1

Temat: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

[b][i]SZAF[/i]ing – wakacyjna wymiana garderoby[/b]

Kiedy: 3 lipca, godz. 12:00 – 15:00
Gdzie: Café Szafé, ul. Felicjanek 10, Kraków

[b][i]SZAF[/i]ing[/b]

Zapraszamy na spotkanie towarzyskie, podczas którego możecie upolować nowe ubrania pozbywając się tych, których już nie nosicie...i to za DARMO. Jak to możliwe? Możliwe - SAWARES już to przetestował na "własnej skórze"... Ty też możesz wziąć udział w evencie i zobaczyć jakie to proste i przyjemne! Przynieś ubrania i baw się świetnie big_smile

Tego lata galerie handlowe nie wypłuczą Twojego portfela! 

Zamiast shoppingu proponujemy shaffing - event odzieżowy, czyli spotkanie w babskim gronie połączone z wymianą ciuchów i innych fatałaszków…

[i]SZAF[/i]ing to szansa, żeby odnaleźć spodnie, które idealnie na Tobie leżą i świetnie podkreślą figurę, czy koszulę, która będzie pasowała do Twojej garsonki. Wśród kolorowych bluzeczek, spódniczek, sweterków, letnich zwiewnych sukienek i innych fatałaszków z pewnością wybierzesz dla siebie ubrania na różne okazje: randki, imprezki, letnie spacery z przyjaciółmi, wakacyjne wojaże, do pracy, na ważne spotkania etc. Znajdziesz też dodatki, które podkreślą charakter Twoich kreacji.

[b]Zabierz przyjaciółkę. Im więcej fatałaszków, tym więcej możliwości![/b]

Dodatkowe informacje na stronie: [url=http://www.sawares.eu]www.sawares.eu[/url] w zakładce [i]SZAF[/i]ing.
Koszt wstępu: 8 zł (w cenę wliczony napój).

[b]Jak się przygotować do [i]SZAF[/i]ingu?[/b]

[b]Po pierwsze[/b] przejrzyj dokładnie swoją garderobę i wybierz rzeczy, w których nie będziesz już chodzić. Pamiętaj, by rzeczy, które ze sobą zabierzesz na wymianę były czyste. Ty też nie chcesz, by ubrania, które się Tobie spodobają były brudne. Pamiętaj też, by poinformować o wszystkich usterkach Twoich ubrań i dodatków.

[b]Po drugie[/b] zgłoś organizatorom swoje uczestnictwo w [i]SZAF[/i]ingu. Zgłoszenia przyjmuje i wszelkich informacji na temat SZAFingu udziela Agnieszka (609 055 779), e-mail [email protected].

[b]Po trzecie[/b] zabierz ze sobą dobry humor i przyjdź do Café Szafé w wyznaczonym terminie.

[b]Obudź w sobie tygrysicę![/b]
Rozpoczynamy polowanie na ubranie

Ostatnio edytowany przez sawares (2010-06-20 19:27:20)

2

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

fajne spotkanie towarzyskie.

3

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

nie tylko spotkanie towarzyskie, ale również okazja do zmiany w zawartości szafy... zastanawiams ię czt takie imprezy organizowane są równiez w innych miatach?

4

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

W małych miastach nie, tylko w dużych.

5

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Racja. W sumie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kilka koleżanek spotkało sie i wymieniło ciuchami w małej miejscowości albo wiosce. Ja osobiście nie wzięłabym udziału w czymś takim, ale wielu osobom pomysł bardzo się podoba i myślę, że takie spotkania będą coraz bardziej popularne i już niedługo dotrą wszędzie.

6

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Najlepiej jakby każda z nas pokazała co ma do wymiany, bo ja nie będe specjalnie jechala do Krakowa...

7

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Gdybym kiedykolwiek miała się za coś wymieniać nie odważyłabym się tak w ciemno, musiałabym tę rzecz dobrze obejrzeć na żywo.

8

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Też ostatnio przejrzałam moją szafę i faktycznie byłoby parę rzeczy do pozbycia się...

9

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Nie masz np. kogoś z rodziny komu byś mogła te rzeczy oddać?

10

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Ja tego co chcę się pozbyć wystawiłam na dwóch portalach i się wymieniam...

11

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Z osobami, które już lepiej znasz, czy tak w ciemno też?

12

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Jestem zaproszona na imprezę tzw babski wieczór w stylu SWAP czyli szafing czyli wymiana garderoby, pasków, torebek, ciuszków, kosmetyków i biżuterii. Gospodyni piecze mięso o dorabia wódkę aroniową a reszta przynosi sałatki, ciasta i po wymianie jemy, pijemy, przebieramy się w te nowe ciuszki. Na koniec gramy w gry typu głuchy telefon i tańczymy, fajnie co?

13

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Fajnie, że nie na swing wink Chociaż - zależy co kto lubi, nie?

14

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

I po takiej uczcie oddajecie połowę ciuchów, bo już nie wejdą wink

15

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Dobre, dobre! Byłaś kiedyś na takiej imprezie?

16

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Super, fajna zabawa, chętnie zorganizowałabym cos takiego!

17

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Nie byłam, nie mam zbyt wielu koleżanek w swoim rozmiarze. Co prawda dostałam i dałam kilka ciuchów koleżankom, ale bez hucznej oprawy.

18

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

może masz zbyt dobre zdanie o koleżankach... W epoce fast foodów widzę wokół tyle dziewczyn bez talii i z wylewającym się z biodrówek brzuchem...

19

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

O fuj, to jest najgorsze ze wszystkiego. Opnie się taka spodniami o trzy numery za małymi, jakby się bała, że ktoś jej na metkę będzie patrzył jaki tam jest rozmiar. Założyła by dopasowane, to podkreśliłoby jej nawet fajną sylwetkę, ale nie, trzeba się opiąć biodrówkami, a najlepiej jeszcze do tego ścisnąć paskiem, niech się wylewa.

20

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Albo chodzi w tym, co wcześniej miała, zanim utyła i szkoda wyrzucić

21

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Myślałam, że zemdleję, kiedy koleżanka z klasy (podkreślam, że figurę miała fajną, nic w nadmiarze, chyba że biust) przyszła w kupionych dzień wcześniej spodniach. Lewdo szła, czegoś takiego jak żyję nie widziałam. Nie dość że ściskały ją niemiłosiernie, to jeszcze krępowały ruchy do tego stopnia, że szła jak pokraka i nie była w stanie kucnąć ani usiąść na podłodze razem z nami. Nie będę opisywać tego co jej się zrobiło nad paskiem.Może wstydziła się sprzedawczyni i dlatego wzięła 4x za małe.

22

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Trzeba było ją ostrzec, że od za ciasnych spodni zakrzepy w zyłach jej się porobią, a w dalszej kolejności żylaki... Ale pewnie to by jej i tak nie powstrzymało.

23

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Naprawdę można fajnie wyglądać z klasą, tylko trzeba umieć zatuszowac to co brzydkie i pokazać to co ładne, zgrabne. Niektórzy jednak nie mają w domu luster, lub kupują różowe okulary i widzą siebie zupełnie inaczej niż wyglądają, a wystarczy troszkę obiektywizmu...

24

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

oj tak... niektórym brakuje obiektywizmu...

która sie ze mną powymienia? mam nadmiar ubrań - rozm. głownie S i ew. M smile

25

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Musimy się kiedyś spotkać "w realu" - nie w hipermarkecie tylko w świecie realnym, żeby nie było, że kryptoreklama wink - tylko że trochę daleko do siebie mamy...