1

Temat: mężczyźni w kuchni

podobno mężczyźni są lepszymi kucharzami niż kobiety?
najsłynniejsi kucharze i kucharze w hotelach, to... też w większości mężczyźni...

jak ma się u Was ta teoria do praktyki? smile
czy Wasi mężczyźni gotują?

2

Odp: mężczyźni w kuchni

Jak ugotuje - to jest co chwalić. Ale robi to tak sporadycznie, że sama nie wiem co chwalę...

3

Odp: mężczyźni w kuchni

mój kiedys jak najbardziej gotował, piekł ciasta itp ... a teraz ... nawet jajka na miękko nie potrafi ugować

4

Odp: mężczyźni w kuchni

To koniecznie musisz zakupić mu JAJOWAR!!!

5

Odp: mężczyźni w kuchni

he he he JAJOWAR a cóż to takiego

6

Odp: mężczyźni w kuchni

Niezwykłe urządzenie do gotowania jajek. big_smile tych od kury, bo nie wiem jak ze strusimi big_smile

7

Odp: mężczyźni w kuchni

dzięki za podpowiedz, moze rzeczywiście mi się takie cudo przyda w kuchni

8

Odp: mężczyźni w kuchni

Moja najlepsiejsza kumpela to sobie zakupiła i jest strasznie szczęśliwa z tego powodu. Jajowar ułatwia życie. smile i mężczyznom gotowanie.

9

Odp: mężczyźni w kuchni

mi ułatwia życie ... frytkownica robię w niej wszystko frytki, kotlety, kurczaka w cieście

10

Odp: mężczyźni w kuchni

widzę, że jak narazie mój się spisuje najlepiej wink
zupkę ugotuje, pizze zrobi, kotlety, nie wspominając o jajecznicy z pomidorkami albo tostach wink
lubi gotować i to mu się chwali smile

11

Odp: mężczyźni w kuchni

Pozazdrościć. Ja uczę syna, żeby kiedyś był radością dla jakiejś tam kobietki.

12

Odp: mężczyźni w kuchni

[quote=pinkmause]Pozazdrościć. Ja uczę syna, żeby kiedyś był radością dla jakiejś tam kobietki.[/quote]
słusznie, będzie kiedyś jakaś pani miała z niego pociechę smile
to jest skarb, zwłaszcza jak to lubi a mój lubi smile

13

Odp: mężczyźni w kuchni

Mój super gotuje i nawet nie trzeba go gonic do kuchni tongue tylko do zmywania to ja tongue zawsze ejstem, bo przecież On to przygotował pyszny obiad tongue

14

Odp: mężczyźni w kuchni

[quote=malenka84]tylko do zmywania to ja tongue zawsze ejstem, bo przecież On to przygotował pyszny obiad tongue[/quote]
no tak, on gotuje a Ty resztę smile

każdego dnia błogosławię naszą zmywarkę big_smile

15

Odp: mężczyźni w kuchni

ja bede musiala pomyslec o tym cudzie jak zamieszkam z moim tongue

16

Odp: mężczyźni w kuchni

[quote=malenka84]ja bede musiala pomyslec o tym cudzie jak zamieszkam z moim tongue[/quote]
nie myśl tylko zbyt długo - wybierz i kupuj big_smile
ekonomia, ekologia i więcej czasu dla Was smile

17

Odp: mężczyźni w kuchni

mój gotuje i to jeszcze jak:D palce lizać:D i pozmywa po sobie też:D ideał:P

18

Odp: mężczyźni w kuchni

A mój od czasu do czasu ugotuje...a le już nie posprząta po sobie....nie ideał...

19

Odp: mężczyźni w kuchni

mężczyźni nie mają podzielnej uwagi - ja sprzątam na bieżąco podczas gotowania, on nie - gotuje, je a potem... się zobaczy wink

20

Odp: mężczyźni w kuchni

Zgadzam się...oni nie potrafią wykonywac dwóch czynności jednocześnie..przy czym my potrafimy nawet trzy...

21

Odp: mężczyźni w kuchni

Drogie Panie .... użyczcie dla mnie swoich mężów ... chociaż na weekend, zebym mogła odpocząć, no i może mój by się zawstydził i znowu zaczął gotować

22

Odp: mężczyźni w kuchni

a mój robi najlepsze kanapki i grzanki na świecie - moje mi tak nie smakują i nie mam takich pomysłów jak on

23

Odp: mężczyźni w kuchni

[quote=asiula83]Drogie Panie .... użyczcie dla mnie swoich mężów ... chociaż na weekend, zebym mogła odpocząć, no i może mój by się zawstydził i znowu zaczął gotować[/quote]
ech... nie wiem czy Cię stać wink wink

24

Odp: mężczyźni w kuchni

asiula83 - zastrajkuj!

25

Odp: mężczyźni w kuchni

he he he jakbym zastrajkowała ... chyba domu bym nie poznała