176

Odp: Dłonie zimą

nie przeszkadza

177

Odp: Dłonie zimą

Ja używam tylko kremu nivea i nie mam żadnych problemów z dłońmi

178

Odp: Dłonie zimą

dobry jest lniany kremik do rąk z evy natury. fajnie nawilża i szybko się wchłania.

179

Odp: Dłonie zimą

zgadza się zima to szczególny okres kiedy trzeba o to maksymalnie zadbać!

180

Odp: Dłonie zimą

Ja smaruję kremami do dłoni lub do paznokci i dłoni jakie mi podejdą pod rękę. Zwykle sugeruję się zapachem przy ich wyborze.

181

Odp: Dłonie zimą

Myślę, że latem trzeba o nie dbać równie często, bo przecież słońce je wysusza...

182

Odp: Dłonie zimą

pinkmause, robię tak jak ty.

183

Odp: Dłonie zimą

[quote=niechcemisie]Ja smaruję kremami do dłoni lub do paznokci i dłoni jakie mi podejdą pod rękę. Zwykle sugeruję się zapachem przy ich wyborze.[/quote]
Ja właśnie używam kokosowego Barwy - do zjedzenia po prostu, tak śliczny zapach!

184

Odp: Dłonie zimą

Też lubię kokosowy zapach.

185

Odp: Dłonie zimą

Ja nie lubię zapachowych kremów do rąk. Używam z także z Barwy Miss z olejkiem silikonowym.

186

Odp: Dłonie zimą

Ooo, jaki wykwintny kosmetyk, bo i tam jest olejek silikonowy, to chyba musi działać cuda.

187

Odp: Dłonie zimą

Żadnych cudów... szybko się wchłania, nawilża i nie ma zapachu to dla mnie najważniejsze...

188

Odp: Dłonie zimą

Muszę też na zimę coś dodatkowego sobie kupić na dłonie, bo sam krem Nivea, to nie wystarcza, a skóra od zewnątrz jest taka sucha, że hej.

189

Odp: Dłonie zimą

a próbowałyście nutrikosmetyków? ja używam collagen by-health dostałam od kosmetyczni na wzmocnienie paznokci i jest super. Szybkie efekty - wzmocnienie paznokci i dobre odzywienie dloni. polecam wszytkim! mozna kupic w necie

190

Odp: Dłonie zimą

Ja przede wszystkim nie wychodzę bez rękawiczek- nie pozwalam dłoniom zmarznąć , ale i używam kremu- mam winterCare z flosleku.

191

Odp: Dłonie zimą

O tak, rękawiczki są konieczne. Moje dłonie wyglądają okropnie kiedy wyjdę na mróz bez rękawiczek.

192

Odp: Dłonie zimą

Nie lubię chodzić w rękawiczkach i ciągle je gubię...  Ale stale smaruje ręce kremem Ziaji Kozie mleko- jest cudowny. smile

193

Odp: Dłonie zimą

Ja lubię rękawiczki... cienkie, ewentualnie skórzane. Dzięki nim mogę wcisnąć włącznik na przejściu dla pieszych, bo zwykle robię to w dziwny sposób i ludzie patrzą... wszystko, byle nie dotykać tego gołą dlonią.

194

Odp: Dłonie zimą

Oj ja też muszę mieć rękawiczki... Mi zawsze zimno w dłonie... Ehh...

195

Odp: Dłonie zimą

Fajne były kiedyś te ohcraniacze z futerka... wiecie na pewno o co mi chodzi, ale ja nie wiem jak to opisać: rura z futra ewentualnie z czegoś innego, w którą wkłada się z obu stron ręce i się grzeją. Ja wkładam lewą w prawy rękaw i na odwrót, więc taki ochraniacz byłby idealnym rozwiązaniam dla mnie.

196

Odp: Dłonie zimą

Ahh wiem o co Ci chodzi. Super sprawa, jak byłam w podstawówce miałam coś podobnego. Niesamowicie cieplutkie, ale teraz trochę nieporadnie by mi było trzymać w tym dłonie. smile

197

Odp: Dłonie zimą

Na Miękkie dłonie nałożyć krem baardzo nawilżający , na to rękawiczki 10 minut na kaloryferek  i gitarka wink
Ze stopami to samo wink

198

Odp: Dłonie zimą

+częste kremowanie
+peeling raz na jakiś czas, a po peelingu maska
+wcieranie olejku rycynowego w skórki
+kąpiel w ciepłej oliwie z oliwek (+ kilka kropel olejku rycynowego)
+spanie w bawełnianych rękawiczkach (a pod nimi gruba warstwa kremu)

...to chyba tyle;)

199

Odp: Dłonie zimą

Mam problemy z rękoma tylko zimą.Skóra mi pęka,aż robią się małe strupy.Używam wtedy takiego kremy jak się nawinie.Obecnie mam kuldekrem z dermica.Jest okropnie tłusty, ale działa.

200

Odp: Dłonie zimą

No to dobrze, że Ci pomaga.
[quote=Alena]Mam problemy z rękoma tylko zimą.Skóra mi pęka,aż robią się małe strupy.Używam wtedy takiego kremy jak się nawinie.Obecnie mam kuldekrem z dermica.Jest okropnie tłusty, ale działa.[/quote]