26

Odp: Czy dopalacze szkodzą ?

Skąd to masz? Próbowałaś?

27

Odp: Czy dopalacze szkodzą ?

W życiu. I nigdy nie chcę. Wystarczy, że zabijam komórki papierosami.
Pani na biologii zwróciła nam na to uwagę, że na każdym opakowaniu jest taki napis, byłam w szoku. Zdjęcie pochodzi z internetu.

28

Odp: Czy dopalacze szkodzą ?

To jest kpina z prawa, a po zakazie i tak to można kupić, tyle że pewnie drożej kosztuje...

29

Odp: Czy dopalacze szkodzą ?

Oczywiście, że kpina. Dla kolekcjonerów? Dobra, może są ludzie, którzy jak to mówiła pani od biologii, kolekcjonują różne substancje, ale na pewno jest ich jedynie garstka na całym świecie. U mnie w mieście, które miało 70 tys. mieszkańców, a obecnie tylu wyjechało, że jest podobno 45 tys. są trzy takie sklepy. Aż tylu mamy "kolekcjonerów"?

30

Odp: Czy dopalacze szkodzą ?

Teraz jakoś ucichło z tymi dopalaczami, pozamykali te sklepy.

31

Odp: Czy dopalacze szkodzą ?

Uhm... pozamykali. Była jeszcze tylko afera ze sklepami sprzedającymi odżywki dla kulturystów, bo podobno za ich pośrednictwem nadal to dziadostwo rozprowadzano.

32

Odp: Czy dopalacze szkodzą ?

Tak zgadza się, z tymi sklepami była też afera.

33

Odp: Czy dopalacze szkodzą ?

ja też nie próbowałam i nie zamierzam.
Wystarczy że widziałam kilka razy jak człowiek po tym szajsie wygląda i jak sie zachowuje... o nie nie

34

Odp: Czy dopalacze szkodzą ?

Nie miałam nigdy kontaktu z dopalaczami, ale słyszałam wiele negatywnych opinii na ich temat i raczej nie mam zamiaru nigdy po nie sięgnąć

35

Odp: Czy dopalacze szkodzą ?

Ucichło coś z tymi dopalaczami. Jak to teraz w końcu wygląda? Handlują tym na legalu czy pozamykali te wszystkie sklepiki?

36

Odp: Czy dopalacze szkodzą ?

Kto chce kupić ten ich znajdzie:) W sieci teraz sprzedają te "pamiątki".

37

Odp: Czy dopalacze szkodzą ?

Ludzie przekonali się, że to jest syf gorszy od narkotyków

38

Odp: Czy dopalacze szkodzą ?

Po nich może nawet dojść do zabójstwa jak ostatnio w Łodzi...Ponoć jakiś syf ze Wschodu zadziałał zbyt mocno....