1

Temat: Avon czy Oriflame?

której firmy kosmetyki wolicie? co polecacie i dlaczego?

ja osobiście wolę AVON.
mają niższe ceny, bogatszą ofertę i te cudne perfumy Bur Planca big_smile

2

Odp: Avon czy Oriflame?

Ani jeden ani drugi.

3

Odp: Avon czy Oriflame?

A ja częściej mam coś z Avonu bo bratowa jest konsultantką i zawsze coś mi wciśnie...

4

Odp: Avon czy Oriflame?

[quote=pinkmause]Ani jeden ani drugi.[/quote]


dlaczego smile?

5

Odp: Avon czy Oriflame?

Bo moja facjata jest kapryśna i uczula ją prawie wszystko. ;(

6

Odp: Avon czy Oriflame?

nie kupuję żadnego
lubię oglądać kosmetyki, dotknąć, powąchać, zobaczyć opakowanie, wielkość...
zresztą cenowo też nie są jakieś powalajace, żeby się skusiła bez macania, więc NIE smile

7

Odp: Avon czy Oriflame?

ja czasami skusze sie na perfumy z avonu - ale to też na allegro kupuję - bo nawet 50% mam taniej

8

Odp: Avon czy Oriflame?

Nabyłam dwa kremy firmy AVON, niewypał, twarz mnie piecze.Chycena nie niska.ba nie potrzebnie wydałam pięniądze, a

9

Odp: Avon czy Oriflame?

Ani jedno ani drugie.
Avon ma fajne do kąpieli ale teraz jak zaczął przesadzać z ceną to prościej i lepiej wybrać się do drogerii i wybrać np Natury płyn do kąpieli - o wiele taniej.

10

Odp: Avon czy Oriflame?

yes rosher chyba bardziej wole ale jakby sie wygrało które to sie nie pogniewam!

11

Odp: Avon czy Oriflame?

[quote=biedroneczka4]yes rosher chyba bardziej wole ale jakby sie wygrało które to sie nie pogniewam![/quote]
a to prawda smile

12

Odp: Avon czy Oriflame?

ja uwielbiam YVes Rocher smile)) to moja miłość wielka, choć kosztowna...Z Avonu i Oriflame kupuję rzadko, choć lubię ich kosmetyki - Oriflame jest droższy, więc rzadziej - np. krem do rąk taki różowawy lubię. Z Avonu sypkie cienie, kosmetyki do pielęgnacji np. balsamy i żele pod prysznic, natomiast nie lubię ich tuszy do rzęs.

13

Odp: Avon czy Oriflame?

kupuję  Oriflame , szczególnie serię Golden ( taka w złotych opakowaniach).
Mam tusz do rzęs , tusz do brwi, kuleczki brązujące . Na jakość kosmetyków, przynajmniej tych  wymienionych prze zemnie nie narzekam.

14

Odp: Avon czy Oriflame?

ja tusze różne próbowałam i z Avonu i Oriflame żadne mi się odpowiadały bez widocznych zmian na rzęsach

15

Odp: Avon czy Oriflame?

tusze do rzęs też próbowałam - mi nie przypadły do gustu

16

Odp: Avon czy Oriflame?

takie sobie te tusze! lepsze są z loreal astor

17

Odp: Avon czy Oriflame?

Avon jest cenowo tańszy od Orilfame
wole kosmetyki avonu

18

Odp: Avon czy Oriflame?

Sugestia od redakcji: myślimy o utworzeniu małej rubryki, która będzie w module KOSMETYKI na stronie głównej, a w której będzie można prezentować najnowsze i polecane kosmetyki właśnie Avonu i Oriflame. Jesli znacie jakieś  aktywne konsultantki, które chciałyby redagować tę rubrykę w zamian za reklamę swojej osoby itp to czekamy na Wasze propozycje.

19

Odp: Avon czy Oriflame?

ja nie wiem, nie znam, nie korzystam smile

20

Odp: Avon czy Oriflame?

Avon jest bardziej popularną firmą.

21

Odp: Avon czy Oriflame?

Kupowałam czasem produkty i z Avonu i z Oriflame, ale raczej nie przywiązałam się do tych marek jakoś szczególnie. Z takich "konsultantkowych" to słyszałam też o Faberlic, bo koleżanka sprzedawała na studiach kosmetyki tej firmy i Marizy, teraz nowy kanał sprzedaży uruchomili i można za pomoca konsultantek też u nich coś kupować.

22

Odp: Avon czy Oriflame?

Jest też marka Mary Kay, słyszałam dobre opinie o tych kosmetykach.

23

Odp: Avon czy Oriflame?

ja wolę Avon...

24

Odp: Avon czy Oriflame?

Ja tez mam wiele kosmetyków Mary Kay: satynowe dłonie, krem pod oczy, perfumy. Uważam, że lepiej jest kupić droższy krem ale skuteczny niż 10 beznadziejnych. Osobiście już wiem na pewno, że kremy AVON są fatalne, nie wchałaniają się, pozostawiają powłokę na twarzy rano. Mają natomiast w Avon super zapachy, żele, mydełka itp. Iriflame jest lepszy jeśli chodzi o kremy i jakość produktów, bizuterię itp, ale jednak najlepszy jest Mary KAY, ale to prawdziwy luksu dla wybrednycn

25

Odp: Avon czy Oriflame?

Z kremami to jest tak, że żaden krem nie zlikwiduje zmarszczek, bo działa tylko na zewnętrzną warstwę skóry! jak ktoś nie ma co robić z kasą to niech wydaje na drogie kremy (w końcu dobra reklama nie jest zła, a przy okazji skądś trzeba brać na nią pieniądze smile