1

Temat: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Wysyłacie znajomym tradycyjne kartki pocztowe?

2

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

no pewnie!

3

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

ja tylko pocztą elektroniczna

4

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

ja co roku wysyłam kilkanaście kartek tradycyjną pocztą do bliskich znajomych i rodziny, maile czy sms'y są bezduszne... a coraz bardziej popularne

5

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Ja w tym roku wracam do tej pięknej tradycji, ale będę wysyłać tradycyjne kartki z pocztakartkowa.pl, bo nie mam czasu na pójście na pocztę. Poza tym myślę, że powinno kontynuować tą tradycje.

6

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Ja smsem zawsze jakieś żartobliwe wierszyki, nic poza tym. Moi znajomi tak samo.

7

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

kiedyś wysyłałam tradycyjne kartki do osób starszych z rodziny, znajomych, ale już ich nie ma... teraz tylko poczta elektroniczna...

8

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Ja wysyłam kartki i sms-y.

9

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Ja nie lubię składać życzeń, wogóle raczej nie interesuję się świętami, więc układam jeden wierszyk i puszczam do wszystkich tylko dlatego, że oni mi coś tam życzą. Drażnią mnie życzenia inne niż Wesołych Świąt.

10

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Poza tym trudno wymyślić coś oryginalnego - chyba już wszystko zostalo powiedziane...

11

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Przede wszystkim życzy się tego samego co zawsze. Zawsze to samo - zawsze aktualne.

12

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Hmmm, nigdy nie wiadomo, czego naprawdę nam życzy składający życzenia, więc może lepiej by było odejść od zwyczaju składania życzeń? Nikt nie musiałby kłamać.

13

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Ale chyba jak chce się złożyć życzenia najbliższym to się nie kłamie.....

14

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

no właśnie... dziewczyny bez przesady! ja raczej nie lubię składać życzeń osobiście, wolę napisać kartkę, ale jak już dojdzie do tego (przy opłatku) to nie kłamię, ew. jeśli jest ktoś kto nie jest mi zbyt bliski, najczęściej na wigiliach firmowych, zyczę tak "bezosobowo" zdrowia, powodzenia w pracy takei trochę bla bla bla ale szczere wink

15

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

A jak ktoś CIę w ciągu roku totalnie wkurzył i jeszcze Cię nie "puściło" to co?

16

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

są takie osoby, a właściwie jedna...
ale bez przesady, na pewno nie życzę takiej osobie źle smile
po prostu bez buziaków i jakiś extra życzeń - tak jak pisałam, nie kłamię w tym wypadku
ew. ogólne szczęścia i tyle! wink

17

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Szczęścia - czyli żeby nie zderzyła się z Tobą w jakiejś ciemnej bramie,  jak rozumiem wink

18

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

hmmm chyba jednak nie do końca się rozumiemy wink

19

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

W każdym razie jeśli tę osobę spotkasz dziś, to w żadnym wypadku nie przeklinaj głośno - bo dziś jest dzień bez przeklinania:)

20

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

ups... dzięki za info, przyda się bo idę na poważna rozmowę z profesorem wink
także po wyjściu z gabinetu może być ciężko wink

21

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Wysłałam, poszło 16 kartek z pocztakartkowa.pl Myślę, czy o kimś nie zapomniałam. A i wiecie co, oni pomagają dzieciakom z Domu dziecka w Opolu, akcji Pajacyk i SiePomaga. Fajnie, że są jeszcze dobrzy ludzie. A Wy ile wysłaliście już kartek?

22

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Ja dopiero się do tego zabiorę, zresztą jeszcze nie czuję tej świątecznej atmosfery...

23

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

[quote=justyna]ups... dzięki za info, przyda się bo idę na poważna rozmowę z profesorem wink
także po wyjściu z gabinetu może być ciężko wink[/quote]
Czyli to ten profesor Cię wkurzył? No cóż... Miło mi że się przydałam wink

24

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

[quote=summerlove]W każdym razie jeśli tę osobę spotkasz dziś, to w żadnym wypadku nie przeklinaj głośno - bo dziś jest dzień bez przeklinania:)[/quote]
Dla mnie codziennie jest taki dzień, więc jakoś nie odczuwam różnicy...

25

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Dla mnie również....
A ja jeszcze nie wysłałam kartek.... pewnie w poniedziałek się za to zabiorę... jutro siostra do nas przyjeżdża.. smile