26

Odp: Prorocze Sny:)

Chyba jak każdy... Może za jakiś czas to będzie pragnienie... zmiany? Kto wie?

27

Odp: Prorocze Sny:)

kto wie... czas pokaże...

28

Odp: Prorocze Sny:)

Nie ma to jak świeży "towar", może tak młodszy...? Byłyście kiedyś z młodszym?

29

Odp: Prorocze Sny:)

Ja tak, ale krótko i tak jest głupio jakoś.
Zawsze to jest ogólnie przyjęte, ze facet musi być z tego samego rocznika co kobieta, albo starszy, max. do 5 lat.

30

Odp: Prorocze Sny:)

No coś Ty.... ja nie uznaję takich ogólnie przyjętych zasad...

31

Odp: Prorocze Sny:)

Eeee tam, ważne żeby się dogadać, a nie zaglądać do metryki... Wiadomo że jak dziewczyna ma 19 a chłopak 16 to związek się raczej nie uda, ale w nieco starszym wieku te różnice się zacierają...

32

Odp: Prorocze Sny:)

Ja znam kilka par gdzie on jest młodszy i każda z tych par jest w innym przedziale wiekowym - wszystkim się układa.

33

Odp: Prorocze Sny:)

dajcie spokój, takie przyjmowanie że on musi być starszy jest bez sensu... nie od tego  zalezy powodzenie zwiazku...

34

Odp: Prorocze Sny:)

Wszystko zalezy o ludzi i od tego czy naprawdę chcą ze sobą być....

35

Odp: Prorocze Sny:)

Najlepszy przykład - nasz kolega forumowy, mimo że niedawno przekroczył 20., a ma poukładane w głowie lepiej niż niejeden 30-latek...

36

Odp: Prorocze Sny:)

Ja mimo wszystko jakoś tak wolę, żeby facet był - starszy, wyższy, silniejszy i więcej zarabiał niż ja.

37

Odp: Prorocze Sny:)

Dopóki nie zacznie tego wszystkiego wykorzystywać przeciwko Tobie...?

38

Odp: Prorocze Sny:)

Bycie młodszą, niższą i zarabiającą mniej też ma swoje plusy.

39

Odp: Prorocze Sny:)

Miałam ostatnio dziwny sen. Śniło mi się że moja mama wstała z grobu i chodziła normalnie po mieszkaniu. My z rodzeństwem nie wiedzieliśmy co robić aż w końcu jakaś Pani mi powiedziała, że musimy nakrzyczeć na mamę, żeby sobie stąd poszła, że jej nie chcemy, a my zaczęliśmy płakać że to nasza mama i niech sobie będzie taka byle by była z nami.....

40

Odp: Prorocze Sny:)

ojej.... faktycznie dziwne... nie znam się na snach, ciekawe co to może oznaczać?

41

Odp: Prorocze Sny:)

Ja też się zastanawiam.... chyba przydałby mi się psycholog.......

42

Odp: Prorocze Sny:)

[quote=emilia_s292]Miałam ostatnio dziwny sen. Śniło mi się że moja mama wstała z grobu i chodziła normalnie po mieszkaniu. My z rodzeństwem nie wiedzieliśmy co robić aż w końcu jakaś Pani mi powiedziała, że musimy nakrzyczeć na mamę, żeby sobie stąd poszła, że jej nie chcemy, a my zaczęliśmy płakać że to nasza mama i niech sobie będzie taka byle by była z nami.....[/quote]
Taka, to znaczy jaka? Może blada i kojarząca się ze śmiercią, dobrze zozumiałam?

43

Odp: Prorocze Sny:)

taka tzn. że chodziła taka może nie blada, ale taka nieobecna z obojętnym i nieobecnym wzrokiem....

44

Odp: Prorocze Sny:)

Mam znajomą, której śni się zmarły syn, ale w ten sposób, że słyszy tylko jego głos, taki jak ze studni...

45

Odp: Prorocze Sny:)

O Boże!!! To ja już wolę takie obrazy niż głos.......brrrrrrrr i tak teraz stałam się taka bojaźliwa....

46

Odp: Prorocze Sny:)

okropny sen z tym głosem synka,
mi się kiedyś często śniło coś złego z moim synkiem, teraz to jeśli już to śni mi się że się zgubił i nie mogę go odnaleźć, bardzo przykre sny, ale to raczej odzwierciedlenie lęków
a dziś miałam taki fajny sen że aż żal że się musiałam obudzić
w szczegóły nie wnikam ale był w nich facet, bardzo przystojny i przytulaśny big_smile ehhh

47

Odp: Prorocze Sny:)

Takie sny trzeba szybko wyrzucać z pamięci, bo sny to zlepki wszystkich naszych ulotnych mysli z głebokiej podświadomości, nie mają nic wspólnego z proroctwami - to tylko zabobony, lepiej w to nie wierzyć, tylko pamiętać, że na sny nie mamy wpływu.

48

Odp: Prorocze Sny:)

[quote=emilia_s292]O Boże!!! To ja już wolę takie obrazy niż głos.......brrrrrrrr i tak teraz stałam się taka bojaźliwa....[/quote]
Mówią, że bać się należy żywych, a nie zmarłych...

49

Odp: Prorocze Sny:)

A w filmach pokazują, że zmarli mogą więcej i są groźniejsi, a poza tym nie można ich zabić w obronie własnej.

50

Odp: Prorocze Sny:)

Ostatnio oglądałam film "Inni" z N. Kidman, fajnie tam jest pokazany świat zmarłych i żywych...