lubie te kolory. Choc nie brakuje też żółtego[/quote]

do żółtego to robale przyciągają...[/quote]


kurcze, ja niebieskiego nic nie mam - jakoś nie mogę się przekonać, choć już ostatnio kupiłam koszulkę - jakby granat - trochę podobnie

17

Odp: kolor ubrań

zieleń, szarość i biel. Choć to nie są kolory modne w tym sezonie

18

Odp: kolor ubrań

O! Szary też lubię i mam, albo połączenie szarego ze srebrną citką - mam taki golfik sweterkowaty z krótkim rękawkiem

19

Odp: kolor ubrań

A ja to chyba nie mam nic szarego. Bo to taki smutn kolor sad

20

Odp: kolor ubrań

ja mam dwa sweterki, bardzo twarzowe smile noszę do nich kolorowe korale i już nie są smutne smile

21

Odp: kolor ubrań

ale szary fajnie się komponuje z innymi żywymi kolorami - ja łączę z zielony, żółtym, fioletem, czerwonym. Albo szary golfik, czarne spodnie i wielkie czerwone korale smile

22

Odp: kolor ubrań

z uwagi na pracę... na codzień: brązy, czerń, biel, fiolet,
na weekend: uwielbiam fiolet, ale taże wszystkie intensywne kolory mocne i zdecydowane

23

Odp: kolor ubrań

fiolet jest fajny... mam spódnicę w tym kolorze...
i chyba sweter jakiś śliwkowy nabędę ...

24

Odp: kolor ubrań

A ja się do fioletu już chyba nigdy nie przekonam...

25

Odp: kolor ubrań

a ja gustuję w szarości i w czerni ....